Hotel

Kvildahotel

8,3 / 10 (58 hodnocení)

Kvilda 22 22, Kvilda, 384 93, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (hotel) Kvildahotel se nachází ve městě Kvilda (Česká republika - Jihočeský kraj). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří restaurace, domácí zvířata povolena, rodinné pokoje a wi-fi zdarma. Ubytování Kvildahotel se svými službami a kvalitou řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Hotel Kvildahotel se nachází v regionu Jihočeský kraj.

Kvildahotel - Fotografie

Kvildahotel - Adresa

Booking.com

Kvildahotel - Popis

Kvildahotel se nachází v Kvildě, 3,6 km od Wiederbrucku a 4,3 km od Františkova. Nabízí restauraci, bankomat, turistické informace a bezplatné Wi-Fi. Hotel má rodinné pokoje.

Každé ráno se podává snídaně formou bufetu.

V Kvildahotelu a okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Horská Kvilda a Philippshütten jsou vzdálené 5,4 km. Na letiště Václava Havla Praha je to 170 km.

Kvildahotel - Vybavení ubytování

Obecné

 • Topení
 • Nekuřácké pokoje
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Obědové balíčky

Aktivity

 • Cyklistika
 • Badmintonové vybavení Dodatečný poplatek
 • Lyžování
 • Přenos sportovních událostí
 • Pěší turistika

Služby na recepci

 • Bankomat
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Možnost vystavení faktury
 • Turistické informace

Zabezpečení

 • Venkovní kamerový systém
 • Hasicí přístroje
 • Požární alarmy
 • Kamerový systém ve společných prostorách

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • česky
 • španělsky
 • anglicky

Jídlo a pití

 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Dětská jídla Dodatečný poplatek
 • Bufet s nabídkou jídel pro děti

Úklidová služba

 • Denní úklid Dodatečný poplatek
 • Služba praní Dodatečný poplatek

Služby pro rodiny a zábava

 • Stolní hry/puzzle

Zázemí pro business

 • Fax/kopírka Dodatečný poplatek

Internet

 • Internet

Zvířata

 • Zvířata

Parkování

 • Parkování

Další ubytování ve městě Kvilda

Apartmány 1050
Apartmány 1050

8,5 / 10 (48 hodnocení)

Apartmány 1050 se nacházejí v obci Kvilda, 3,7 km od lanovky Wiederbruck, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště i výhled do zahrady.

Apartmán Boubín na Kvildě
Apartmán Boubín na Kvildě

9,3 / 10 (10 hodnocení)

Apartmán Boubín na Kvildě se nachází asi 500 metrů od lanovky Kvilda C. Nabízí výhled na hory, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Objekt je přístupný na lyžích.

Penzion Nad Kvildou
Penzion Nad Kvildou

8,6 / 10 (106 hodnocení)

Penzion Nad Kvildou se nachází v Kvildě, 2,9 km od Františkova a 4,9 km od Wiederbrucku. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Penzion je vzdálený 6,8 km od lyžařských vleků Philippshütten a Svinná Lada. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Apartmány Černý vlk, Kvilda
Apartmány Černý vlk, Kvilda

8,8 / 10 (20 hodnocení)

Apartmány Černý vlk, Kvilda se nachází v Kvildě, 4,2 km od Wiederbrucku a 4,3 km od Františkova, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi.

Wellness Chata Rosnatka
Wellness Chata Rosnatka

9,8 / 10 (6 hodnocení)

Wellness Chata Rosnatka se nachází v obci Kvilda 40 km od lyžařského areálu Mitterdorf a 16 km od Zadova a má saunu, vířivku, zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Na autobusovou zastávku je to od chaty 200 metrů.

Penzion Kilián - apartmán Prenet
Penzion Kilián - apartmán Prenet

8,5 / 10 (22 hodnocení)

Penzion Kilián - apartmán Prenet se nachází v Kvildě, 4,6 km od Františkova a 5,4 km od Philippshüttenu, a nabízí výhled na město. 3,6 km od lanovky Wiederbruck. Nabízí sdílený lounge a neplacené soukromé parkoviště.

Wellness & Spa Pila Kvilda AP 2 01 a AP 3 07
Wellness & Spa Pila Kvilda AP 2 01 a AP 3 07

9,7 / 10 (20 hodnocení)

Wellness & Spa Pila Kvilda AP 2 01 a AP 3 07 se nachází v Kvildě, 3,9 km od Františkova, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Stará Celnice Kvilda
Stará Celnice Kvilda

9,5 / 10 (118 hodnocení)

Stará Celnice Kvilda se nachází 3,4 km od lanovky Wiederbruck a nabízí ubytování se společným salonkem, zahradou a sdílenou kuchyní. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmán Perník Kvilda
Apartmán Perník Kvilda

9,5 / 10 (12 hodnocení)

Apartmán Perník Kvilda se nachází v Kvildě, pouhých 200 metrů od Kvildy, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 3,6 km od lanovky Wiederbruck a 4,6 km od Františkova.

Penzion Panský dům
Penzion Panský dům

8,8 / 10 (238 hodnocení)

Penzion Panský dům se nachází ve Kvildě. Nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi, pokojovou službu a dětské hřiště. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány U Sjezdovky
Apartmány U Sjezdovky

9,4 / 10 (104 hodnocení)

Apartmány U Sjezdovky se nachází v Kvildě a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a přímým přístupem na sjezdovku.

Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3
Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3

9,6 / 10 (16 hodnocení)

Apartmán Hastrmánek, Kvilda 3 se nachází v Kvildě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Apartmán sídlí v budově z roku 1960, 5,4 km od Horské Kvildy a 5,5 km od Philippshüttenu.

Penzion Černý vlk
Penzion Černý vlk

8,4 / 10 (65 hodnocení)

Penzion Černý vlk se nachází v Kvildě, 3,8 km od Františkova, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Nabízí rodinné pokoje a terasu. V penzionu si můžete zakoupit skipasy.

apartmán Oblík - penzion Kilián
apartmán Oblík - penzion Kilián

8,7 / 10 (22 hodnocení)

apartmán Oblík - penzion Kilián se nachází na tichém místě v nadmořské výšce 1065 m.n.m. v centru Kvildy, 5 minut chůze od lanovky Kvilda C. Nabízí sdílený lounge, vlastní bankomat, zahradu a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Kvilda - Luční
Penzion Kvilda - Luční

9,1 / 10 (101 hodnocení)

Penzion Kvilda - Luční se nachází v Kvildě v Jihočeském kraji, 3,9 km od Wiederbrucku. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Rodinný apartmán v srdci Šumavy
Rodinný apartmán v srdci Šumavy

9,4 / 10 (36 hodnocení)

Rodinný apartmán v srdci Šumavy se nachází v Kvildě, nedaleko Kvildy, a nabízí restauraci, půjčovnu lyžařského vybavení, přímý přístup na sjezdovku, sdílený lounge a zahradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Chata Betty Kvilda
Chata Betty Kvilda

9 / 10 (1 hodnocení)

Chata Betty Kvilda se nachází v Kvildě, 50 km od Deggendorfu, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Kvilda 126
Apartman Kvilda 126

9,2 / 10 (28 hodnocení)

Apartman Kvilda 126 se nachází v Kvildě, pouhých 100 metrů od Kvildy, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Chata Kvilda
Chata Kvilda

9,5 / 10 (51 hodnocení)

Chata Kvilda se nachází v Kvildě, 3,8 km od Wiederbrucku, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán Pivoňka
Apartmán Pivoňka

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Pivoňka se nachází v Kvildě, jen 3,7 km od lanovky Wiederbruck, a nabízí zahradu, gril a bankomat. 300 metrů od Kvildy. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Wellness penzion Lázně Kvilda
Wellness penzion Lázně Kvilda

8,7 / 10 (240 hodnocení)

Wellness penzion Lázně Kvilda se nachází v obci Kvilda, 3,6 km od města Wiederbruck, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování je vzdálené 4,6 km od Františkova a 5,4 km od lyžařského vleku Philippshütten. Na lyžích dojedete až ke dveřím a k dispozici je lyžárna. K dispozici jsou konferenční a banketové prostory a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartmán Maxík
Apartmán Maxík

8,8 / 10 (43 hodnocení)

Apartmán Maxík se nachází ve Kvildě, 500 metrů od vleků Kvilda C a B, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení.

Pila Kvilda
Pila Kvilda

9,4 / 10 (10 hodnocení)

Pila Kvilda se nachází v Kvildě, 3,9 km od Františkova, a nabízí ubytování přístupné na lyžích, bezplatné Wi-Fi, bankomat a turistické informace. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Březník Kilián
Březník Kilián

9,1 / 10 (74 hodnocení)

Březník Kilián se nachází v Kvildě a nabízí sdílený lounge, zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 3,6 km od lanovky Wiederbruck. Nabízí zázemí pro vodní sporty a neplacené soukromé parkoviště.

Wellness Chata Kastanek
Wellness Chata Kastanek

9,4 / 10 (5 hodnocení)

Wellness chata Kaštánek se nachází na Šumavě, 300 metrů od lyžařského areálu Kvilda. Nabízí saunu, vířivku a 2 prostorná apartmá s Wi-Fi zdarma.

Wellness Apartmán Pila Kvilda
Wellness Apartmán Pila Kvilda

9,6 / 10 (24 hodnocení)

Wellness Apartmán Pila Kvilda se nachází v Kvildě v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vstupem do wellness centra.

Kvilda Kilián apartmán Javor
Kvilda Kilián apartmán Javor

9,8 / 10 (30 hodnocení)

Kvilda Kilián apartmán Javor se nachází v Kvildě, 3,6 km od Wiederbrucku a 4,5 km od Františkova, a nabízí dětské hřiště a bankomat. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Kvilda! Apartmán Terezka
Kvilda! Apartmán Terezka

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Kvilda se nachází v Kvildě, 3,8 km od Wiederbrucku. Apartmán Terezka nabízí možnost lyžování přímo od budovy, bezplatné Wi-Fi, bankomat a turistické informace. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Apartmány Faustin
Apartmány Faustin

9,2 / 10 (214 hodnocení)

Apartmány Faustin se nacházejí v obci Kvilda v Jihočeském kraji, 3,8 km od obce Wiederbruck, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

AA Apartman Kvilda
AA Apartman Kvilda

8,9 / 10 (28 hodnocení)

AA Apartman Kvilda se nachází 3,3 km od lanovky Wiederbruck a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmán Bambi Kvilda
Apartmán Bambi Kvilda

9,1 / 10 (71 hodnocení)

Apartmán Bambi Kvilda se nachází v Kvildě, 3,8 km od Wiederbrucku a 4,7 km od Františkova, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

apartmán Pod Lapkou
apartmán Pod Lapkou

9,4 / 10 (92 hodnocení)

Apartmán Pod Lapkou se nachází asi 3,7 km od lanovky Wiederbruck a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Apartmány Verunka
Apartmány Verunka

9,4 / 10 (97 hodnocení)

Apartmány Verunka se nacházejí 3,8 km od lanovky Wiederbruck a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. K dispozici je také sauna.

Kvilda Apartments
Kvilda Apartments

9,3 / 10 (78 hodnocení)

Kvilda Apartments se nachází v Kvildě, 3,8 km od Wiederbrucku, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Chata Violka Kvilda
Chata Violka Kvilda

9,5 / 10 (16 hodnocení)

Chata Violka Kvilda se nachází v Kvildě, 4,1 km od Wiederbrucku a Františkova, a nabízí výhled do zahrady. Tato chata nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Šumava Inn
Šumava Inn

8,7 / 10 (348 hodnocení)

Šumava Inn se nachází v centru Kvildy, pouhých 200 metrů od sjezdovek a nabízí restauraci a lázně se saunou, posilovnou a vířivkou. Všechny pokoje mají bezplatné Wi-Fi a vlastní koupelnu.

Wellness apartmán Kvilda
Wellness apartmán Kvilda

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Wellness apartmán Kvilda se nachází asi 3,9 km od Františkova a nabízí výhled na hory, terasu a rychlovarnou konvici. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Zotavovna Kvilda
Zotavovna Kvilda

7,5 / 10 (34 hodnocení)

Zotavovna Kvilda se nachází v Kvildě, 3,5 km od Wiederbrucku, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm a přímým přístupem na sjezdovku. K dispozici je dětský klub, bankomat a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hostel nabízí rodinné pokoje.