Penzion

Penzion Eliška

9,3 / 10 (28 hodnocení)

Petříkov, 788 25, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Penzion Eliška se nachází ve městě Petříkov (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Eliška je řazeno mezi 3 hvězdičkové hotely. S klientským hodnocením 9.3 / 10 je ubytování Penzion Eliška jedno z nejlépe hodnocených ubytování v regionu Olomoucký kraj.

Penzion Eliška - Fotografie

Penzion Eliška - Adresa

Booking.com

Penzion Eliška - Popis

Penzion Eliška se nachází v budově z roku 2003 v Petříkově, jen několik kroků od lyžařského vleku Petříkov Velký a 200 metrů od lyžařského vleku Petříkov Střední. Nabízí zahradu, možnost lyžování přímo od budovy, Wi-Fi zdarma a dětský klub.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu.

Každé ráno se podává snídaně.

V Petříkově a okolí se lze věnovat celé řadě aktivit včetně lyžování.

Penzion Eliška - Vybavení ubytování

Exteriér

 • Gril
 • Balkon
 • Terasa
 • Zahrada

Obecné

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Zvuková izolace
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Koupelna

 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna

Aktivity

 • Dětská herna
 • Pěší turistika
 • Lyžování

Lyžování

 • Přímo u sjezdovky
 • Lyžařská škola Dodatečný poplatek
 • Lyžárna

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • německy
 • anglicky

Vybavení pokoje

 • Sušák na prádlo
 • Věšák na oblečení

Parkování

 • Parkoviště

Vaření

 • Rychlovarná konvice

Obývací prostor

 • Jídelna

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Služby

 • Společenské prostory

Výhled

 • Výhled

Služby na recepci

 • Možnost vystavení faktury

Internet

 • Internet

Další ubytování v oblasti Olomoucký kraj

Apartmán U Pomněnky
Apartmán U Pomněnky

9,2 / 10 (41 hodnocení)

Apartmán U Pomněnky se nachází v Jeseníku v Olomouckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

U Jezu
U Jezu

8,8 / 10 (5 hodnocení)

Penzion U Jezu se nachází v Jeseníku, necelý 1 km od Horního Domašova, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází 45 km od zlatého dolu Złoty Stok a 48 km od lidového muzea pod širým nebem.

Hotel Amco
Hotel Amco

8,1 / 10 (385 hodnocení)

Hotel Amco se nachází v historickém centru Zábřehu, 300 metrů od muzea. Nabízí ubytování s výhledem na Jeseníky, kavárnu s venkovní terasou, dětský koutek se službou hlídání dětí, lyžárnu a bezplatné Wi-Fi připojení.

Clarion Congress Hotel Olomouc
Clarion Congress Hotel Olomouc

8,6 / 10 (839 hodnocení)

Clarion Congress Hotel Olomouc byl otevřen v září 2013. Nachází se 100 metrů od hlavního vlakového nádraží. Nabízí restauraci, lobby bar a wellness centrum s pivnímí lázněmi, vířivkou, saunami a masážemi. V celém hotelu lze navíc zdarma využívat Wi-Fi.

Penzion na Figleně
Penzion na Figleně

7,7 / 10 (20 hodnocení)

Penzion na Figleně se nachází v Slatinicích, 14 km od sloupu Nejsvětější Trojice a 16 km od Olomouckého hradu. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je přepážka s turistickými informacemi a terasa. Ubytování je vzdálené 16 km od Arcibiskupského paláce a hlavního vlakového nádraží Olomouc.

Apartmán U Satoshiho
Apartmán U Satoshiho

9,6 / 10 (29 hodnocení)

Apartmán U Satoshiho se nachází v Olomouci, jen 1,3 km od sloupu Nejsvětější Trojice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Sídlí v budově z roku 2021, 2,4 km od Olomouckého hradu a 1,4 km od radnice.

Penzion U Paroháče
Penzion U Paroháče

8 / 10 (117 hodnocení)

Penzion U Paroháče se nachází v Prostějově, 19 km od sloupu Nejsvětější Trojice a 21 km od Olomouckého hradu. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Nabízí rodinné pokoje a gril. Ubytování je vhodné pro alergiky a je vzdálené 19 km od olomoucké radnice.

Desný Kout
Desný Kout

9,6 / 10 (9 hodnocení)

Desný Kout se nachází v Koutech, pouhých 13 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Stojí 14 km od Pradědu a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

BEST Hotel Garni
BEST Hotel Garni

7,5 / 10 (856 hodnocení)

BEST Hotel Garni se nachází u Androva stadionu a sportovního centra, zhruba 500 metrů od historického centra Olomouce. Wi-Fi je dostupné zdarma ve všech prostorách.

Resort Sobotín
Resort Sobotín

9,4 / 10 (327 hodnocení)

Resort Sobotín se nachází v Sobotíně a nabízí zahradu, terasu a restauraci. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Centre in Style
Apartments Centre in Style

9,1 / 10 (128 hodnocení)

Apartments Center in Style se nachází v Olomouci, 500 metrů od Olomouckého hradu a 2,2 km od sloupu Nejsvětější Trojice, a nabízí ubytování s Wi-Fi a posezením.

Bydlinská zahrádka Těšíkov
Bydlinská zahrádka Těšíkov

8,3 / 10 (23 hodnocení)

Bydlinská zahrádka Těšíkov se nachází ve Šternberku, 22 km od Olomouckého hradu, a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Al Centro
Apartment Al Centro

9,6 / 10 (31 hodnocení)

Apartment Al Centro zaujímá výhodnou polohu na klidném místě v centru Olomouce, jen 300 metrů od hlavního náměstí. Přímo za budovou se nachází svěží park.

Pension Křivá
Pension Křivá

8,7 / 10 (336 hodnocení)

Penzion Křivá se nachází na klidném místě v historickém centru Olomouce. Nabízí pokoje s nábytkem z třešňového dřeva, satelitní TV a minibarem. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení a veřejné parkoviště.

Bukovská chaloupka
Bukovská chaloupka

Bukovská chaloupka se nachází v Bernarticích v Olomouckém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 49 km od města Duszniki Zdrój. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Penzion La Baita
Penzion La Baita

9,4 / 10 (39 hodnocení)

Penzion La Baita se nachází v Branné, 24 km od Muzea papíru Velké Losiny, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. 49 km od zlatého dolu Złoty Stok a Pradědu. Nabízí lyžárnu a zahradu. Nabízí výhled do zahrady, gril, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

CHiLL N GRiLL APARTMENT
CHiLL N GRiLL APARTMENT

9,6 / 10 (16 hodnocení)

CHiLL N GRiLL APARTMENT se nachází v Jeseníku, 36 km od Pradědu, 38 km od muzea papíru Velké Losiny a 44 km od zlatého dolu Złoty Stok. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmán Třístovka
Apartmán Třístovka

9,1 / 10 (25 hodnocení)

Apartmán Třístovka se nachází v obci Lipová-lázně a nabízí bar, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Apartma Panorama Jeseník
Apartma Panorama Jeseník

9,4 / 10 (36 hodnocení)

Apartmá Panorama Jeseník se nachází v lázeňském městě Jeseník a nabízí výhled na hory. Priessnitzovy lázně, první vodoléčebné lázně na světě založené v roce 1837, jsou vzdáleny 2,5 km od ubytování. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Ubytovaní V sadu
Ubytovaní V sadu

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Ubytovaní V sadu se nachází ve Staré Červené Vodě, 32 km od zlatého dolu Złoty Stok. Nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepcí a sdílenou kuchyní. Nachází se 26 km od lidového muzea pod širým nebem a nabízí zahradu a bezplatné parkování.

Chalupa Max
Chalupa Max

8,7 / 10 (9 hodnocení)

Chalupa Max se nachází ve Velkých Losinách, 400 metrů od muzea papíru a 26 km od Pradědu. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Hotel Centrum
Hotel Centrum

8,9 / 10 (665 hodnocení)

Hotel Centrum se nachází v Hranicích, naproti Masarykovu náměstí. Hotelová restaurace podává regionální kuchyni a prostorné pokoje mají bezplatné Wi-Fi a satelitní TV. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Wolkerovka Olomouc
Wolkerovka Olomouc

9,5 / 10 (44 hodnocení)

Wolkerovka Olomouc se nachází v Olomouci, 1,1 km od sloupu Nejsvětější Trojice, 2 km od Olomouckého hradu a 1,2 km od radnice. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Chalupa V Mlýnkách
Chalupa V Mlýnkách

8,7 / 10 (4 hodnocení)

Chalupa V Mlýnkách se nachází v Bělé pod Pradědem, pouhých 32 km od Pradědu, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 46 km od lidového muzea pod širým nebem a 200 metrů od Adolfovic.

penzion Pomněnka
penzion Pomněnka

8,6 / 10 (25 hodnocení)

Pomněnka se nachází v klidné horské oblasti v Lipové Lázni, 10 km od lyžařského vleku. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště.

Ubytování NAPOLI
Ubytování NAPOLI

9,7 / 10 (27 hodnocení)

Ubytování NAPOLI se nachází ve Staré Červené Vodě v Olomouckém kraji, 32 km od zlatého dolu Złoty Stok. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, terasou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Hotel Taverna
Hotel Taverna

8,4 / 10 (159 hodnocení)

Hotel Taverna se nachází v Javorníku, 45 km od vlakového nádraží Polanica Zdroj. Nabízí restauraci, bezplatné parkování, bar a terasu. Hotel stojí asi 12 km od zlatého dolu Złoty Stok a 45 km od pijalni minerální vody Polanica Zdrój. Hotel nabízí rodinné pokoje.

Kemp Hanácký dvůr Olomouc
Kemp Hanácký dvůr Olomouc

8 / 10 (1 hodnocení)

Kemp Hanácký dvůr Olomouc se nachází v Olomouci a nabízí výhled do zahrady, bar, zahradu a terasu.

Apartmán s vířivkou a infrasaunou v Olomouci
Apartmán s vířivkou a infrasaunou v Olomouci

9 / 10 (19 hodnocení)

Apartmán s vířivkou se nachází v Olomouci, 1,4 km od Olomouckého hradu, 1,3 km od sloupu Nejsvětější Trojice a 1,2 km od Arcibiskupského paláce. a infrasauna v Olomouci nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Hlavní vlakové nádraží Olomouc je vzdálené 3,1 km a hlavní autobusové nádraží 4,6 km.

Apartmán Flora
Apartmán Flora

8,9 / 10 (51 hodnocení)

Apartmán Flora se nachází v Olomouci, 1 km od centra města a výstaviště Flora Olomouc a poblíž bezplatného veřejného parkoviště. Wi-Fi lze využívat zdarma.

Apartmán ZA-KA 2 ubytování Litovel
Apartmán ZA-KA 2 ubytování Litovel

9,5 / 10 (21 hodnocení)

Apartmán ZA-KA 2 ubytování Litovel se nachází v Července. 18 km od Olomouce. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Hotel Senimo
Hotel Senimo

8,3 / 10 (626 hodnocení)

Hotel Senimo se nachází v Olomouci, jen 15 minut chůze od centra města. Svým hostům nabízí připojení k internetu zdarma a bezplatné, kamerou hlídané parkoviště.

Ubytování Hilšer
Ubytování Hilšer

7,3 / 10 (30 hodnocení)

Ubytování Hilšer se nachází v Potštátu, 34 km od Olomouckého hradu, a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a zázemí pro vodní sporty. Nabízí sdílenou kuchyň a gril. Penzion má rodinné pokoje.

Hobití doupě
Hobití doupě

4,7 / 10 (66 hodnocení)

Hobití doupě se nachází 29 km od Olomouckého hradu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

CENTRAL PARK FLORA
CENTRAL PARK FLORA

8,7 / 10 (2563 hodnocení)

Hotel Flora sídlí v moderní 10podlažní budově v poklidné části Olomouce, hned vedle městského parku a pouhých 5 minut chůze od historického centra.

Penzion Štvanice
Penzion Štvanice

8,8 / 10 (42 hodnocení)

Penzion Štvanice se nachází ve Starém Městě, 33 km od Muzea papíru Velké Losiny. Nabízí bar, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Hosté mohou využívat sdílenou kuchyň a zajistit výlety.

Hotel Stara Posta
Hotel Stara Posta

8,1 / 10 (336 hodnocení)

Hotel Stará Pošta se nachází pouhých 80 metrů od lyžařských vleků v obci Filipovice a nabízí wellness centrum s krytým bazénem a masážním studiem. Součástí hotelu je restaurace a café-bar s letní terasou.

wellness sport penzion-Cukroška
wellness sport penzion-Cukroška

8,4 / 10 (218 hodnocení)

Wellness sport penzion-Cukroška se nachází v Hlušovicích, 6,8 km od Olomouckého hradu a 8,4 km od sloupu Nejsvětější Trojice. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování je vzdálené 6,7 km od hlavního vlakového nádraží, 6,8 km od Arcibiskupského paláce a 7,4 km od hlavního autobusového nádraží Olomouc. Hotel je nekuřácký a stojí 40 km od hradu Bouzov.

apartmán U Moravy
apartmán U Moravy

9,6 / 10 (148 hodnocení)

Apartmán U Moravy se nachází v Olomouci, necelý 1 km od Olomouckého hradu, 19 minut chůze od sloupu Nejsvětější Trojice a 1 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán se nachází v budově z roku 1940, 2,2 km od hlavního autobusového nádraží Olomouc a 34 km od hradu Bouzov.

Panorama Kořenec
Panorama Kořenec

9,6 / 10 (31 hodnocení)

Panorama Kořenec se nachází v Kořenci a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge, zahradu, gril a wellness centrum. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Roubenka u sjezdovky
Roubenka u sjezdovky

Roubenka u sjezdovky se nachází v Filipovicích a nabízí soukromý bazén. 48 km od Kladska. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Penzion Lipůvka
Penzion Lipůvka

7,7 / 10 (220 hodnocení)

Penzion Lipůvka se nachází v Lipové-lázních v Olomouckém kraji a nabízí sezónní venkovní bazén, saunu, dětské hřiště a terasu. Penzion organizuje pro hosty divadelní představení. Wi-Fi připojení v celém objektu a parkování na místě jsou zdarma.

Penzion Ema B&B
Penzion Ema B&B

8,7 / 10 (722 hodnocení)

Penzion Ema B&B se nachází v Prostějově, 18 km od sloupu Nejsvětější Trojice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 20 km od Olomouckého hradu, 18 km od radnice a 18 km od Horního náměstí. Ubytování je vzdálené 20 km od hlavního autobusového nádraží Olomouc a 28 km od Dinoparku Vyškov.

Hotel Zlechov
Hotel Zlechov

8,8 / 10 (132 hodnocení)

Hotel Zlechov se nachází v Plumlově, 29 km od sloupu Nejsvětější Trojice, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a terasu. Ubytování je vzdálené přibližně 31 km od Olomouckého hradu a 29 km od radnice. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Hosté mohou využívat sdílenou kuchyň a dětský klub.

Wintermill
Wintermill

9,6 / 10 (60 hodnocení)

Wintermill se nachází v Lazníčkách, 23 km od sloupu Nejsvětější Trojice a 20 km od hlavního autobusového nádraží Olomouc. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

PARADY HOUSE
PARADY HOUSE

9,5 / 10 (65 hodnocení)

PARADY HOUSE se nachází v Olomouci, 6 km od Olomouckého hradu, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán Masarykova třída 61
Apartmán Masarykova třída 61

8,4 / 10 (84 hodnocení)

Apartmán Masarykova třída 61 se nachází v Olomouci, 2 minuty chůze od hlavního vlakového nádraží a 10 minut chůze od autobusového nádraží, a nabízí TV s plochou obrazovkou, posezení, kompletně vybavenou kuchyň i bezplatné Wi-Fi.

U Jirky
U Jirky

8,2 / 10 (59 hodnocení)

U Jirky se nachází v Bohuňovicích, 10 km od Olomouckého hradu, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.