Penzion

Penzion U Dračí skaly

8 / 10 (284 hodnocení)

Svojše 38, Svojše, 341 92, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Penzion U Dračí skaly se nachází ve městě Svojše (Česká republika - Plzeňský kraj) a nabízí svým hostům bar. Ubytování Penzion U Dračí skaly je řazeno mezi 3 hvězdičkové hotely. Penzion Penzion U Dračí skaly svou lokalitou patří do regionu Plzeňský kraj.

Penzion U Dračí skaly - Fotografie

Penzion U Dračí skaly - Adresa

Booking.com

Penzion U Dračí skaly - Popis

Penzion U Dračí skaly se nachází ve Svojšech, 2 km od Buchingrův Dvůr a 4,6 km od Nového Důvodu. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Kozí Hřbet, Rejštejn a Radešov jsou vzdálené 6,5 km. Srní je vzdálené 10 km a Hrádky 13 km.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu.

Penzion U Dračí skaly podává kontinentální snídani.

K dispozici je také terasa. V okolí penzionu U Dračí skaly se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Penzion stojí 8,6 km od Bystré a 9,4 km od Podlesí. Na mezinárodní letiště Karlovy Vary je to 161 km.

Penzion U Dračí skaly - Vybavení ubytování

Aktivity

 • Šťastná hodinka
 • Dočasné umělecké expozice
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Prohlídky na kole Dodatečný poplatek
 • Badmintonové vybavení
 • Pěší turistika
 • Rybaření
 • Přenos sportovních událostí
 • Pěší prohlídky
 • Aquapark Mimo ubytování
 • Šipky

Jídlo a pití

 • Ovoce Dodatečný poplatek
 • Bar
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Dětská jídla

Exteriér

 • Zahrada
 • Terasa

Obecné

 • Nekuřácké pokoje

Koupelna

 • Vlastní koupelna

Parkování

 • Parkoviště

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky

Lyžování

 • Lyžárna

Služby na recepci

 • Možnost vystavení faktury

Zvířata

 • Zvířata

Internet

 • Internet

Další ubytování v oblasti Plzeňský kraj

Avantgarde apartments
Avantgarde apartments

9,2 / 10 (283 hodnocení)

Avantgarde apartments se nachází v Plzni, 50 km od kláštera Teplá a 700 metrů od muzea Škoda Plzeň. Nabízí ubytování s kuchyní. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Diana
Apartment Diana

6,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán Diana se nachází v Hošťce, 50 km od kolonády u Zpívající fontány a 47 km od vlakového nádraží Mariánské Lázně - Downtown.

Chalet Lazny
Chalet Lazny

9 / 10 (6 hodnocení)

Chalet Lazny se nachází v Pohorsku v Plzeňském kraji a nabízí terasu. K dispozici je soukromé parkoviště.

Penzion U Zlatého srnce
Penzion U Zlatého srnce

8,2 / 10 (19 hodnocení)

Penzion U Zlatého srnce se nachází v Srní, 1,9 km od Horky a 1,4 km od Srní. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Sedlo je vzdálené 3,4 km, Hrádky 4 km a Povydří 4,7 km. Zelená Hora a Nová Studnice jsou vzdálené 12 km.

Hotel Trend
Hotel Trend

8,8 / 10 (589 hodnocení)

Hotel Trend se nachází v klidné části Plzně, poblíž nákupního centra Plaza a 200 metrů od centra města. Nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní parkoviště.

Chata Nechata
Chata Nechata

9,8 / 10 (9 hodnocení)

Chata Nechata se nachází ve Velharticích a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. 2,8 km od Nemilkova. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán U Josefa
Apartmán U Josefa

9,7 / 10 (20 hodnocení)

Apartmán U Josefa se nachází v Sušici. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Penzion Hlinkova
Penzion Hlinkova

8,1 / 10 (10 hodnocení)

Penzion Hlinkova se nachází 15 minut jízdy autobusem od centra Plzeně, v blízkosti Lobezského parku a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bezplatné Wi-Fi a zahradu.

JAVOR - Rezidence & Wellness
JAVOR - Rezidence & Wellness

9,5 / 10 (33 hodnocení)

JAVOR - Rezidence & Wellness se nachází v Železné Rudě v Plzeňském kraji, nedaleko Špičáku. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány u vlčích jam
Apartmány u vlčích jam

9,3 / 10 (58 hodnocení)

Apartmány u vlčích jam se nachází asi 1,1 km od Petrovic u Susice a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Tři domky
Tři domky

9,1 / 10 (10 hodnocení)

Tři domky se nachází v Děpolticích, 36 km od muzea Drachenhöhle, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmany U Ády
Apartmany U Ády

8,4 / 10 (172 hodnocení)

Nachází se na Šumavě v blízkosti německých hranic, Apartmány U Ády nabízí apartmány a studia s bezplatným Wi-Fi, zahradu a sdílený lounge.

Tauhaus
Tauhaus

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Tauhaus se nachází v Manětíně, pouhých 39 km od hradu a zámku Bečov nad Teplou, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a stolnímu tenisu.

Penzion Fáfa
Penzion Fáfa

8,1 / 10 (609 hodnocení)

Penzion Fáfa se nachází v Rozvadově, 46 km od Kolonády u Zpívající fontány a Zpívající fontány. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Nabízí výhled do zahrady a sluneční terasu.

Penzion U Vlčí Stezky
Penzion U Vlčí Stezky

9,9 / 10 (47 hodnocení)

Penzion U Vlčí Stezky se nachází v Srní, 500 metrů od Srní a 2,7 km od Horky, a nabízí restauraci, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Hotel má lyžárnu a je vzdálený 2,8 km od Hrádky a 3,6 km od Povydří. Hotel má rodinné pokoje.

Apartmán Julie
Apartmán Julie

8,5 / 10 (6 hodnocení)

Apartmán Julie se nachází v Hošťce, 47 km od vlakového nádraží Mariánské Lázně - centrum města a 48 km od Ferdinandova pramene. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Kolonáda u Zpívající fontány a Zpívající fontána jsou vzdálené 50 km.

Pension Všeruby
Pension Všeruby

8,7 / 10 (242 hodnocení)

Penzion Všeruby se nachází na okraji Všerub, 1 km od hranice s Německem, a nabízí saunu, vířivku, solárium, fitness centrum a pokoje, ve většině případů s výhledem na všerubský rybník.

Apartmány Černý Tulipán #4
Apartmány Černý Tulipán #4

9 / 10 (54 hodnocení)

Apartmány Černý Tulipán #4 se nachází v Plzni a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí výhled na město a je vzdálen 49 km od kláštera Teplá a necelý 1 km od katedrály sv. Bartoloměje.

Apartmány RK
Apartmány RK

7,5 / 10 (12 hodnocení)

Apartmány RK se nacházejí v Horažďovicích v Plzeňském kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Horský Hotel Kolowrat
Horský Hotel Kolowrat

8,4 / 10 (284 hodnocení)

Horský Hotel Kolowrat se nachází v Přimdě, 43 km od kolonády u Zpívající fontány, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, přímým přístupem na sjezdovku a kasinem. Nabízí rodinné pokoje a gril. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, turistické informace a směnárna.

Penzion U Larvů
Penzion U Larvů

8,2 / 10 (66 hodnocení)

Penzion U Larvů se nachází v Železné Rudě, 48 km od muzea Drachenhöhle, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a terasu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. K dispozici jsou turistické informace a směnárna.

Apartmán u lesa, Srní 119
Apartmán u lesa, Srní 119

8,4 / 10 (50 hodnocení)

Apartmán u lesa, Srní 119 se nachází v Srní, 2,4 km od Horky a 2,5 km od Hrádky. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma.

Chata Obzor
Chata Obzor

9 / 10 (222 hodnocení)

Chata Obzor se nachází v Železné Rudě, 50 km od muzea Drachenhöhle, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Zámek Jindřichovice
Zámek Jindřichovice

9 / 10 (88 hodnocení)

Zámek Jindřichovice se nachází v Kolinci, 700 metrů od Jindřichovic, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm, barem a společným salonkem. Nabízí sdílenou kuchyň, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má zahradu a dětské hřiště.

LAGUNA Hotel & Restaurant
LAGUNA Hotel & Restaurant

7,3 / 10 (100 hodnocení)

LAGUNA Hotel & Restaurant se nachází v Přimdě, 43 km od kolonády u Zpívající fontány, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a terasu. Ubytování je vzdálené 43 km od Zpívající fontány, 46 km od kláštera Teplá a 40 km od vlakového nádraží Mariánské Lázně - Downtown. Hotel má rodinné pokoje.

Penzion Pod Zvonem
Penzion Pod Zvonem

7,2 / 10 (142 hodnocení)

Penzion Pod Zvonem se nachází v Nicově, 48 km od hlavního vlakového nádraží. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, sezónní venkovní bazén a bar. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a zázemí pro vodní sporty. Ubytování nabízí večerní zábavu a turistické informace.

Zámecký apartmán - Castle apartment
Zámecký apartmán - Castle apartment

Zámecký apartmán - Castle apartment s výhledem na řeku se nachází ve Stříbře, asi 35 km od kláštera Teplá.S bezplatným soukromým parkovištěm je ubytování 45 km od Kolonády u Zpívající fontány a 46 km od Zpívající fontány.

Baron Apartments Sušice
Baron Apartments Sušice

9,5 / 10 (99 hodnocení)

Baron Apartments Sušice se nachází v Sušici, 2,2 km od Vrabcova, a nabízí zahradu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní.

Pension Arnika
Pension Arnika

8,7 / 10 (120 hodnocení)

Pension Arnika se nachází v Modravě, 9 km od lyžařského areálu Kvilda. Penzion nabízí restauraci s celodenním provozem, letní terasou a otevřeným krbem. Ráno se tu podává snídaně.

Apartmán Šumavský Buk 14 Brčálník
Apartmán Šumavský Buk 14 Brčálník

9,2 / 10 (39 hodnocení)

Apartmán Šumavský Buk 14 Brčálník se nachází v Hojsově Stráži, jen 1,4 km od lanovky Frischwinkel a 1,5 km od Stornu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Sancta Katharina
Sancta Katharina

8,1 / 10 (41 hodnocení)

Sancta Katharina se nachází v Rozvadově v Plzeňském kraji, 47 km od kolonády se Zpívající fontánou. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, kasinem a neplaceným soukromým parkovištěm. K dispozici je také sauna.

Hotel U Pramenu
Hotel U Pramenu

8,7 / 10 (763 hodnocení)

U Pramenu se nachází v příjemné a klidné lokalitě nedaleko starého centra Plzně. Nabízí restauraci, salonek pro oslavy a konferenční místnost.

Farma Moulisových
Farma Moulisových

9,3 / 10 (45 hodnocení)

Farma Moulisových se nachází v obci Nezvěstice a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi přípojení.

Nad Zlatým Potokem
Nad Zlatým Potokem

9,4 / 10 (39 hodnocení)

Nad Zlatým Potokem se nachází v Kašperských Horách a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Šumavská rekreační chalupa
Šumavská rekreační chalupa

8 / 10 (8 hodnocení)

Šumavská rekreační chalupa se nachází v Pohorském, nedaleko Strašíny, a nabízí sezónní venkovní bazén, půjčovnu lyžařského vybavení, přímý přístup na sjezdovku, gril a terasu. Tento venkovský dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Penzion U Zlomené lyže
Penzion U Zlomené lyže

8,5 / 10 (123 hodnocení)

Penzion U Zlomené lyže se nachází v Železné Rudě, 1,9 km od Špičáku, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a terasu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Některé pokoje mají balkon s výhledem do zahrady.

Beautiful Holiday Home in Bohemian near Forest
Beautiful Holiday Home in Bohemian near Forest

9,5 / 10 (19 hodnocení)

Beautiful Holiday Home in Bohemian near Forest se nachází v Železné Rudě, 49 km od muzea Drachenhöhle, 1,3 km od Špičáku a 2 km od Železničného Stanice Špičák, a nabízí ubytování s místní Wi-Fi.Alžbětin je vzdálený 5,5 km a Nový Brunst 5,9 km.

Meyana Lake Manor
Meyana Lake Manor

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Meyana Lake Manor se nachází v Tachově a nabízí restauraci, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Apartmán Bílá Hora - Roudná
Apartmán Bílá Hora - Roudná

9,7 / 10 (41 hodnocení)

Apartmán Plzeň - Roudná se nachází 5 minut jízdy od centra Plzně a nabízí bezplatné Wi-Fi a balkon. Garáž pro motocykly je k dispozici po předchozí dohodě.

Penzion Pohádka
Penzion Pohádka

8,6 / 10 (224 hodnocení)

Penzion Pohádka se nachází v Hojsově Stráži, 43 km od muzea Drachenhöhle, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Penzion má zahradu a dětské hřiště.

COZY STUDIO WITH GARAGE IN THE CITY CENTER
COZY STUDIO WITH GARAGE IN THE CITY CENTER

9,3 / 10 (65 hodnocení)

Útulné STUDIO S GARÁŽÍ V CENTRU MĚSTA se nachází 1,2 km od Doosan Areny, necelý 1 km od galerie Jiřího Trnky a 14 minut chůze od Západočeského muzea.Ubytování se nachází v Plzni.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.Ke klášteru Teplá je to 48 km a ke katedrále sv.Bartoloměje necelý 1 km.

Pohoda na Radosti
Pohoda na Radosti

8,1 / 10 (79 hodnocení)

Pohoda na Radosti se nachází v Pňovanech a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí sdílenou kuchyň a dětské hřiště. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Apartmán Sadová 430
Apartmán Sadová 430

9,5 / 10 (105 hodnocení)

Apartmán Sadová 430 se nachází v Chodové Plané, 12 km od kolonády u Zpívající fontány, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

NEZNAŠOVY*** Restaurant-Penzion
NEZNAŠOVY*** Restaurant-Penzion

6,4 / 10 (32 hodnocení)

Ubytování se nachází ve Vrhaveči, 45 km od muzea Drachenhöhle a 48 km od Západočeské univerzity. NEZNAŠOVY*** Restaurant-Penzion nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm. Nabízí sdílenou kuchyň a dětské hřiště. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Sadařská Chata Jabko
Sadařská Chata Jabko

9,2 / 10 (12 hodnocení)

Sadařská Chata Jabko se nachází 35 km od muzea Drachenhöhle a nabízí ubytování se zahradou, grilem, terasou a výhledem na jezero. Stanový tábor se nachází v oblasti, kde se hosté mohou věnovat lyžování a cyklistice. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Pension Antica
Pension Antica

6 / 10 (471 hodnocení)

Pension Antica se nachází pouze 3 minuty pěšky od historického centra Plzně a městského parku. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou, satelitní TV a kabelovým připojením na internet. Cyklotrasy najdete 200 metrů od penzionu.

JEZ&SPI Sušice
JEZ&SPI Sušice

8,8 / 10 (620 hodnocení)

JEZ&SPI Sušice se nachází v Sušici, 1,9 km od Vrabcova a 2,6 km od Červených Dvorců. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hotel nabízí rodinné pokoje.

U Kašny
U Kašny

7,9 / 10 (107 hodnocení)

U Kašny se nachází v centru Kašperských Hor, 500 metrů od lyžařského vleku ve středisku Kašperky, a nabízí prakticky zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi.