Apartmán

Apartmán náměstí 2

7,5 / 10 (32 hodnocení)

náměstí Svatého Vavřince, Horní Blatná, 362 35, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartmán náměstí 2 se nachází ve městě Horní Blatná (Česká republika - Karlovarský kraj). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří bar a domácí zvířata povolena. Ubytování Apartmán náměstí 2 se řadí do kategorie 3 hvězdičkových hotelů. Apartmán Apartmán náměstí 2 se nachází v regionu Karlovarský kraj.

Apartmán náměstí 2 - Fotografie

Apartmán náměstí 2 - Adresa

Booking.com

Apartmán náměstí 2 - Popis

Apartmán náměstí 2 se nachází v Horní Blatné, 16 km od Fichtelbergu, 26 km od Mlýnské kolonády a Tržní kolonády, a nabízí bar a gril. Hrad a zámek Bečov nad Teplou jsou vzdálené 49 km.

Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

Apartmán náměstí 2 je vzdálený 26 km od Vřídla a 34 km od německé výstavy Space Travel Exhibition. Na mezinárodní letiště Karlovy Vary je to 32 km.

Apartmán náměstí 2 - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • anglicky
 • německy

Vaření

 • Kuchyň
 • Pračka

Exteriér

 • Gril

Jídlo a pití

 • Bar

Parkování

 • Parkoviště

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Internet

 • Internet

Zvířata

 • Zvířata

Další ubytování ve městě Horní Blatná

Luční chata
Luční chata

9 / 10 (14 hodnocení)

Luční chata se nachází v Horní Blatné, 26 km od Mlýnské kolonády, 27 km od Tržní kolonády a 27 km od Vřídla. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

U Petíse
U Petíse

8,9 / 10 (10 hodnocení)

U Petíse se nachází v Horní Blatné, pouhých 16 km od Fichtelbergu, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a stolnímu tenisu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Náměstí
Apartman Náměstí

8,1 / 10 (38 hodnocení)

Apartman Náměstí se nachází v Horní Blatné, 16 km od Fichtelbergu a 26 km od Mlýnské kolonády. Nabízí bar a výhled na město. Tento apartmán se nachází 34 km od německé vesmírné výstavy a 49 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou.

Apartmány U Muzea
Apartmány U Muzea

9 / 10 (12 hodnocení)

Apartmány U Muzea se nachází v Horní Blatné, 16 km od Fichtelbergu a 26 km od Mlýnské kolonády, a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi.

Chalupa Hrázděnka v Krušných horách
Chalupa Hrázděnka v Krušných horách

8,9 / 10 (19 hodnocení)

Chalupa Hrázděnka v Krušných horách se nachází 16 km od Fichtelbergu a 26 km od Mlýnské kolonády a nabízí bezplatné Wi-Fi a gril. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Apartmán Justýna Horní Blatná
Apartmán Justýna Horní Blatná

10 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán Justýna Horní Blatná nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Horní Blatné, 27 km od Mlýnské kolonády, Tržní kolonády a Vřídla. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Horská chalupa Jeřabina
Horská chalupa Jeřabina

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Horská chalupa Jeřabina se nachází v Horní Blatné, 41 km od Zwickau, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Hugo Blatná
Apartmán Hugo Blatná

9 / 10 (4 hodnocení)

Apartmán Hugo Blatná se nachází v Horní Blatné a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Pension H.Blatná
Pension H.Blatná

9,2 / 10 (217 hodnocení)

Ubytování se nachází v Horní Blatné, 17 km od Fichtelbergu. Pension H.Blatná nabízí ubytování se sdíleným loungem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a grilem. Nabízí sdílenou kuchyň, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má rodinné pokoje.

Apartmány U Medvěda
Apartmány U Medvěda

8,2 / 10 (25 hodnocení)

Apartmány U Medvěda se nachází v Horní Blatné a nabízí výhled na město, restauraci, bar, sdílený lounge a terasu. K dispozici je Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

penzion Horni Blatna
penzion Horni Blatna

8,4 / 10 (13 hodnocení)

Penzion Horní Blatná se nachází asi 17 km od Fichtelbergu a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Apartmán je vzdálený 26 km od Mlýnské kolonády a 27 km od Tržní kolonády. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

Ubytování u Matěje
Ubytování u Matěje

8,5 / 10 (4 hodnocení)

Ubytování u Matěje se nachází v Horní Blatné, 27 km od Mlýnské kolonády a Tržní kolonády, a nabízí výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Roubenka na jelení hoře
Roubenka na jelení hoře

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Roubenka na jelení hoře se nachází v Horní Blatné, 17 km od Fichtelbergu a 26 km od Mlýnské kolonády. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Penzion, apartmany Florian
Penzion, apartmany Florian

8,7 / 10 (64 hodnocení)

Penzion, apartmány Florian se nachází v Horní Blatné. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách, výhled na hory, sdílenou kuchyni, restauraci, zahradu a terasu.

Stuga Horni Blatna
Stuga Horni Blatna

Stuga Horní Blatná se nachází v Horní Blatné, 16 km od Fichtelbergu a 26 km od Mlýnské kolonády. V okolí se můžete věnovat lyžování. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmany Nemo
Apartmany Nemo

7,7 / 10 (22 hodnocení)

Apartmány Nemo se nacházejí v Horní Blatné, 16 km od Fichtelbergu a 26 km od Mlýnské kolonády, a nabízejí zahradu a výhled do zahrady. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán Ela
Apartmán Ela

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Ela se nachází asi 27 km od Mlýnské kolonády a nabízí výhled do zahrady, balkon a rychlovarnou konvici. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán U Doubků Horní Blatná
Apartmán U Doubků Horní Blatná

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán U Doubků Horní Blatná nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Horní Blatné, 27 km od Mlýnské kolonády, Tržní kolonády a Vřídla. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.