Prázdninové domy

Ubytovani u Nadii

8,5 / 10 (2 hodnocení)

211 Jarní, Železný Brod, 468 22, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (prázdninové domy) Ubytovani u Nadii se nachází ve městě Železný Brod (Česká republika - Liberecký kraj). Prázdninové domy Ubytovani u Nadii se nachází v regionu Liberecký kraj.

Ubytovani u Nadii - Fotografie

Ubytovani u Nadii - Adresa

Booking.com

Ubytovani u Nadii - Popis

Ubytování u Nadii se nachází v Železném Brodě, 38 km od autobusové zastávky Strážné a 40 km od vodopádu Szklarki, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování je vzdálené 35 km od Ještědu a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Tento prázdninový dům má 1 ložnici, 1 koupelnu a TV s plochou obrazovkou.

Prázdninový dům je vzdálený 40 km od vodopádu Kamieńczyka a 41 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba. Na letiště Pardubice je to 103 km.

Ubytovani u Nadii - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • rusky
 • anglicky

Vaření

 • Kuchyň
 • Pračka

Vybavení pokoje

 • Topení

Koupelna

 • Vlastní koupelna

Různé

 • Všechny prostory nekuřácké

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Parkování

 • Parkoviště

Internet

 • Internet

Další ubytování ve městě Železný Brod

Líšný 105
Líšný 105

9,6 / 10 (34 hodnocení)

Líšný 105 se nachází v Železném Brodě, 43 km od autobusové zastávky Strážné a 45 km od vodopádu Szklarki. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Privat Železný Brod
Privat Železný Brod

8,8 / 10 (38 hodnocení)

Privat Železný Brod se nachází asi 38 km od autobusové zastávky Strážné a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. 35 km od Ještědu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Barokní fara Český ráj
Barokní fara Český ráj

9,7 / 10 (39 hodnocení)

Barokní fara se nachází v Železném Brodě v Libereckém kraji, 33 km od Ještědu. Český ráj nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, restaurací a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmán v podhůří Jizerských hor
Apartmán v podhůří Jizerských hor

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán v podhůří Jizerských hor se nachází asi 44 km od vodopádu Szklarki a nabízí výhled do zahrady, terasu a rychlovarnou konvici. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ještěd je vzdálený 38 km a autobusová zastávka Strážné 41 km.

Chata Dvírka
Chata Dvírka

8,4 / 10 (7 hodnocení)

Chata Dvírka se nachází v Železném Brodě a nabízí soukromý bazén a výhled do zahrady. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Penzion Vesely
Penzion Vesely

8,4 / 10 (146 hodnocení)

Penzion Vesely se nachází v Železném Brodě, 35 km od Ještědu, a nabízí turistické informace, nekuřácké pokoje, restauraci, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování je vzdálené 38 km od autobusové zastávky Strážné, 40 km od vodopádu Szklarki a 40 km od vodopádu Kamienczyka. Některé pokoje mají balkon s výhledem na město.

Barokní kaplanka 1796 A. D. - luxusní apartmány v Českém ráji
Barokní kaplanka 1796 A. D. - luxusní apartmány v Českém ráji

9,6 / 10 (32 hodnocení)

Barokní kaplanka 1796 A. D. luxusní apartmány v Českém ráji se nachází v Železném Brodě a nabízí výhled do zahrady, restauraci, zahradu a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Baroque chaplain house Kaplanka 1796 A. D. - historical luxury apts in Bohemian Paradise
Baroque chaplain house Kaplanka 1796 A. D. - historical luxury apts in Bohemian Paradise

9,5 / 10 (38 hodnocení)

Barokní kaplan se nachází v Železném Brodě v Libereckém kraji, 33 km od Ještědu.Kaplanka 1796 A.D.- historický luxus a v Českém ráji nabízí ubytování s Wi-Fi, dětským hřištěm, restaurací a neplaceným soukromým parkovištěm.

Zážitkový pobyt uprostřed přírody
Zážitkový pobyt uprostřed přírody

Zážitkový pobyt uprostřed přírody se nachází v Železném Brodě, 38 km od vodopádu Kamienczyka, 39 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba a 40 km od vlakového nádraží Izerska. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ještěd je vzdálený 36 km a vodopád Szklarki 38 km.