Apartmány

Ubytování Lednice

9,5 / 10 (52 hodnocení)

Na Zahradách 631, Lednice, 691 44, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Ubytování Lednice se nachází ve městě Lednice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma, wi-fi zdarma, rodinné pokoje a nekuřácké pokoje. Ubytování Ubytování Lednice je řazeno mezi 3 hvězdičkové hotely. Klienty je ubytování Ubytování Lednice hodnoceno 9.5 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Jihomoravský kraj.

Ubytování Lednice - Fotografie

Ubytování Lednice - Adresa

Booking.com

Ubytování Lednice - Popis

Ubytování Lednice se nachází v Lednici v Jihomoravském kraji, necelý 1 km od zámku Lednice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Všechny apartmány mají vybavený kuchyňský kout s lednicí, obývací pokoj s pohovkou a TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. K dispozici je sporák, varná deska a rychlovarná konvice.

K dispozici je terasa a v okolí se lze věnovat cyklistice.

Ubytování Lednice je vzdálené 7,6 km od Valtického zámku a 3,1 km od minaretu. Na letiště Brno-Tuřany je to 57 km.

Ubytování Lednice - Vybavení ubytování

Vaření

 • Varná deska
 • Lednička
 • Jídelní stůl
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyňský kout
 • Trouba
 • Rychlovarná konvice

Koupelna

 • Toaletní papír
 • Vana nebo sprcha
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta

Exteriér

 • Gril
 • Terasa
 • Venkovní nábytek
 • Zahrada

Ložnice

 • Skříň nebo šatna
 • Povlečení

Různé

 • Nekuřácké pokoje
 • Rodinné pokoje

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • česky

Aktivity

 • Cyklistika
 • Pěší turistika

Obývací prostor

 • Posezení
 • Pohovka

Média a technologie

 • TV
 • TV s plochou obrazovkou

Parkování

 • Parkoviště Mimo ubytování

Vybavení pokoje

 • Topení

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Internet

 • Internet

Další ubytování ve městě Lednice

Apartmány Kord
Apartmány Kord

9,8 / 10 (215 hodnocení)

Apartmány Kord se nachází v Lednici, 1,1 km od zámku Lednice a 9 km od zámku Valtice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady.

Apartment B4 Nepraš
Apartment B4 Nepraš

8,5 / 10 (24 hodnocení)

Apartment B4 Nepraš se nachází v Lednici, jen 1,2 km od zámku Lednice. Nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Je vzdálen 9,1 km od zámku Valtice a nabízí turistické informace.

Apartmány Na Zahradách
Apartmány Na Zahradách

9,5 / 10 (104 hodnocení)

Apartmány Na Zahradách se nachází v Lednici, necelý 1 km od zámku Lednice a 7,7 km od zámku Valtice. Nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady.

Penzion Jarka
Penzion Jarka

9,5 / 10 (48 hodnocení)

Penzion Jarka se nachází 10 minut chůze od centra Lednice a lednického zámku. Nabízí vinný sklípek, terasu s grilem a bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách.

Apartmán s klavírem
Apartmán s klavírem

8,9 / 10 (19 hodnocení)

Apartmán s klavírem se nachází v Lednici, 500 metrů od zámku Lednice a 7,9 km od zámku Valtice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Nabízí výhled na město a je vzdálen 2,4 km od Minaretu a 5,1 km od Janova hradu.

Ubytování v soukromí Svobodovi
Ubytování v soukromí Svobodovi

Ubytování v soukromí Svobodovi se nachází v Lednici, 8,1 km od zámku Valtice, 2,6 km od minaretu, 5,3 km od Janova hradu a 600 metrů od zámku Lednice. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Lichtenštejnské domky
Lichtenštejnské domky

9,6 / 10 (203 hodnocení)

Lichtenštejnské domky se nachází v Lednici a nabízí skvělý způsob, jak strávit dovolenou v České republice. Apartmán se nachází v blízkosti zámku Lednice (20 m) a cestovatelé mohou také navštívit několik dalších místních míst.

Apartmán m Studio
Apartmán m Studio

9,2 / 10 (5 hodnocení)

Apartmán m Studio se nachází v Lednici, 200 metrů od zámku Lednice a 1,6 km od minaretu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Je vzdálený 2,2 km od Janova hradu a má bankomat.

Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice
Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice

9,1 / 10 (41 hodnocení)

Apartmán NIKI Apollon Resort Lednice se nachází v Lednici, 1,2 km od zámku Lednice a 9,1 km od zámku Valtice, a nabízí výhled do zahrady. Apartmán s bezplatným Wi-Fi, pokojovou službou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Vila Pod Zámkem Lednice
Vila Pod Zámkem Lednice

9,5 / 10 (26 hodnocení)

Vila Pod Zámkem Lednice se nachází v Lednici, 500 metrů od tamního zámku, a nabízí bar, zdarma dostupné Wi-Fi, sdílenou kuchyň i sdílený lounge. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

Sylván
Sylván

9,3 / 10 (360 hodnocení)

Sylván se nachází v Lednici, necelý 1 km od zámku Lednice. Nabízí bar, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Minaret je vzdálený 2,7 km a Janov hrad 5,4 km. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování je vhodné pro alergiky a je vzdálené 8,2 km od zámku Valtice.

Ubytování v Lednici
Ubytování v Lednici

9,4 / 10 (75 hodnocení)

Ubytování v Lednici se nachází v Lednici, 1,1 km od zámku Lednice, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Resort Lednice - Eisgrub
Resort Lednice - Eisgrub

9 / 10 (496 hodnocení)

Resort Lednice - Eisgrub se nachází v Lednici, 400 metrů od zámku Lednice a 8 km od zámku Valtice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a barem.

Ubytování V Zátiší Lednice
Ubytování V Zátiší Lednice

9,3 / 10 (120 hodnocení)

Ubytování V zátiší se nachází v Lednici, 1,3 km od zámku Lednice a 8,6 km od zámku Valtice. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. 3,1 km od minaretu, 5,8 km od Janova hradu a 10 km od Kolonády na Reistně. Ubytování je nekuřácké a je vzdálené 32 km od paláce Wilfersdorf.

Apartmany u Polanských Lednice
Apartmany u Polanských Lednice

8,9 / 10 (74 hodnocení)

Apartmány u Polanských Lednice se nachází v Lednici, 300 metrů od zámku Lednice a 8,1 km od zámku Valtice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Na místě je soukromé parkoviště.

Apartmány Rosijo
Apartmány Rosijo

9,7 / 10 (78 hodnocení)

Apartmány Rosijo se nacházejí v Lednici v Jihomoravském kraji, nedaleko zámku Lednice, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Vila Lednice
Vila Lednice

9,4 / 10 (227 hodnocení)

Vila Lednice se nachází v Lednici v Jihomoravském kraji, nedaleko zámku Lednice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Hotel Princess
Hotel Princess

8,9 / 10 (439 hodnocení)

Hotel Princess leží pouze 110 metrů od známého areálu Lednice, který je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Hosté si mohou na místě vypůjčit kola a prozkoumat zámecké zahrady. Hotel nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmánový dům na kolonádě
Apartmánový dům na kolonádě

9,5 / 10 (149 hodnocení)

Apartmánový dům na kolonádě se nachází v Lednici a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion Včelařský Dvůr
Penzion Včelařský Dvůr

9,2 / 10 (201 hodnocení)

Penzion Včelařský Dvůr se nachází v samém srdci Lednicko-valtického areálu, pouhých 700 metrů od zámku Lednice, a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi.

Bílé domky
Bílé domky

9,4 / 10 (36 hodnocení)

Bílé domky se nachází v Lednici v Jihomoravském kraji, 1,3 km od zámku Lednice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, barem a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmán U ZÁMECKÉ DYJE
Apartmán U ZÁMECKÉ DYJE

9,2 / 10 (94 hodnocení)

Apartmán U ZÁMECKÉ DYJE se nachází v Lednici, 500 metrů od zámku Lednice a 8,3 km od zámku Valtice, a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

APARTMÁNY V PARKU
APARTMÁNY V PARKU

8,2 / 10 (5 hodnocení)

APARTMÁNY V PARKU se nachází v Lednici v Jihomoravském kraji, nedaleko zámku Lednice a minaretu. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Penzion Pohoda
Penzion Pohoda

9,3 / 10 (129 hodnocení)

Penzion Pohoda se nachází v Lednici, 500 metrů od zámku Lednice a 1,9 km minaretu, a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi a kuchyní. Soukromé parkoviště na místě je zdarma.

Hotel Mario
Hotel Mario

9 / 10 (444 hodnocení)

Hotel Mario sídlí v historické budově v Lednici, vedle náměstí u vchodu do zámecké zahrady a jen 100 metrů od zámku Lednice. Zámecký areál je zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. Hotel je klimatizovaný a nabízí Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště.

Apartmány Lednice Nejdek
Apartmány Lednice Nejdek

7,9 / 10 (15 hodnocení)

Apartmány Lednice Nejdek se nacházejí v Lednici v Jihomoravském kraji, 3,2 km od zámku Lednice, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Lednický apartmán
Lednický apartmán

8,8 / 10 (21 hodnocení)

Lednický apartmán se nachází v Lednici, 1,1 km od zámku Lednice, 7,8 km od zámku Valtice a 6,4 km od minaretu. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

Apartmán Lednice
Apartmán Lednice

8,8 / 10 (219 hodnocení)

Apartmán Lednice leží jen 200 metrů od Lednického zámku a jeho zahrad a nabízí pokoje s posezením a satelitní TV. Janův hrad je vzdálený 3 minuty jízdy a v okolí vede mnoho cyklotras.

Apartmány Vilma
Apartmány Vilma

9,4 / 10 (49 hodnocení)

Apartmány Vilma se nacházejí v Lednici, 800 metrů od zámku Lednice a 2,3 km od zámku Jan. Wi-Fi je zde dostupné zdarma.

Hotel Galant Lednice
Hotel Galant Lednice

8,5 / 10 (1399 hodnocení)

Hotel Galant Lednice se nachází v Lednicko-valtickém areálu, 100 metrů od zámku Lednice, a nabízí nekuřácké pokoje s kabelovým internetem a satelitní TV a restauraci s nabídkou tradičních jídel a dobře zásobeným vinným sklípkem.

Zamecky Hotel Lednice
Zamecky Hotel Lednice

8,3 / 10 (711 hodnocení)

Zámecký Hotel Lednice se nachází v obci Lednice, v areálu místního zámeckého parku, který je zapsaný na seznamu chráněných památek UNESCO, a nabízí vinný sklep, restauraci s terasou a nabídkou pokrmů české kuchyně, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkoviště.

Apartmán GARDEN
Apartmán GARDEN

9,1 / 10 (27 hodnocení)

Apartmán GARDEN se nachází v Lednici, 1,2 km od zámku Lednice a 9,1 km od zámku Valtice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a společným salonkem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

Apartmány U Jakuba
Apartmány U Jakuba

9 / 10 (21 hodnocení)

Apartmány U Jakuba se nachází v Lednici v Jihomoravském kraji, nedaleko zámku Lednice a Janova hradu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

KNÍŽECÍ DŮM - ubytování v Lednici
KNÍŽECÍ DŮM - ubytování v Lednici

9 / 10 (377 hodnocení)

KNÍŽECÍ DŮM - ubytování v Lednici se nachází v Lednici, 700 metrů od zámku Lednice a 8,5 km od zámku Valtice, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, klimatizací, barem a společným salonkem.

Relax Hotel Stork
Relax Hotel Stork

8,3 / 10 (686 hodnocení)

Tento hotel se nachází 2 minuty chůze od centra Lednice a lednického zámku a nabízí venkovní bazén, vířivku, dětské hřiště a neplacené parkoviště střežené kamerovým systémem.

Ubytování ANEŽKA
Ubytování ANEŽKA

8,5 / 10 (51 hodnocení)

Ubytování ANEŽKA se nachází v Lednici v Jihomoravském kraji, 3,4 km od zámku Lednice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Elements Lednice
Elements Lednice

9,7 / 10 (184 hodnocení)

Elements Lednice se nachází v Lednici v Jihomoravském kraji, 1,5 km od zámku Lednice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Koleje Zamecek
Koleje Zamecek

8,7 / 10 (153 hodnocení)

Koleje Zámeček se nacházejí 1 km od Lednicko-valtického areálu, který je pod ochranou organizace UNESCO, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i zahradu s otevřeným krbem. Na každém podlaží je k dispozici společná kuchyň a obývací prostor.

Apartmány ROSE Lednice
Apartmány ROSE Lednice

9,1 / 10 (145 hodnocení)

Apartmány Rose se nachází v Lednici v Jihomoravském kraji a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Zámek Lednice je vzdálený 900 metrů. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Apartmány Apollon Resort Lednice
Apartmány Apollon Resort Lednice

8,6 / 10 (24 hodnocení)

Apartmány Apollon Resort Lednice se nachází v Lednici v Jihomoravském kraji, 1,1 km od zámku Lednice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion Jordán
Penzion Jordán

8,3 / 10 (538 hodnocení)

Penzion Jordán se nachází se nachází v centru jihomoravského města Lednice zapsaného na seznamu organizace UNESCO, 500 metrů od zámku Lednice a přilehlého upraveného parku. Jeho součástí je soukromý vinný sklep nabízející ochutnávky vín.

Ubytování Lednice 2
Ubytování Lednice 2

9,3 / 10 (15 hodnocení)

Ubytování Lednice 2 se nachází necelý 1 km od zámku Lednice a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán A2 Lednice
Apartmán A2 Lednice

9,4 / 10 (53 hodnocení)

Apartmán A2 Lednice se nachází v Lednici, naproti lednickému wellness centru a 1 km od zdejšího zámku. Městská kolonáda je 500 metrů odsud.

Vila Veronika
Vila Veronika

9,7 / 10 (21 hodnocení)

Vila Veronika se nachází v Lednici, 800 metrů od zámku Lednice a 2,9 km od minaretu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sdíleným lounge a zahradou. Vila s bezplatným soukromým parkovištěm a sdílenou kuchyní.

Penzion Onyx
Penzion Onyx

8,5 / 10 (432 hodnocení)

Penzion Onyx se nachází ve vinařské oblasti jižní Moravy, v Lednicko-valtickém areálu. Nabízí zahradu s terasou, neplacené parkování a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách.

Penzion Farma
Penzion Farma

8,4 / 10 (315 hodnocení)

Penzion Farma se nachází v Lednici, 10 minut chůze od zámku a zámeckého parku. U penzionu je zahrada s dětským hřištěm a posezením. V celém objektu funguje Wi-Fi zdarma a na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště.

Garden Atelier Lednice
Garden Atelier Lednice

8,9 / 10 (74 hodnocení)

Garden Atelier Lednice se nachází v Lednici, necelý 1 km od zámku Lednice a 8 km od zámku Valtice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Nabízí výhled na město a je vzdálen 6,6 km od minaretu a 9,3 km od Janova hradu.

Apartmány na kolonádě
Apartmány na kolonádě

9,1 / 10 (146 hodnocení)

Apartmány na kolonádě se nachází v Lednici v Jihomoravském kraji, 800 metrů od zámku Lednice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště.