Penzion

Penzion Stella

8,2 / 10 (530 hodnocení)

Olomoucká ulice 4390, Prostějov, 796 01, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Penzion Stella se nachází ve městě Prostějov (Česká republika - Olomoucký kraj) a nabízí svým hostům wi-fi zdarma a parkování zdarma. Ubytování Penzion Stella se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Penzion Penzion Stella svou lokalitou patří do regionu Olomoucký kraj.

Penzion Stella - Fotografie

Penzion Stella - Adresa

Booking.com

Penzion Stella - Popis

Penzion Stella se nachází v Prostějově, 17 km od sloupu Nejsvětější Trojice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 19 km od Olomouckého hradu, 17 km od radnice a 17 km od Horního náměstí. Ubytování je vzdálené 20 km od hlavního autobusového nádraží Olomouc a 29 km od Dinoparku Vyškov.

Penzion stojí 19 km od Arcibiskupského paláce a 20 km od hlavního vlakového nádraží. Na letiště Brno-Tuřany je to 58 km.

Penzion Stella - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

  • polsky
  • anglicky

Obecné

  • Všechny prostory nekuřácké
  • Nekuřácké pokoje

Parkování

  • Dobíjecí stanice pro elektromobily

Služby na recepci

  • Možnost vystavení faktury

Internet

  • Internet

Zvířata

  • Zvířata

Další ubytování ve městě Prostějov

Motorest U Kola
Motorest U Kola

8,8 / 10 (200 hodnocení)

Motorest U Kola se nachází v Prostějově, 19 km od sloupu Nejsvětější Trojice, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Penzion je vzdálený 21 km od Olomouckého hradu a 19 km od radnice. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Hotel Avion
Hotel Avion

7,6 / 10 (279 hodnocení)

Hotel Avion se nachází v moderní budově v historickém centru města Prostějov. Jeho součástí je restaurace s terasou a na pokojích mohou hosté využít bezplatné Wi-Fi připojení. Snídaně má kontinentální podobu.

Hotel Gól Prostějov
Hotel Gól Prostějov

7,9 / 10 (168 hodnocení)

Hotel Gól, zrekonstruovaný v roce 2013, se nachází ve sportovní zóně v Prostějově. Má restauraci s barem a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách.

Penzion Ema B&B
Penzion Ema B&B

8,7 / 10 (722 hodnocení)

Penzion Ema B&B se nachází v Prostějově, 18 km od sloupu Nejsvětější Trojice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 20 km od Olomouckého hradu, 18 km od radnice a 18 km od Horního náměstí. Ubytování je vzdálené 20 km od hlavního autobusového nádraží Olomouc a 28 km od Dinoparku Vyškov.

Frikulin
Frikulin

9 / 10 (44 hodnocení)

Frikulin se nachází v Prostějově, 20 km od sloupu Nejsvětější Trojice. Nabízí restauraci, soukromé parkoviště, bar a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Všechny pokoje mají balkon.

Penzion u Antonicka
Penzion u Antonicka

6 / 10 (298 hodnocení)

Penzion U Antoníčka sídlí v budově ze 16. století v Prostějově, naproti obchodnímu domu Zlatá Brána a 60 metrů od kostela svatého Kříže.

Penzion U Paroháče
Penzion U Paroháče

8 / 10 (117 hodnocení)

Penzion U Paroháče se nachází v Prostějově, 19 km od sloupu Nejsvětější Trojice a 21 km od Olomouckého hradu. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Nabízí rodinné pokoje a gril. Ubytování je vhodné pro alergiky a je vzdálené 19 km od olomoucké radnice.

Hotel Tennis Club
Hotel Tennis Club

7,5 / 10 (130 hodnocení)

Hotel Tennis Club v Prostějově se může pochlubit 21 tenisovými kurty, 3 kurty na squash a krytým bazénem. Hosté mohou využívat dobře vybavené fitness centrum, parní lázeň a bowling.

Ubytovani-prostejov
Ubytovani-prostejov

8,5 / 10 (22 hodnocení)

Ubytování-prostejov se nachází v Prostějově, 20 km od sloupu Nejsvětější Trojice a 21 km od Olomouckého hradu. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a Wi-Fi zdarma.