Privát

Zahrady Podluží

8,2 / 10 (9 hodnocení)

Dolní Podluží 340, Dolní Podluží, 407 55, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (privát) Zahrady Podluží se nachází ve městě Dolní Podluží (Česká republika - Ústecký kraj). Privát Zahrady Podluží se nachází v regionu Ústecký kraj.

Zahrady Podluží - Fotografie

Zahrady Podluží - Adresa

Booking.com

Zahrady Podluží - Popis

Zahrady Podluží se nachází 18 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz a 42 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu.

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

K dispozici je také terasa.

Zahrady Podluží stojí 18 km od hradu Oybin a 34 km od výstaviště Messe- & Veranstaltungspark LOEBAU. Na letiště Drážďany je to 120 km.

Zahrady Podluží - Vybavení ubytování

Koupelna

 • Společná toaleta
 • Sprcha
 • Toaletní papír
 • Fén
 • Toaleta
 • Ručníky
 • Vana

Vaření

 • Kuchyň
 • Kuchyňské potřeby
 • Jídelní stůl
 • Lednička
 • Rychlovarná konvice

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • česky
 • slovensky
 • francouzsky
 • německy

Exteriér

 • Zahrada
 • Venkovní nábytek
 • Venkovní jídelní kout
 • Terasa

Ložnice

 • Skříň nebo šatna
 • Povlečení

Výhled

 • Výhled
 • Výhled na památku

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Posezení

Obecné

 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jídlo a pití

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy

Parkování

 • Parkoviště

Internet

 • Internet

Další ubytování v oblasti Ústecký kraj

Wellness Hotel Beethoven
Wellness Hotel Beethoven

8,5 / 10 (203 hodnocení)

Wellness Hotel Beethoven se nachází v centru Chomutova. Nabízí útulné pokoje a wellness centrum s vířivkou, párou a infračervenou saunou.

Horský Apartmán Klínovec 4
Horský Apartmán Klínovec 4

8,7 / 10 (9 hodnocení)

Horský Apartmán Klínovec 4 se nachází v Loučné pod Klínovcem, 8,2 km od Fichtelbergu a 35 km od Mlýnské kolonády. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Horský apartmán Temari 6 Klínovec
Horský apartmán Temari 6 Klínovec

9,1 / 10 (13 hodnocení)

Horský apartmán Temari 6 Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí restauraci, zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Chalupa Zlate Pisky
Chalupa Zlate Pisky

9,6 / 10 (14 hodnocení)

Chalupa Zlaté Pisky se nachází v Nových Křečanech, pouhých 28 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty a sdílenou kuchyň. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a šnorchlování.

Vila Bohemia Saxon Switzerland
Vila Bohemia Saxon Switzerland

9,9 / 10 (10 hodnocení)

Vila Bohemia Saxon Switzerland se nachází asi 30 km od národního parku Saské Švýcarsko a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Vila s bezplatným soukromým parkovištěm a sdílenou kuchyní.

Hotel Bohemia Excellent
Hotel Bohemia Excellent

7,9 / 10 (210 hodnocení)

Hotel Bohemia Excellent se nachází v historickém centru Klášterce nad Ohří, jen 300 metrů od zámku, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a restauraci, která připravuje pokrmy mezinárodní a tradiční české kuchyně. Hotel, včetně restaurace, je nekuřácký.

Penzion
Penzion "U Krkovičky"

7,7 / 10 (128 hodnocení)

Penzion "U Krkovičky" se nachází v obci Brtníky, 31 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. K dispozici je také dětský klub, přepážka s turistickými informacemi a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má rodinné pokoje.

Klinak horsky dum 140
Klinak horsky dum 140

8,6 / 10 (34 hodnocení)

Klinak horsky dum 140 se nachází v Loučné pod Klínovcem, pouhých 8,3 km od Fichtelbergu, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Pension Pod Kaštany Srbská Kamenice
Pension Pod Kaštany Srbská Kamenice

9,3 / 10 (281 hodnocení)

Apartmány Srbská Kamenice se nacházejí v obci Srbská Kamenice, 28 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi. Pension Pod Kaštany Srbská Kamenice nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, barem a společným salonkem. Ubytování se nachází 37 km od pevnosti Königstein a 45 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz. Nabízí zahradu a gril. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, sdílená kuchyň a organizace výletů.

Hotel Cascade
Hotel Cascade

7,6 / 10 (660 hodnocení)

Hotel Cascade se nachází v centru Mostu a je největším hotelem na Mostecku. Hosté se mohou těšit na velký výběr pokojů a pokrmy tradiční české i mezinárodní kuchyně. Každý den se zde podávají snídaně formou bufetu a je zde dostupné bezplatné Wi-Fi. Wellness a fitness centrum jsou k dispozici za příplatek.

Chalupa v soukromí Chřibská
Chalupa v soukromí Chřibská

6,4 / 10 (5 hodnocení)

Chalupa Chřibská stojí na vyvýšeném místě v obci Chřibská, na okraji Národního parku České Švýcarsko. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, satelitní TV a dalšími moderními spotřebiči.

MVAhouse
MVAhouse

8,8 / 10 (88 hodnocení)

MVAhouse se nachází v Teplicích v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmán Rizal U Zlaté Hvězdy
Apartmán Rizal U Zlaté Hvězdy

8,9 / 10 (53 hodnocení)

Apartmán Rizal U Zlaté Hvězdy se nachází v Litoměřicích, 44 km od aquaparku Staré Splavy. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartman Centrum 403
Apartman Centrum 403

8,6 / 10 (20 hodnocení)

Apartman Centrum 403 se nachází v Ústí nad Labem, 47 km od národního parku Saské Švýcarsko a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Horský apartmán Temari 5 Klínovec
Horský apartmán Temari 5 Klínovec

8,8 / 10 (11 hodnocení)

Horský apartmán Temari 5 Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem, pouhých 8 km od Fichtelbergu, a nabízí restauraci, přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Horský Apartmán Klínovec Výhledy 1
Horský Apartmán Klínovec Výhledy 1

6,5 / 10 (8 hodnocení)

Horský Apartmán Klínovec Výhledy 1 se nachází v loučné pod Klínovcem a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na louku a přístup do plně vybavené kuchyně.

Penzion Na Hradbách
Penzion Na Hradbách

8,5 / 10 (90 hodnocení)

Penzion Na Hradbách se nachází v Lounech, 37 km od stadionu Na Stínadlech a 47 km od Hrobské Kotvy. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště za příplatek.

Penzion U kozy
Penzion U kozy

9,3 / 10 (73 hodnocení)

Penzion U Kozy se nachází ve městě Chřibská a nabízí gril i lyžárnu. Nemovitost si je možné pronajmout jako celek nebo po jednotlivých apartmánech.

Caravan on Ranch
Caravan on Ranch

7,7 / 10 (3 hodnocení)

Caravan on Ranch se nachází v Třebívlicích a nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Pod Chlumem - útulný byt v blízkosti centra s terasou a grilem
Pod Chlumem - útulný byt v blízkosti centra s terasou a grilem

9,5 / 10 (11 hodnocení)

Apartmán v blízkosti centra s terasou a grilem se nachází v Děčíně a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Loučná pod Klínovcem 120/3
Loučná pod Klínovcem 120/3

8,4 / 10 (20 hodnocení)

Loučná pod Klínovcem 120/3 se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

JIROTOVY BOUDY II
JIROTOVY BOUDY II

9,2 / 10 (8 hodnocení)

JIROTOVY BOUDY II se nachází asi 33 km od pevnosti Königstein a nabízí výhled na hory, restauraci, sezónní venkovní bazén a sdílený lounge. Nachází se 40 km od národního parku Saské Švýcarsko a nabízí společnou kuchyň.

Holiday Home Kámen
Holiday Home Kámen

Holiday Home Kámen se nachází v obci Bynovec v Ústeckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Tento prázdninový dům má výhled na bazén, zahradu, soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi.

Doubický Venkov
Doubický Venkov

9,7 / 10 (40 hodnocení)

Doubický Venkov se nachází v Doubicích v Ústeckém kraji, 31 km od Zittau/Goerlitz. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

The Gusto apartmán
The Gusto apartmán

9,1 / 10 (31 hodnocení)

Gusto apartmán se nachází v Chomutově, 50 km od Fichtelbergu, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Ubytování Chadimovi
Ubytování Chadimovi

9,3 / 10 (56 hodnocení)

Ubytování Chadimovi se nachází ve Šluknově a nabízí apartmán s možností vlastního stravování. U domu je zahrada a na místě je zdarma k dispozici Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Spacious holiday home in luknov with private garden
Spacious holiday home in luknov with private garden

Tento prostorný prázdninový dům se nachází ve Šluknově a nabízí soukromou zahradu, zázemí pro vodní sporty a terasu.24 km od Bad Schandau.

Bytový apartmán - Vejprty
Bytový apartmán - Vejprty

9,2 / 10 (5 hodnocení)

Bytový apartmán - Vejprty se nachází ve Vejprtech, 45 km od Mlýnské kolonády a Tržní kolonády, a nabízí výhled na město. Nabízí bezplatné Wi-Fi a bankomat.

Glamour Maringotka v NP České Švýcarsko U Mluvících kamenů
Glamour Maringotka v NP České Švýcarsko U Mluvících kamenů

9,5 / 10 (6 hodnocení)

Glamour Maringotka v NP České Švýcarsko U Mluvících kamenů se nachází ve Starých Křečanech a nabízí zahradu a terasu. Pirna je vzdálená 37 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Hotel & Restaurant Adolfovský Dvůr
Hotel & Restaurant Adolfovský Dvůr

7,9 / 10 (273 hodnocení)

Hotel & Restaurant Adolfovský Dvůr se nachází v Adolfově, 31 km od pevnosti Königstein, a nabízí restauraci, bar a výhled do zahrady. Nabízí rodinné pokoje a gril. Hotel má lyžárnu.

Dlouhá Apartments
Dlouhá Apartments

6,2 / 10 (5 hodnocení)

Dlouhá Apartments se nachází v Terezíně, 46 km od aquaparku Staré Splavy.

Rodinné vinařství Mikulenkovi
Rodinné vinařství Mikulenkovi

8,4 / 10 (114 hodnocení)

Rodinné vinařství Mikulenkovi se nachází ve Velkých Žernosekách a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a sdílený lounge.

Chata Hadov
Chata Hadov

9 / 10 (50 hodnocení)

Chata Hadov se nachází v Klášterci nad Ohří, 5 km od lyžařského areálu Alšovka, 17 km od lyžařského areálu Klínovec a 33 km od Kurort Oberwiesenthalu. Chata je šetrná k životnímu prostředí a využívá vlastní energii.

Apartment Petra Klinovec
Apartment Petra Klinovec

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Petra Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem, 8 km od Fichtelbergu, 34 km od Mlýnské kolonády a Tržní kolonády, a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Chata Divice
Chata Divice

Chata Divice se nachází v Divicích v Ústeckém kraji a nabízí terasu. Mělník je vzdálený 48 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

TEPLA
TEPLA

TEPLA se odehrává v Teplicích.Hosté ubytovaní v tomto apartmánu mají k dispozici bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň.

Chalupa Měděnecká
Chalupa Měděnecká

9,2 / 10 (8 hodnocení)

Chalupa Měděnecká se nachází v Kovářské, pouhých 16 km od Fichtelbergu, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, turistické informace a bezplatné Wi-Fi.

Háj u Duchcova
Háj u Duchcova

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Háj u Duchcova se nachází v Háji u Duchcova a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a balkonem. 40 km od Pirny. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Restaurace U Kostela
Restaurace U Kostela

8,1 / 10 (118 hodnocení)

Restaurace U Kostela se nachází v Mariánských Radčicích a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, bar a sdílený lounge. K dispozici je sluneční terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Pension Lesná
Pension Lesná

8,8 / 10 (76 hodnocení)

Pension Lesná se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou, 21 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a terasou. Ubytování je vzdálené 41 km od národního parku Saské Švýcarsko a 47 km od Ještědu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Penzion má rodinné pokoje.

Penzion U Pivovaru
Penzion U Pivovaru

8,6 / 10 (81 hodnocení)

Penzion U Pivovaru se nachází v Děčíně, 23 km od národního parku Saské Švýcarsko a 32 km od pevnosti Königstein. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Některé pokoje mají balkon s výhledem do zahrady.

Apartmány REKO Kadaň
Apartmány REKO Kadaň

8,6 / 10 (130 hodnocení)

Apartmány REKO Kadaň se nacházejí 40 km od Fichtelbergu a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Celý byt RZ den předem
Celý byt RZ den předem

8,4 / 10 (19 hodnocení)

Celý byt RZ den předem se nachází v Mostě v Ústeckém kraji a má balkon. Ubytování je vzdálené 31 km od muzea hraček v Krušných horách a 42 km od hornického muzea Altenburg.

Podřipská Farma
Podřipská Farma

8,5 / 10 (102 hodnocení)

Podřipská Farma se nachází v Roudnici nad Labem a nabízí výhled na řeku, restauraci, bar, sdílený lounge, zahradu a zázemí pro vodní sporty. Na farmě je zdarma k dispozici Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmant u Bukové Hory
Apartmant u Bukové Hory

9,6 / 10 (24 hodnocení)

Apartmant u Bukové Hory se nachází asi 50 km od pevnosti Königstein a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. 41 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Dexter
Dexter

8,4 / 10 (231 hodnocení)

Dexter se nachází na poklidném místě v centru lázeňského města Teplice nedaleko místní botanické zahrady, je obklopený četnými parky a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkoviště.

Chalupa Abecha
Chalupa Abecha

8 / 10 (20 hodnocení)

Chalupa Abecha se nachází 18 km od národního parku Saské Švýcarsko a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán 5 Klínovec
Apartmán 5 Klínovec

9,3 / 10 (31 hodnocení)

Apartmán 5 Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.