Penzion

Penzion Dřevák

8,6 / 10 (9 hodnocení)

Jetřichovice 57, Jetřichovice, 407 16, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Penzion Dřevák se nachází ve městě Jetřichovice (Česká republika - Ústecký kraj) a pro své hosty nabízí domácí zvířata povolena, parkování zdarma a bar. Ubytování Penzion Dřevák se nachází v regionu Ústecký kraj a s hodnocením 8.6 / 10 od klientů se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu.

Penzion Dřevák - Fotografie

Penzion Dřevák - Adresa

Booking.com

Penzion Dřevák - Popis

Penzion Dřevák se nachází v Jetřichovicích, 23 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a terasu. Ubytování je vzdálené 32 km od pevnosti Königstein a 41 km od univerzity aplikovaných věd Žitava/Goerlitz. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 32 km od scény Rathen pod širým nebem a 36 km od hradu Oybin.

Některé pokoje mají vlastní koupelnu a výhled na město.

Penzion Dřevák podává každé ráno kontinentální snídani.

Ubytování je vzdálené 28 km od wellness a terapeutického centra Gohrisch a 32 km od mostu Bastion. Letiště Drážďany je vzdáleno 78 km.

Penzion Dřevák - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • slovensky
 • česky
 • anglicky

Jídlo a pití

 • Bar
 • Restaurace

Obecné

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Koupelna

 • Vlastní koupelna

Exteriér

 • Terasa

Parkování

 • Parkoviště Mimo ubytování

Zvířata

 • Zvířata

Internet

 • Internet

Další ubytování ve městě Jetřichovice

Wellness Hotel Zámeček
Wellness Hotel Zámeček

8,1 / 10 (885 hodnocení)

Wellness Hotel Zámeček se nachází v Jetřichovicích, 26 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Hotel nabízí krytý bazén, hammam a pokojovou službu.

Chata Tokáň
Chata Tokáň

8,3 / 10 (264 hodnocení)

Chata Tokáň se nachází v Jetřichovicích, 26 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování je vzdálené 31 km od wellness a terapeutického centra Gohrisch a 35 km od mostu Bastion.

Hotel KORTUS
Hotel KORTUS

9,4 / 10 (460 hodnocení)

Hotel KORTUS se nachází v Jetřichovicích, 19 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a terasu. Ubytování je vzdálené 28 km od pevnosti Königstein a 46 km od univerzity aplikovaných věd Žitava/Goerlitz a nabízí bezplatné Wi-Fi. Hotel nabízí rodinné pokoje.

Penzion Na Výšinkách, Jetřichovice, České Švýcarsko
Penzion Na Výšinkách, Jetřichovice, České Švýcarsko

Penzion Na Výšinkách, Jetřichovice, České Švýcarsko se nachází v Jetřichovicích, 23 km od národního parku Saské Švýcarsko a 32 km od pevnosti Königstein. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování je vzdálené 41 km od univerzity aplikovaných věd Žitava/Goerlitz, 28 km od wellness a terapeutického centra Gohrisch a 32 km od mostu Bastion. Nabízí výhled na hory a terasu.

Chaloupka v pohodě
Chaloupka v pohodě

9,1 / 10 (37 hodnocení)

Chaloupka v pohodě se nachází v Jetřichovicích, pouhých 23 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion Všemily
Penzion Všemily

7,7 / 10 (23 hodnocení)

Penzion Všemily se nachází v Jetřichovicích, 27 km od národního parku Saské Švýcarsko a 35 km od pevnosti Königstein. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Nabízí rodinné pokoje a gril. Nabízí výhled do zahrady a terasu.

chalupa U Slunce - Jetřichovice
chalupa U Slunce - Jetřichovice

9 / 10 (1 hodnocení)

Chalupa U Slunce - Jetřichovice se nachází v Jetřichovicích, 24 km od národního parku Saské Švýcarsko a 33 km od pevnosti Königstein. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Jetřichovice - České Švýcarsko
Apartmány Jetřichovice - České Švýcarsko

9,2 / 10 (62 hodnocení)

Apartmány Jetřichovice - České Švýcarsko se nachází v Jetřichovicích v Ústeckém kraji, 23 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Chalupa U Slunce 2
Chalupa U Slunce 2

Chalupa U Slunce 2 se nachází v Jetřichovicích v Ústeckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Chata Rynartice 7
Chata Rynartice 7

9,4 / 10 (22 hodnocení)

Chata Rynartice 7 se nachází přibližně 26 km od národního parku Saské Švýcarsko a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.