Hotel

Pivovarský dvůr Zvíkov

8,4 / 10 (474 hodnocení)

Zvíkovské Podhradí 92, Zvíkovské Podhradí, 39701, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (hotel) Pivovarský dvůr Zvíkov se nachází ve městě Zvíkovské Podhradí (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pivovarský dvůr Zvíkov se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Hotel Pivovarský dvůr Zvíkov se nachází v regionu Jihočeský kraj.

Pivovarský dvůr Zvíkov - Fotografie

Pivovarský dvůr Zvíkov - Adresa

Booking.com

Pivovarský dvůr Zvíkov - Popis

Pivovarský dvůr Zvíkov se nachází v obci Zvíkovské Podhradí, 900 metrů od hradu Zvíkov, a má restauraci s pivovarem, krbem a 2 terasami. Wi-Fi a soukromé parkoviště jsou k dispozici zdarma.

Prakticky zařízené pokoje jsou vybavené TV a mají vlastní koupelnu se sprchou. V některých jednotkách najdete také pohovku nebo TV s plochou obrazovkou.

Pivovarský dvůr Zvíkov hostům nabízí domácí pivo a relaxaci na jedné z teras, odkud se také můžete kochat výhledem na Boubín.

V blízkosti objektu vedou cyklistické a turistické stezky a 900 metrů od budovy si můžete domluvit plavby lodí na řekách Vltava a Otava. Autobusová zastávka Zvíkovské Podhradí je vzdálená 700 metrů a na zámek Orlík a do Písku je to 15 km.

Pivovarský dvůr Zvíkov - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

  • slovensky
  • česky

Exteriér

  • Terasa
  • Gril

Wellness

  • Vířivka/jacuzzi Dodatečný poplatek

Jídlo a pití

  • Restaurace

Aktivity

  • Dětské hřiště

Parkování

  • Parkoviště

Internet

  • Internet

Zvířata

  • Zvířata

Další ubytování ve městě Zvíkovské Podhradí

Penzion Fousek
Penzion Fousek

9,7 / 10 (121 hodnocení)

Tento penzion se nachází v jižních Čechách, přímo u Orlické přehrady, největší vodní nádrže v České republice. Můžete si zde zapůjčit jízdní kola, čluny a surfy nebo navštívit příjemnou kavárnu s letní terasou.

Apartmány nad Otavou
Apartmány nad Otavou

8,8 / 10 (60 hodnocení)

Apartmány nad Otavou se nacházejí ve Zvíkovském Podhradí, 1,9 km od hradu Zvíkov, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Ivanek guest house
Ivanek guest house

8,7 / 10 (223 hodnocení)

Penzion Ivánek se nachází ve Zvíkovském Podhradí, 1,9 km od zámku Zvíkov. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma.

Resort Hotel Zvíkov
Resort Hotel Zvíkov

7,5 / 10 (587 hodnocení)

Tento hotel se nachází ve Zvíkovském podhradí, 20 minut pěší chůze od hradu Zvíkov, na soutoku řek Vltavy a Otavy. Nabízí restauraci, venkovní bazén a saunu.

Apartment 53 Zvíkovské Podhradí
Apartment 53 Zvíkovské Podhradí

9,8 / 10 (70 hodnocení)

Apartmán 53 Zvíkovské Podhradí se nachází ve Zvíkovském Podhradí, 1,9 km od hradu Zvíkov, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a turistické informace. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a šipkám.