Penzion

Orlovna Šitbořice

7,9 / 10 (28 hodnocení)

Osvobození, Šitbořice, 691 76, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Orlovna Šitbořice se nachází ve městě Šitbořice (Česká republika - Jihomoravský kraj) a pro své hosty nabízí bar. Ubytování Orlovna Šitbořice se svými službami a kvalitou řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Penzion Orlovna Šitbořice svou lokalitou patří do regionu Jihomoravský kraj.

Orlovna Šitbořice - Fotografie

Orlovna Šitbořice - Adresa

Booking.com

Orlovna Šitbořice - Popis

Orlovna Šitbořice se nachází v Šitbořicích, 32 km od hradu Špilberk, a nabízí klimatizované ubytování a bar. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi a na brněnské výstaviště je to 33 km.

Pokoje v penzionu mají šatní skříň. Orlovna Šitbořice poskytuje pokoje s vlastní koupelnou a ložním prádlem.

Ubytování je vzdálené 37 km od zámku Lednice a 45 km od zámku Valtice. Na letiště Brno-Tuřany je to 26 km.

Orlovna Šitbořice - Vybavení ubytování

Obecné

 • Klimatizace
 • Koberec
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Koupelna

 • Ručníky
 • Sprcha
 • Toaletní papír
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • anglicky
 • slovensky

Vybavení pokoje

 • Zásuvka u postele
 • Věšák na oblečení

Ložnice

 • Skříň nebo šatna
 • Povlečení

Jídlo a pití

 • Bar

Parkování

 • Parkování na ulici

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná výtahem

Exteriér

 • Terasa

Internet

 • Internet

Další ubytování v oblasti Jihomoravský kraj

Cosy Design Apartment
Cosy Design Apartment

9,4 / 10 (57 hodnocení)

Cosy Design Apartment je studio situované v budově v centru Brna, 700 metrů od hradu Špilberk. Vyznačuje se stylovým industriálním interiérem a velkým arkýřovým oknem s výhledem na náměstí Svobody.

Ubytování Merlot
Ubytování Merlot

8,9 / 10 (195 hodnocení)

Ubytování Merlot se nachází v Mikulově a nabízí gril, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu dostupné ve všech prostorách a soukromé neplacené parkoviště.

Pension Sebastian
Pension Sebastian

8,9 / 10 (282 hodnocení)

Tento penzion se nachází pouhých 200 metrů od centra Mikulova a nabízí zařízenou terasu s grilem. Všichni hosté mohou využívat kuchyň s jídelním stolem.

Svět pohádek a strašidel
Svět pohádek a strašidel

8,2 / 10 (33 hodnocení)

Svět pohádek a strašidel se nachází ve Valticích, pouhých 500 metrů od zámku Valtice, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Minaret je vzdálený 10 km a zámek Jan 12 km.

Hotel Vinice Hnanice
Hotel Vinice Hnanice

8,9 / 10 (44 hodnocení)

Hotel Vinice Hnanice se nachází uprostřed vinic v národním parku Podyjí. Nabízí venkovní a krytý bazén, Wi-Fi zdarma a obchod s vínem.

RD Černčín Bučovice
RD Černčín Bučovice

9,4 / 10 (33 hodnocení)

RD Černčín Bučovice se nachází 35 km od hradu Špilberk a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmán U ZÁMECKÉ DYJE
Apartmán U ZÁMECKÉ DYJE

9,2 / 10 (94 hodnocení)

Apartmán U ZÁMECKÉ DYJE se nachází v Lednici, 500 metrů od zámku Lednice a 8,3 km od zámku Valtice, a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Nice accommodation 2 in Mikulov
Nice accommodation 2 in Mikulov

9,4 / 10 (51 hodnocení)

Pěkné ubytování 2 v Mikulově se nachází v Mikulově, 14 km od zámku Valtice, 15 km od zámku Lednice a 50 km od brněnského výstaviště.Nabízí neplacené soukromé parkoviště, turistické informace a bezplatné Wi-Fi.

Apartment B4 Nepraš
Apartment B4 Nepraš

8,5 / 10 (24 hodnocení)

Apartment B4 Nepraš se nachází v Lednici, jen 1,2 km od zámku Lednice. Nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Je vzdálen 9,1 km od zámku Valtice a nabízí turistické informace.

Hotel 14Dveří
Hotel 14Dveří

9,5 / 10 (539 hodnocení)

Hotel 14Dveří se nachází v obci Drnholec, 28 km od zámku Valtice a 29 km od zámku Lednice. Nabízí bar, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené přibližně 42 km od brněnského výstaviště, 43 km od hradu Špilberk a 29 km od kolonády na Reistně. Penzion má rodinné pokoje.

Penzion Sloup
Penzion Sloup

9,2 / 10 (207 hodnocení)

Penzion Sloup se nachází ve Sloupu, 42 km od hradu Špilberk a 44 km od brněnského výstaviště. Nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Staré Město
Apartmány Staré Město

9,3 / 10 (54 hodnocení)

Apartmány Staré Město se nachází ve Znojmě, 48 km od baziliky sv. Prokopa a 22 km od zámku Vranov nad Dyjí. Nabízí výhled na řeku a bezplatné Wi-Fi.

Mikulov Inn - hotel Zeme
Mikulov Inn - hotel Zeme

8,2 / 10 (135 hodnocení)

Mikulov Inn - penzion a restaurace Země (La Bašta) se nachází v Mikulově, 5 minut chůze od centra města, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, restauraci podávající grilované pokrmy, bar a malý pivní dům.

Apartment Halady
Apartment Halady

9,4 / 10 (64 hodnocení)

Apartmán Halady se nachází v klidné části Břeclavi, 150 metrů od břehu řeky Dyje. U domu je venkovní bazén a zahrada s terasou a grilem.

Holiday Home Ruprechtovský mlýn
Holiday Home Ruprechtovský mlýn

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Holiday Home Ruprechtovský mlýn se nachází v Ruprechtově v Jihomoravském kraji a nabízí terasu. 48 km od hradu Špilberk. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Statek
Statek

7,7 / 10 (20 hodnocení)

Statek se nachází ve Veverské Bítýšce, 25 km od hradu Špilberk a 26 km od brněnského výstaviště. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a výhled do zahrady. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány Sebastian
Apartmány Sebastian

9,4 / 10 (93 hodnocení)

Apartmány Sebastian se nacházejí v Mikulově, 14 km od zámku Valtice, a nabízejí výhled na město, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Euro Apartments Křenová 75 Brno
Euro Apartments Křenová 75 Brno

9 / 10 (1406 hodnocení)

Euro Apartments Křenová 75 Brno nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi v centru Brna, 2,7 km od hradu Špilberk a 4,3 km od brněnského výstaviště.

Ubytování u Ještěrky
Ubytování u Ještěrky

9,2 / 10 (32 hodnocení)

Ubytování u Ještěrky se nachází v Jaroslavicích a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a turistické informace. Do Mikulova je to 38 km.

Penzion Kelčany u Kyjova
Penzion Kelčany u Kyjova

7,8 / 10 (16 hodnocení)

Penzion Kelčany u Kyjova se nachází v Kelčanech, 44 km od zámku Lednice, a nabízí sezónní venkovní bazén, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a gril. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a sdílená kuchyň.

Apartmán Znojmo
Apartmán Znojmo

9,6 / 10 (59 hodnocení)

Apartmán Znojmo se nachází ve Znojmě. 48 km od Poysdorfu.

Penzion U Ježů - Ubytování
Penzion U Ježů - Ubytování

9,1 / 10 (82 hodnocení)

Penzion U Ježů - Ubytování se nachází 29 km od Valtického zámku a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. K dispozici je Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion Fialka
Penzion Fialka

9,7 / 10 (59 hodnocení)

Penzion Fialka se nachází ve Starém Poddvorově, 24 km od zámku Lednice, a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště a zahradu. Zámek Valtice je vzdálený 31 km, Minaret 22 km a Jan 25 km. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Penzion Maděřič
Penzion Maděřič

9,2 / 10 (871 hodnocení)

Penzion Maděřič se nachází v úrodné vinařské oblasti kolem Moravského Žižkova, 10 km od Břeclavi. Jeho součástí je vlastní vinný sklípek s možností ochutnávek vína, který je odtud vzdálen 350 metrů.

Apartments 4 in the historic part of Znojmo
Apartments 4 in the historic part of Znojmo

9,2 / 10 (88 hodnocení)

Apartments 4 se nachází ve Znojmě, pouhých 48 km od baziliky sv. Prokopa, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování je vzdálené 33 km od hradu Bítov a 35 km od muzea Krahuletz.

Penzion U Golema Blansko
Penzion U Golema Blansko

8,3 / 10 (556 hodnocení)

Penzion U Golema Blansko leží u řeky Svitavy, pouhých 10 minut chůze od centra Blanska a svým hostům nabízí k využití restauraci a bar s terasou. Hosté mohou využívat bezplatný internet a možnost parkování zdarma.

Yellow apartment Deluxe
Yellow apartment Deluxe

8,7 / 10 (11 hodnocení)

Orange apartment je vzdálen 100 metrů od výstaviště BVV a 15 minut chůze od centra Brna. Zdarma nabízí Wi-Fi a parkování před budovou.

Chalupa Starovice
Chalupa Starovice

9,9 / 10 (13 hodnocení)

Chalupa Starovice se nachází ve Starovicích, 29 km od zámku Lednice, 35 km od hradu Špilberk a 36 km od zámku Valtice. Tato vila nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Pod humnama
Pod humnama

9,6 / 10 (17 hodnocení)

Pod humnama se nachází v Krumvíři a nabízí sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge a zahradu. K dispozici je sluneční terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion U TŘÍ RŮŽÍ
Penzion U TŘÍ RŮŽÍ

9,2 / 10 (197 hodnocení)

Penzion U TŘÍ RŮŽÍ se nachází v obci Vrbice. Nabízí bar, společenskou místnost, zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování je zajišťováno i v rodinných pokojích a nechybí zde ani terasa. Soukromé parkoviště je zdarma.

Vinný Tunel
Vinný Tunel

9,3 / 10 (7 hodnocení)

Vinný Tunel se nachází v Pouzdřanech a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. K dispozici je pokojová služba a dětské hřiště. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce a sdílená kuchyň.

Pension Archa Mikulov
Pension Archa Mikulov

8,4 / 10 (410 hodnocení)

Pension Archa Mikulov se nachází v Mikulově, 14 km od zámku Valtice a 15 km od zámku Lednice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s venkovním bazénem a výhledem na bazén.

Penzion Alfa
Penzion Alfa

8,7 / 10 (56 hodnocení)

Penzion Alfa se nachází v Moravském Písku a nabízí restauraci, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady.

Wine & Wellness hotel Besední dům
Wine & Wellness hotel Besední dům

8,6 / 10 (391 hodnocení)

Wine & Wellness hotel Besední dům se nachází v historickém centru Valtic v Lednicko-valtickém areálu, 2 minuty chůze od náměstí. Nabízí malé wellness centrum, kavárnu a Wi-Fi zdarma.

Apartmány Málek
Apartmány Málek

9,7 / 10 (50 hodnocení)

Apartmány Málek se nachází ve Valticích v Jihomoravském kraji, nedaleko zámku Valtice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Hotel Velká Klajdovka
Hotel Velká Klajdovka

8,4 / 10 (720 hodnocení)

Hotel Velká Klajdovka se nachází v zeleni na okraji Brna a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi. Stojí na úbočí kopce, odkud se otvírá výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Hotel se nachází na okraji Moravského krasu, který je protkaný turistickými trasami a cyklostezkami.

Apartment Biskupska
Apartment Biskupska

9,1 / 10 (33 hodnocení)

Apartmán Biskupska se nachází v Brně, 1,2 km od hradu Špilberk, 2,6 km od brněnského výstaviště a 200 metrů od katedrály sv. Petra a Pavla, a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán se nachází 21 km od Masarykova okruhu a 32 km od Macochy.

Apartmán blízko Brna s dobovými dekoracemi
Apartmán blízko Brna s dobovými dekoracemi

8,8 / 10 (57 hodnocení)

Apartmán blízko Brna se nachází v Mělčanech v Jihomoravském kraji a nabízí zahradu. 24 km od Brna. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Pension Štěpán
Pension Štěpán

9 / 10 (505 hodnocení)

Pension Štěpán se nachází v Mikulově, 14 km od zámku Valtice, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a terasou. Nabízí sdílenou kuchyň, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má rodinné pokoje.

Penzion Harvart
Penzion Harvart

8,7 / 10 (259 hodnocení)

Penzion Harvart se nachází ve Znojmě, 48 km od baziliky sv. Prokopa, a nabízí klimatizované ubytování a terasu. Ubytování je vzdálené 22 km od zámku Vranov nad Dyjí, 48 km od židovské čtvrti Třebíč a 33 km od hradu Bítov. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Císařský sklep s ubytováním
Císařský sklep s ubytováním

8,6 / 10 (24 hodnocení)

Císařský sklep s ubytováním se nachází v Olbramovicích, 41 km od brněnského výstaviště, hradu Špilberk a 44 km od zámku Valtice, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

Vinný sklep u Brodů
Vinný sklep u Brodů

9 / 10 (3 hodnocení)

Vinný sklep u Brodů se nachází ve Vacenovicích, 44 km od zámku Valtice a zámku Lednice, a nabízí terasu a klimatizaci. 43 km od Minaretu a 45 km od Janova hradu.

Apartmans in the center with privat parking
Apartmans in the center with privat parking

7 / 10 (65 hodnocení)

Apartmany v centru se soukromým parkováním se nachází v centru Brna, v blízkosti památek, jako je hrad Špilberk, vila Tugendhat a katedrála sv.Petra a Pavla.Wi-Fi je k dispozici zdarma.Na místě je soukromé parkoviště.

Penzion U Zamku
Penzion U Zamku

8,5 / 10 (157 hodnocení)

Penzion U Zámku leží vedle zámku Lednice a 50 metrů od náměstí a nabízí klimatizované jednotky, bezplatné Wi-Fi a obchod s potravinami, který se nachází ve stejné budově jako penzion.

Hotel U Divadla
Hotel U Divadla

7,2 / 10 (863 hodnocení)

Tento elegantní hotel najdete v centru Znojma, 200 metrů od vlakového a autobusového nádraží. Jeho součástí je restaurace, která nabízí sezónní pokrmy a ochutnávky vín u baru.

Apartmány Olšovská
Apartmány Olšovská

9,7 / 10 (26 hodnocení)

Apartmány Olšovská se nacházejí v Bzenci v Jihomoravském kraji, 49 km od golfového rezortu Penati, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště, terasu i bezplatné soukromé parkoviště. K dispozici je také sauna.

Penzion Na Dědině
Penzion Na Dědině

9,4 / 10 (126 hodnocení)

Penzion Na Dědině se nachází v centru vinařské vesnice Mutěnice, v blízkosti mnoha vinných sklepů, kde je možné zajistit ochutnávky vín. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, bezplatné parkování a pokoje s vlastní koupelnou a satelitní TV.

Apartmány Brno
Apartmány Brno

8,8 / 10 (1061 hodnocení)

Apartmány Brno se nacházejí v centru Brna, 300 metrů od autobusové zastávky Dětská nemocnice. Nabízejí ubytování s možností vlastního stravování a kabelovým připojením k internetu. Ubytování stojí 1,7 km od hradu Špilberk a 3,1 km od Veletrhů Brno.