Prázdninový dům

Holiday Home Chrastov

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Černov, 394 03, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (prázdninový dům) Holiday Home Chrastov se nachází ve městě Černov (Česká republika - Vysočina). Ubytování Holiday Home Chrastov se řadí do kategorie 4 hvězdičkových hotelů. Ubytování Holiday Home Chrastov se nachází v regionu Vysočina a s hodnocením 9.5 / 10 od klientů se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu.

Holiday Home Chrastov - Fotografie

Holiday Home Chrastov - Adresa

Booking.com

Holiday Home Chrastov - Popis

Holiday Home Chrastov se nachází v Černově a nabízí ubytování s terasou. Tento prázdninový dům má vlastní bazén a zahradu.

Prázdninový dům má 3 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 1 koupelnu s vanou. Na místě je soukromé parkoviště.

Holiday Home Chrastov stojí 26 km od zámku Telč a autobusového nádraží Telč. Na letiště Pardubice je to 109 km.

Holiday Home Chrastov - Vybavení ubytování

Vaření

 • Kávovar
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička

Exteriér

 • Soukromý bazén
 • Patio
 • Gril
 • Zahrada

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Vana
 • Toaleta

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV
 • Rádio

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • anglicky

Různé

 • Nekuřácké pokoje
 • Všechny prostory nekuřácké

Parkování

 • Parkoviště Dodatečný poplatek

Obývací prostor

 • Krb

Vybavení pokoje

 • Topení

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Krytý bazén

 • Sezónní

Wellness

 • Sauna

Aktivity

 • Pěší turistika

Charakteristika budovy

 • Samostatná budova

Internet

 • Internet

Další ubytování v oblasti Vysočina

Rajmundský mlýn
Rajmundský mlýn

6,5 / 10 (2 hodnocení)

Rajmundský mlýn se nachází v obci Kostníky a nabízí sdílený lounge. Ubytování je vzdálené 31 km od Znojma a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Andělský Dvůr
Andělský Dvůr

9 / 10 (55 hodnocení)

Andělský Dvůr se nachází v obci Světce a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Na skleničku si můžete zajít do snack baru.

Ubytování U Lva
Ubytování U Lva

9,1 / 10 (60 hodnocení)

Ubytování U Lva se nachází v Žirovnici na Vysočině a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Holiday House Vitice 21
Holiday House Vitice 21

9,1 / 10 (9 hodnocení)

Holiday House Vitice 21 se nachází ve Viticích a nabízí sdílený lounge a terasu. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Kramolín - Dalešická přehrada
Kramolín - Dalešická přehrada

Kramolín - Dalešická přehrada se nachází v Kramolíně. Do Brna je to 36 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Hotel Rytířsko
Hotel Rytířsko

7,4 / 10 (66 hodnocení)

Hotel Rytířsko stojí pouhých 600 metrů od dálnice D1/E65 spojující Prahu s Brnem. Nabízí bezplatné soukromé parkoviště, Wi-Fi zdarma a restauraci s krbem. Autobusovou zastávku Jamné-Rytířsko najdete přímo před hotelem a do nejbližšího lyžařského areálu je to 6 km.

Rezidence Tři Studně
Rezidence Tři Studně

9,6 / 10 (88 hodnocení)

Rezidence Tři Studně se nachází v Tři Studni, 45 km od zámku Litomyšl. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán v přírodě pro 4 osoby
Apartmán v přírodě pro 4 osoby

9,4 / 10 (11 hodnocení)

Apartmán v přírodě pro 4 osoby se nachází v Jihlavě, 38 km od zámku Telč, 42 km od baziliky sv. Procopia a 37 km od vlakového nádraží Telč, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. 38 km od historického centra Telče. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány Toufar
Apartmány Toufar

9 / 10 (111 hodnocení)

Apartmány Toufar s výhledem do zahrady se nachází v Telči, 2 km od historického centra a 2,1 km od zámku Telč.

Ubytování Nad rybníkem Nová Říše - apartmán Západ
Ubytování Nad rybníkem Nová Říše - apartmán Západ

8,3 / 10 (18 hodnocení)

Ubytování Nad rybníkem Nová Říše - apartmán Západ se nachází v Nové Říši a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 28 km od baziliky sv. Procopia a 10 km od autobusového nádraží Telč.

Privat No. 40
Privat No. 40

9,4 / 10 (123 hodnocení)

Privat No. 40 se nachází na hlavním náměstí v Telči, která je zapsaná na seznam světového dědictví UNESCO. Nabízí dobře vybavené apartmány v historickém renesančním domě s arkádovými vchodem a zdobeným průčelím.

Penzion Shamrock
Penzion Shamrock

8,1 / 10 (270 hodnocení)

Penzion Shamrock se nachází v Třebíči, 1,1 km od baziliky sv. Prokopa a 35 km od historického centra Telče, a nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování je vzdálené 36 km od zámku Telč, necelý 1 km od židovské čtvrti Třebíč a 35 km od vlakového nádraží Telč. Penzion má rodinné pokoje.

Ubytování Tři Studně
Ubytování Tři Studně

9,1 / 10 (17 hodnocení)

Ubytování Tři Studně se nachází v Tři Studni na Vysočině, 46 km od zámku Litomyšl. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, barem a neplaceným soukromým parkovištěm.

Beachwell
Beachwell

8,7 / 10 (404 hodnocení)

Beachwell v Pelhřimově nabízí sezonní venkovní koupaliště, minigolf, terasu a bar. Na místě je přepážka s turistickými informacemi a dětské hřiště. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Apartmán v přírodě v srdci Vysočiny 1
Apartmán v přírodě v srdci Vysočiny 1

9,1 / 10 (18 hodnocení)

Apartmán v přírodě v srdci Vysočiny 1 se nachází v Jihlavě, 38 km od zámku Telč a 42 km od baziliky sv. Procopia. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. 38 km od historického centra Telče. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán Aromasalon
Apartmán Aromasalon

9,6 / 10 (124 hodnocení)

Apartmán Aromasalon se nachází v Třebíči, 1 km od baziliky sv. Prokopa, 36 km od historického centra Telče a zámku Telč, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Je vzdálen 600 metrů od židovské čtvrti Třebíč a nabízí turistické informace.

Apartmán POD HRADEM - Vranovská přehrada, Bítov-Horka
Apartmán POD HRADEM - Vranovská přehrada, Bítov-Horka

9,4 / 10 (31 hodnocení)

Apartmán POD HRADEM - Vranovská přehrada, Bítov-Horka se nachází v Bítově, 44 km od zámku Telč, 48 km od baziliky sv. Prokopa a 13 km od zámku Vranov nad Dyjí. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 44 km od historického centra Telče a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Penzion Na Devitce
Penzion Na Devitce

8,9 / 10 (38 hodnocení)

Tento půvabný penzion se nachází v obci Světnov na Českomoravské vrchovině, 6 km od Žďáru nad Sázavou. Nabízí zahradu s grilem.

Hotel Pod Zamkem
Hotel Pod Zamkem

9,1 / 10 (281 hodnocení)

Hotel Pod Zámkem najdete v centru půvabného historického města Velké Meziříčí. Hotel nabízí elegantní pokoje s bezplatným Wi-Fi a tenisovým kurtem.

Holiday home in Ruda 2035
Holiday home in Ruda 2035

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Holiday home in Ruda 2035 se nachází v Rudě.50 km od Brna.Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Keramický a výtvarný ateliér Konešín
Keramický a výtvarný ateliér Konešín

7,2 / 10 (44 hodnocení)

Keramický a výtvarný ateliér Konešín se nachází v Koněšíně a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí sdílenou kuchyň, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Pension Olympion
Pension Olympion

9 / 10 (102 hodnocení)

Pension Olympion se nachází v Jihlavě, 31 km od historického centra Telče a zámku Telč, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování je vzdálené asi 35 km od baziliky sv. Procopia, 30 km od vlakového nádraží Telč a 31 km od autobusového nádraží Telč.

Mahleruv Penzion Na Hradbach
Mahleruv Penzion Na Hradbach

8,7 / 10 (784 hodnocení)

Mahlerův penzion Na Hradbách najdete v historickém centru Jihlavy a nabízí krásně vyzdobené pokoje a apartmá, kvalitní restauraci, whirlpool a saunu.

Penzion
Penzion "U Kubínů"

8,5 / 10 (129 hodnocení)

Ubytování se nachází v Přibyslavu, 46 km od baziliky sv. Prokopa a 18 km od poutního kostela sv. Prokopa.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru Penzion "U Kubínů" nabízí ubytování s restaurací a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí turistické informace. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Ubytování Žižkova Pacov
Ubytování Žižkova Pacov

8,4 / 10 (94 hodnocení)

Ubytování Žižkova Pacov se nachází v Pacově, 45 km od zámku Jindřichův Hradec, a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště a zahradu. 4,1 km od Důlu, 4,4 km od Zhořce a 4,4 km od Bedřichova. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Fořtovna
Penzion Fořtovna

9,2 / 10 (21 hodnocení)

Penzion Fořtovna se nachází v Častrově, 31 km od Jihlavy, a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Na Želivce chalupa Tereza
Na Želivce chalupa Tereza

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Na Želivce chalupa Tereza se nachází v Želivu na Vysočině a nabízí terasu a výhled do zahrady. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi.

The Hideaway
The Hideaway

9,1 / 10 (147 hodnocení)

The Hideaway se nachází v obci Želiv, 44 km od Jihlavy, a nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma.

Chatky Sázava
Chatky Sázava

8,5 / 10 (174 hodnocení)

Ubytování se nachází v Sázavě na Vysočině, s Českou Mez a Šlakhamry. Chatky Sázava se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartmán U Jarošů
Apartmán U Jarošů

9,4 / 10 (39 hodnocení)

Apartmán U Jarošů se nachází v Telči, jen pár kroků od historického centra a 80 metrů od zámku Telč. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady.

Cozy rustical house in the highland (entire place)
Cozy rustical house in the highland (entire place)

9 / 10 (4 hodnocení)

Útulný selský dům na Vysočině (celé místo) se nachází v Kožlí, v blízkosti Kožlí.Nabízí ubytování s restaurací, půjčovnu lyžařského vybavení, přímý přístup na sjezdovku, sezónní venkovní bazén a sdílený salonek.V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a stolnímu tenisu.

Penzion Mlyn Trestice
Penzion Mlyn Trestice

9,3 / 10 (6 hodnocení)

Penzion Mlyn Trestice se nachází v Třešticích, 10 km od historického centra Telče, a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních kol, neplacené soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování se nachází 10 km od zámku Telč a 43 km od baziliky sv. Prokopa. Nabízí zahradu a gril. Penzion má rodinné pokoje.

Luxusní Apartmán NMNM
Luxusní Apartmán NMNM

9,4 / 10 (17 hodnocení)

Luxusní Apartmán MNMN se nachází v Novém Městě na Moravě, 39 km od Jihlavy, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Dům nabízí vlastní bezplatné parkoviště.

Fabrika Hotel
Fabrika Hotel

8,8 / 10 (178 hodnocení)

Designové Konferenční centrum A Hotel Fabrika se nachází 2 minuty chůze od centra Humpolce a nabízí moderní pokoje, lázeňské centrum se saunou a vířivkou, à la carte restauraci s terasou a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Svárov
Apartmán Svárov

9,5 / 10 (53 hodnocení)

Apartmán Svárov se nachází 47 km od zámku Litomyšl a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, zahradou a sdílenou kuchyní. K dispozici je Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Sport-V-Hotel
Sport-V-Hotel

8,5 / 10 (199 hodnocení)

Sport-V-Hotel se nachází v Hrotovicích, v kraji plném historických i přírodních památek, a nabízí nádherně zařízené pokoje.

Hotel Tři Věžičky
Hotel Tři Věžičky

8,3 / 10 (482 hodnocení)

Hotel Tři Věžičky se nachází ve Stříteži u Jihlavy, 500 metrů od dálnice D1 spojující Prahu s Brnem, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i nepřetržitě otevřenou recepci.

Ubytování na Hájence
Ubytování na Hájence

9,4 / 10 (295 hodnocení)

Ubytování na Hájence se nachází v obci Karasín, 300 metrů od místní rozhledny a 6 km od Bystřice nad Pernštejnem, a nabízí zahradu s grilem i bezplatné Wi-Fi.

Penzion Pod Jáchymem
Penzion Pod Jáchymem

9,5 / 10 (77 hodnocení)

Penzion Pod Jáchymem se nachází v Dobré Vodě v Geoparku Vysočina, 5 km od historického centra Telče a telčského zámku. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a vlastní bezplatné parkoviště.

Apartmán na Vysočině
Apartmán na Vysočině

Apartmán na Vysočině se nachází v Havlíčkově Brodě na Vysočině a nabízí balkon.

Ubytovani Zdarske vrchy
Ubytovani Zdarske vrchy

9,3 / 10 (61 hodnocení)

Ubytovani Zdarske vrchy najdete v malé vesnici na Vysočině a můžete se těšit na terasu, velkou zahradu s grilem a dětské hřiště.

Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L'Occitane
Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L'Occitane

9,5 / 10 (223 hodnocení)

Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L'Occitane leží v rozlehlém anglickém parku v srdci Českomoravské vrchoviny. Zdarma zde můžete navštívit wellness a projet se kabrioletem.

RASL House
RASL House

9,4 / 10 (124 hodnocení)

RASL House se nachází 27 km od baziliky sv. Prokopa a nabízí restauraci, terasu a bankomat. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Apartmán Beruška
Apartmán Beruška

9,5 / 10 (10 hodnocení)

Apartmán Beruška se nachází v Křelovicích a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Krásná chata v Želivě
Krásná chata v Želivě

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Krásná chata v Želivě se nachází v Želivě na Vysočině a nabízí zahradu. 43 km od Tábora. Nabízí klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmán Kadlecova vila
Apartmán Kadlecova vila

9,6 / 10 (22 hodnocení)

Ubytování v Novém Městě na Moravě, 45 km od zámku LitomyšlApartmán Kadlecova vila nabízí zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 14 km od města Devet skal a 49 km od zámku Náměšť nad Oslavou.

Hotel Berger
Hotel Berger

9 / 10 (121 hodnocení)

Hotel Berger stojí v centru Kamenice nad Lipou, jen pár kroků od zámku Kamenice a kamenického kostela. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Apartmany u Synagogy
Apartmany u Synagogy

8,8 / 10 (307 hodnocení)

Apartmány u Synagogy se nachází v Třebíči na Vysočině, nedaleko baziliky sv. Prokopa a židovské čtvrti. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.