Penzion

Motorest Penzion na Bojišti

6,1 / 10 (37 hodnocení)

Přestanov 11, Chlumec, 403 17, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Motorest Penzion na Bojišti se nachází ve městě Chlumec (Česká republika - Ústecký kraj) a nabízí svým hostům bar a domácí zvířata povolena. Penzion Motorest Penzion na Bojišti svou lokalitou patří do regionu Ústecký kraj.

Motorest Penzion na Bojišti - Fotografie

Motorest Penzion na Bojišti - Adresa

Booking.com

Motorest Penzion na Bojišti - Popis

Motorest Penzion Na Bojišti se nachází v obci Chabičovice a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkování přímo na místě. Snídaně jsou k dispozici.

Motorest poskytuje prakticky zařízené pokoje. Některé pokoje jsou vybaveny TV. Hosté mohou relaxovat na společné terase.

Motorest Penzion Na Bojišti je vzdálen 3 km od golfového hřiště. Mezi další aktivity v okolí patří lyžování, pěší turistika a cykloturistika.

Vlakové nádraží Chabařovice je vzdáleno 1,1 km. Penzion nabízí za příplatek kyvadlovou dopravu na letiště.

Motorest Penzion na Bojišti - Vybavení ubytování

Aktivity

 • Cyklistika
 • Lyžování
 • Pěší turistika
 • Rybaření
 • Dětská herna
 • Kulečník
 • Golfové hřiště (do 3 km)

Jídlo a pití

 • Dětská jídla
 • Bar
 • Kavárna v objektu
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Víno/šampaňské
 • Snídaně do pokoje

Služby

 • Turistické informace
 • Letištní transfer Dodatečný poplatek
 • Obědové balíčky
 • Denní úklid
 • Směnárna

Obecné

 • Koberec
 • Nekuřácké pokoje
 • Topení
 • Prostor pro kuřáky
 • Rodinné pokoje

Exteriér

 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Venkovní nábytek
 • Zahrada

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • anglicky
 • česky

Koupelna

 • Sprcha
 • Ručníky
 • Vana nebo sprcha

Ložnice

 • Skříň nebo šatna
 • Povlečení

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou
 • TV

Parkování

 • Parkoviště

Internet

 • Internet

Zvířata

 • Zvířata

Další ubytování v oblasti Ústecký kraj

Hostel Děčín Na Skřivánce
Hostel Děčín Na Skřivánce

7,4 / 10 (289 hodnocení)

Hostel Děčín Na Skřivánce se nachází v Děčíně, 45 km od Drážďan.

Penzion Andy
Penzion Andy

8,2 / 10 (539 hodnocení)

Penzion Andy se nachází v Děčíně, 100 metrů od zoo a 400 metrů od děčínského vlakového nádraží. Nabízí bezplatné Wi-Fi, snack bar a obchod s kosmetikou.

Fox House Tisá / Rájec
Fox House Tisá / Rájec

9,1 / 10 (63 hodnocení)

Fox House Tisá / Rájec se nachází v Tisé, 27 km od pevnosti Königstein, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány a Studia Zámecký park
Apartmány a Studia Zámecký park

7,4 / 10 (34 hodnocení)

Apartmány a Studia Zámecký park nabízí ubytování v Litvínově. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Rustic House v Lužických horách
Rustic House v Lužických horách

9,5 / 10 (13 hodnocení)

Rustic House v Lužických horách se nachází 21 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a nabízí ubytování se společným salonkem, zahradou a pokojovou službou. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmány Janská
Apartmány Janská

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartmány Janská se nachází v Janské v Ústeckém kraji, 23 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, grilem a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmán pod hradem
Apartmán pod hradem

9,6 / 10 (44 hodnocení)

Apartmán pod hradem se nachází v České Kamenici a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

Horský Apartmán Klínovec 3
Horský Apartmán Klínovec 3

8,3 / 10 (29 hodnocení)

Horský Apartmán Klínovec 3 se nachází v Loučné pod Klínovcem, 8,1 km od Fichtelbergu, 34 km od Mlýnské kolonády a 35 km od Tržní kolonády. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Penzion Greenstar
Penzion Greenstar

7,7 / 10 (178 hodnocení)

Penzion Greenstar se nachází na klidném místě, 2 km od centra Ústí nad Labem. Nabízí bezplatné parkování a ubytování s TV a bezplatným Wi-Fi. Penzion podává snídaně a la carte. Nejbližší restaurace je vzdálena 500 metrů a obchod s potravinami najdete 1 km odtud.

Rooftop Klinovec
Rooftop Klinovec

Rooftop Klínovec nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Loučné pod Klínovcem, 8,8 km od Fichtelbergu, 35 km od Mlýnské kolonády a 35 km od Tržní kolonády. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Apartmán Nerudovka D 104, Finská sauna, garážové stání
Apartmán Nerudovka D 104, Finská sauna, garážové stání

9 / 10 (22 hodnocení)

Apartmán se nachází 34 km od Mlýnské kolonády, 34 km od Mlýnské kolonády a 34 km od Mlýnské kolonády. Apartmán Nerudovka D 104, Finská sauna, garážové stání se nachází v Loučné pod Klínovcem, 34 km od Tržní kolonády a 35 km od Vřídla. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Útulný byt 3+kk v destinaci Děčín
Útulný byt 3+kk v destinaci Děčín

8 / 10 (1 hodnocení)

Útulný byt 3+kk v destinaci Děčín nabízí ubytování v Děčíně, 22 km od národního parku Saské Švýcarsko a 31 km od pevnosti Königstein.

OASIS Teplice
OASIS Teplice

6,7 / 10 (243 hodnocení)

OASIS Teplice se nachází v Teplicích a nabízí zahradu. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Na skleničku si můžete zajít do snack baru.

MVAhouse
MVAhouse

8,8 / 10 (88 hodnocení)

MVAhouse se nachází v Teplicích v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmán Krásná Lípa č. 1
Apartmán Krásná Lípa č. 1

9,1 / 10 (152 hodnocení)

Apartmán Krásná Lípa č. 1 se nachází v Krásné Lípě a nabízí výhled na město, restauraci, bankomat, bar, zahradu a terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé parkoviště.

Penzion Kongo
Penzion Kongo

7,6 / 10 (55 hodnocení)

Penzion Kongo se nachází v Telnici a nabízí restauraci, bar, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Nabízí rodinné pokoje a gril. Nabízí výhled na hory a terasu.

Apartman Labe
Apartman Labe

9,6 / 10 (73 hodnocení)

Apartmán Labe se nachází v Ústí nad Labem, 45 km od národního parku Saské Švýcarsko a 49 km od pevnosti Königstein. Tento apartmán má výhled na město a hory a bezplatné Wi-Fi.

Podhanská roubenka (farma)
Podhanská roubenka (farma)

8 / 10 (1 hodnocení)

Podhanská roubenka (farma) se nachází v České Kamenici v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

B&B Royal Liberty
B&B Royal Liberty

8,8 / 10 (182 hodnocení)

B&B Royal Liberty se nachází v Ústí nad Labem, 48 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Chata
Chata "Na pohodu"

9,6 / 10 (24 hodnocení)

Chata "Na pohodu" se nachází v Chřibské, 30 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 30 km od národního parku Saské Švýcarsko a 39 km od pevnosti Königstein. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Domeček
Domeček

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Domeček se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou a nabízí restauraci. 36 km od Kurort Rathen. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Prefa
Apartmán Prefa

9,1 / 10 (67 hodnocení)

Apartmán Prefa se nachází v Benešově nad Ploučnicí, 31 km od národního parku Saské Švýcarsko a 40 km od pevnosti Königstein, a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Apartmán sídlí v budově z roku 2018 a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

Mezná 85
Mezná 85

8,7 / 10 (260 hodnocení)

Mezná 85 se nachází v Hřensku, 27 km od Pirny, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi.

Chalupa u kostela
Chalupa u kostela

8,4 / 10 (18 hodnocení)

Chalupa u kostela se nachází v Chřibské, 28 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 32 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. 40 km od pevnosti Königstein a 28 km od hradu Oybin.

Holiday home in Star K e any with fenced garden
Holiday home in Star K e any with fenced garden

7 / 10 (3 hodnocení)

Holiday in Star K e any with oplocenou zahradou se nachází ve Starých Křečanech a nabízí ubytování se soukromým bazénem a nabízí domácí Wi-Fi.Kurort Rathen je vzdálený 28 km.

Hotel Casanova
Hotel Casanova

7,7 / 10 (261 hodnocení)

Tento hotel se nachází v klidném prostředí v blízkosti parku, jen pár metrů od historického centra města Duchcov, známého jako rezidence světově proslulého Giacoma Casanovy.

Chalupa Denis & Marek
Chalupa Denis & Marek

8,2 / 10 (17 hodnocení)

Chalupa Denis & Marek se nachází v Kovářské, 16 km od Fichtelbergu, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také sauna.

Hotel & Restaurant Adolfovský Dvůr
Hotel & Restaurant Adolfovský Dvůr

7,9 / 10 (273 hodnocení)

Hotel & Restaurant Adolfovský Dvůr se nachází v Adolfově, 31 km od pevnosti Königstein, a nabízí restauraci, bar a výhled do zahrady. Nabízí rodinné pokoje a gril. Hotel má lyžárnu.

Budyně Apartment
Budyně Apartment

9,3 / 10 (75 hodnocení)

Budyně Apartment se nachází v obci Budyně nad Ohří, 49 km od pražské zoo, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování bylo postaveno v 17. století a má terasu.

Apartment House Maestro Teplice
Apartment House Maestro Teplice

8 / 10 (43 hodnocení)

Apartment House Maestro Teplice se nachází v Teplicích v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Apartments Mirror
Apartments Mirror

9,7 / 10 (118 hodnocení)

Apartmány Mirror jsou plně vybavené apartmány se 2 pokoji situované v Krásné Lípě u Národního parku České Švýcarsko, 44 km od německého Zhořelce. K dispozici je bezplatné soukromé parkoviště a lze tu zdarma využívat Wi-Fi.

Hotel Terek
Hotel Terek

6,7 / 10 (23 hodnocení)

Hotel Terek se nachází ve Štětí, 100 metrů od centra města a řeky Labe, a nabízí pokoje s kabelovou TV, nepřetržitě otevřenou recepci a neplacené parkoviště hlídané kamerami. Do 100 metrů od hotelu najdete obchod, restauraci a cyklostezky a městský bazén Štětí je 500 metrů od hotelu.

Chata Rynartice 7
Chata Rynartice 7

9,4 / 10 (22 hodnocení)

Chata Rynartice 7 se nachází přibližně 26 km od národního parku Saské Švýcarsko a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

J&M Apartments
J&M Apartments

9,5 / 10 (13 hodnocení)

J&M Apartments nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi v Ústí nad Labem, 47 km od národního parku Saské Švýcarsko.

APARTMAN Marcela
APARTMAN Marcela

7,8 / 10 (73 hodnocení)

APARTMAN Marcela se nachází v Liboucheci, 41 km od národního parku Saské Švýcarsko a 45 km od pevnosti Königstein. Nabízí tenisový kurt a výhled do zahrady. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion Na Hvězdě
Penzion Na Hvězdě

8,9 / 10 (211 hodnocení)

Penzion Na Hvězdě se nachází 5 minut chůze od centra Ústí nad Labem. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a pokoje a apartmány s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Poblíž je zastávka veřejného autobusu.

300 let stara pamatka s krytym vyhrivanym bazenem
300 let stara pamatka s krytym vyhrivanym bazenem

10 / 10 (1 hodnocení)

Hotel 300 let stara pamatka s krytym bazénem se nachází v Huntířově, 27 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a dětským klubem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a přepážka s turistickými informacemi.

Chalupa v soukromí Chřibská
Chalupa v soukromí Chřibská

6,4 / 10 (5 hodnocení)

Chalupa Chřibská stojí na vyvýšeném místě v obci Chřibská, na okraji Národního parku České Švýcarsko. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, satelitní TV a dalšími moderními spotřebiči.

Olivin Kytlice
Olivin Kytlice

8,1 / 10 (211 hodnocení)

Olivin Kytlice se nachází v Kytlicích, 31 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 40 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Hotel stojí 22 km od hradu Oybin a aquaparku Staré Splavy. 33 km od ubytování.

Mountain Apartment Panorama Klinovec
Mountain Apartment Panorama Klinovec

9,4 / 10 (12 hodnocení)

Mountain Apartment Panorama Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem, 10 km od Fichtelbergu, 36 km od Mlýnské kolonády a 36 km od Tržní kolonády. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, přepážka s turistickými informacemi a bezplatné Wi-Fi.

Bellevue Keilberg Exclusive
Bellevue Keilberg Exclusive

8,6 / 10 (26 hodnocení)

Bellevue Keilberg Exclusive se nachází asi 35 km od Tržní kolonády a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Fichtelberg je vzdálený 8,5 km a Mlýnská kolonáda 35 km.

Scenic holiday home in luknov with garden
Scenic holiday home in luknov with garden

8,2 / 10 (8 hodnocení)

Scenic rekreační dům v luknově se zahradou se nachází ve Šluknově a nabízí zahradu, gril a terasu.Kurort Oybin je vzdálený 26 km.

Penzion U Lišáka
Penzion U Lišáka

7,6 / 10 (248 hodnocení)

Penzion U Lišáka se nachází v Rumburku, 19 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování je vzdálené 42 km od národního parku Saské Švýcarsko, 48 km od hlavního nádraží Görlitz a 48 km od zoo Goerlitz. Ubytování je vzdálené 23 km od hradu Oybin a 24 km od výstaviště Messe- & Veranstaltungspark LOEBAU.

Horský apartmán Temari 3 Klínovec
Horský apartmán Temari 3 Klínovec

9 / 10 (21 hodnocení)

Horský apartmán Temari 3 Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem v Ústeckém kraji a nabízí balkon. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Chalupa Medium
Chalupa Medium

8,8 / 10 (17 hodnocení)

Chalupa Medium se nachází asi 31 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a nabízí výhled na bazén, sezónní venkovní bazén, gril a terasu. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány u komína
Apartmány u komína

9,6 / 10 (233 hodnocení)

Apartmány u komína se nacházejí v Terezíně, 29 km od Bad Schandau. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Penzion U Kapra
Penzion U Kapra

9,1 / 10 (190 hodnocení)

Penzion U Kapra se nachází v Roudnici nad Labem, 44 km od pražské zoo, a nabízí pokoje s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 46 km od O2 Arény, 48 km od Obecního domu a 49 km od historické budovy Národního muzea. Penzion má rodinné pokoje.

Teplice Central Park
Teplice Central Park

7,9 / 10 (31 hodnocení)

Teplice Central Park se nachází v Teplicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV a zahradou.