Kemp

Podkrovni pokojik

1,5 / 10 (2 hodnocení)

Simanov 5, Žihobce, 342 01, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (kemp) Podkrovni pokojik se nachází ve městě Žihobce (Česká republika - Plzeňský kraj). Kemp Podkrovni pokojik svou lokalitou patří do regionu Plzeňský kraj.

Podkrovni pokojik - Fotografie

Podkrovni pokojik - Adresa

Booking.com

Podkrovni pokojik - Popis

Podkrovní pokojik se nachází v Žihobci, 3,3 km od Albrechtice u Sušice a 1,5 km od Ostružna.

Kemp stojí 4,2 km od Rozsedly a 4,5 km od Humpolce. Na letiště Václava Havla Praha je to 152 km.

Podkrovni pokojik - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • rusky
 • anglicky
 • česky
 • slovensky
 • německy

Obecné

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • Soukromý vchod
 • Koberec

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Rychlovarná konvice

Výhled

 • Výhled do vnitřního dvora
 • Výhled

Exteriér

 • Zahrada

Obývací prostor

 • Psací stůl

Vybavení pokoje

 • Zásuvka u postele

Média a technologie

 • Videopřehrávač

Parkování

 • Parkování

Internet

 • Internet

Další ubytování v oblasti Plzeňský kraj

Apartments & Suites Žlutá Hruška
Apartments & Suites Žlutá Hruška

9,1 / 10 (61 hodnocení)

Apartments & Suites se nachází 48 km od kláštera Teplá. Žlutá Hruška nabízí restauraci, terasu a turistické informace. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi a na místě je soukromé parkoviště.

Apartmány Vila Lucia # 2
Apartmány Vila Lucia # 2

9,1 / 10 (15 hodnocení)

Apartmány Vila Lucia # 2 se nachází v Plzni, necelý 1 km od katedrály sv. Bartoloměje a 13 minut chůze od Doosan Areny, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 49 km od kláštera Teplá. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion Alpský Dům
Penzion Alpský Dům

7,9 / 10 (117 hodnocení)

Penzion Alpský Dům se nachází v Železné Rudě, 200 metrů od lyžařského areálu Samoty.

COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER
COZY LUXURY APARTMENT IN THE CITY CENTER

9,3 / 10 (56 hodnocení)

Útulný LUXUSNÍ APARTMÁN V CENTRU MĚSTA se nachází v Plzni, 49 km od kláštera Teplá a 400 metrů od katedrály sv.Bartoloměje.Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci.Ubytování je vzdálené 1,1 km od hlavního vlakového nádraží a 1,6 km od muzea Škoda Plzeň.

Apartmany A.Ša Kašperské Hory
Apartmany A.Ša Kašperské Hory

9,1 / 10 (115 hodnocení)

Apartmány A.Ša Kašperské Hory najdete ve městě Kašperské Hory, 800 metrů od stejnojmenného lyžařského areálu. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zahradu s dětským hřištěm a trampolínou. K dispozici je zde Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Baron Apartments Sušice
Baron Apartments Sušice

9,5 / 10 (99 hodnocení)

Baron Apartments Sušice se nachází v Sušici, 2,2 km od Vrabcova, a nabízí zahradu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní.

Ubytování Filipova Hora
Ubytování Filipova Hora

9,5 / 10 (79 hodnocení)

Ubytování Filipova Hora se nachází v Tlumačově v Plzeňském kraji, 37 km od vlakového nádraží Cham. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Penzion a Restaurace Stará Roudná
Penzion a Restaurace Stará Roudná

8,9 / 10 (296 hodnocení)

Penzion Stará Roudná se nachází pouhých 500 metrů od centra Plzně a 800 metrů od plzeňského pivovaru. Restaurace podává steaky a tradiční česká jídla. Využít můžete také bezplatné Wi-Fi.

Horská chata Svatobor
Horská chata Svatobor

7,3 / 10 (6 hodnocení)

Horská chata Svatobor se nachází v Sušici, 2,6 km od Odolenova, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a terasu. Ubytování je vzdálené asi 4,6 km od Dolního Staňkova, 4,8 km od Hrádku a 5,7 km od Františkové Vesy. Svojšice jsou vzdálené 7,1 km a Strunkov 7,2 km.

Dům u Zeleného stromu
Dům u Zeleného stromu

9,7 / 10 (8 hodnocení)

Dům u Zeleného stromu se nachází v Sušici, 2,1 km od Vrabcova, 3 km od Červeného Dvorce a 4,2 km od Roku, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. V okolí se můžete věnovat cyklistice, rybaření a dalším aktivitám.

Hotel Restaurant Modrá Hvězda
Hotel Restaurant Modrá Hvězda

7,7 / 10 (78 hodnocení)

Hotel Modrá Hvězda, který stojí na hlavním náměstí v Dobřanech, má vlastní pivovar nabízející 8 různých druhů nepasterizovaného piva. Je zde také restaurace s velkou zahradní terasou.

Apartmán v centru Železné Rudy se zahrádkou
Apartmán v centru Železné Rudy se zahrádkou

Nachází se v Železné Rudě, 1.8 km od Špičáku, 2.Apartmán v centru Železné Rudy se zahrádkou se nachází 9 km od Ferdinandova a 3 km od Bayerisch Eisenstein a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.Nachází se 49 km od muzea Drachenhöhle a nabízí zahradu a bezplatné soukromé parkoviště.

Penzion Poprda
Penzion Poprda

7,7 / 10 (268 hodnocení)

Penzion Poprda se nachází v Klatovech, 200 metrů od Černé věže, a nabízí vlastní restauraci, v celé budově zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkoviště.

Penzion V Zatáčce
Penzion V Zatáčce

7,2 / 10 (148 hodnocení)

Penzion V Zatáčce se nachází v Plzni, 2,5 km od Západočeského muzea a 3,1 km od hlavního vlakového nádraží. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování je vzdálené asi 3,1 km od Západočeské univerzity, 3,2 km od galerie Jiřího Trnky a katedrály sv. Bartoloměje. Penzion má rodinné pokoje.

Darovanský Dvůr - Wellness & Golf Hotel
Darovanský Dvůr - Wellness & Golf Hotel

8,3 / 10 (57 hodnocení)

Darovanský dvůr Wellness & Golf Hotel sídlí v několika krásně zrekonstruovaných budovách bývalého statku v Darové, 20 km severovýchodně od Plzně. Má velkou zahradu a je obklopený golfovým hřištěm. Lze tu zdarma využívat Wi-Fi.

Apartmány Rajschl - Železná Ruda
Apartmány Rajschl - Železná Ruda

9 / 10 (66 hodnocení)

Apartmány Rajschl - Železná Ruda se nacházejí v Železné Rudě, 50 km od muzea Drachenhöhle, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Redfoxapartment Central
Redfoxapartment Central

10 / 10 (24 hodnocení)

Apartmán Redfoxapartment Central se nachází v centru gotického města Kašperské Hory, nejvýše položeného města České republiky, 26 km od Bavorské Rudy. Nabízí výhled na město a neplacené soukromé parkoviště.

Na Samotě Ve Srubu
Na Samotě Ve Srubu

9,7 / 10 (41 hodnocení)

Nabízí bar, zahradu a gril. Na Samotě Ve Srubu nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na bazén v Plzni. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a jízdě na koni. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Hotel Roudna
Hotel Roudna

8,6 / 10 (305 hodnocení)

Hotel Roudná se nachází v jedné z nejstarších a nejklidnějších částí Plzně, 5 až 10 minut chůze od centra města. Nabízí hezké pokoje a výborné jídlo za rozumné ceny.

Family House Maršovy Chody
Family House Maršovy Chody

Family House Maršovy Chody se nachází v Částkově v Plzeňském kraji a nabízí zahradu. 36 km od Weidenu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Beautiful Holiday Home in Bohemian near Forest
Beautiful Holiday Home in Bohemian near Forest

9,5 / 10 (19 hodnocení)

Beautiful Holiday Home in Bohemian near Forest se nachází v Železné Rudě, 49 km od muzea Drachenhöhle, 1,3 km od Špičáku a 2 km od Železničného Stanice Špičák, a nabízí ubytování s místní Wi-Fi.Alžbětin je vzdálený 5,5 km a Nový Brunst 5,9 km.

Chalupa U Staníčka
Chalupa U Staníčka

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Chalupa U Staníčka se nachází v Ostružnu v Plzeňském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. 50 km od Waldkirchenu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartmán
Apartmán "Pod Rokem"

9,6 / 10 (87 hodnocení)

Apartmán "Pod Rokem" se nachází v Sušici a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Golden Fish Hotel Apartments
Golden Fish Hotel Apartments

8,9 / 10 (91 hodnocení)

Luxusní Hotel Apartments Golden Fish se nachází v klidném a příjemném prostředí parku Bory v jihozápadní části Plzně, nedaleko autobusové zastávky.

Pension Aura Špičák
Pension Aura Špičák

9,1 / 10 (415 hodnocení)

Penzion Aura Špičák se nachází na Špičáku, v srdci Šumavy, a 3 km severně od Železné Rudy. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu s hřištěm a grilem.

Hotel Stella
Hotel Stella

8,8 / 10 (253 hodnocení)

Hotel Stella, renovovaný v roce 2020, se nachází 2 km od centra Plzně, v blízkosti velkého sportovního areálu a 10 minut jízdy od zoo.

Penzion U Znaku Švihovských
Penzion U Znaku Švihovských

8,1 / 10 (39 hodnocení)

Penzion U Znaku Švihovských se nachází v Nalžově a nabízí restauraci. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Chalupa Otava
Chalupa Otava

8,4 / 10 (24 hodnocení)

Chalupa Otava se nachází asi 500 metrů od Nového Městečka a nabízí ubytování se zahradou, grilem, terasou a výhledem do zahrady. Tento venkovský dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Villa Karolina
Villa Karolina

9,4 / 10 (63 hodnocení)

Villa Karolína nabízí fitness centrum, jízdu na koni a pokoje s bezplatným Wi-Fi.

Dřevěný prázdninový domek SUNRISE
Dřevěný prázdninový domek SUNRISE

9,8 / 10 (20 hodnocení)

Dřevěný prázdninový domek SUNRISE se nachází ve Staré Huti, 35 km od vlakového nádraží Cham a 29 km od muzea Drachenhöhle. Nabízí gril a výhled do zahrady. Tento prázdninový dům nabízí bezplatné Wi-Fi, plně vybavenou kuchyň a terasu.

Apartmán McVitek
Apartmán McVitek

9,2 / 10 (112 hodnocení)

Apartmán McVitek se nachází 2 km od Vrabcova a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Fox
Fox

9 / 10 (7 hodnocení)

Fox se nachází v Hošťce, 37 km od Kolonády u Zpívající fontány a Zpívající fontány, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a kasinem. 43 km od kláštera Teplá.

Apartmán Mlýnská Strouha
Apartmán Mlýnská Strouha

9,6 / 10 (85 hodnocení)

Apartmán Mlýnská Strouha se nachází v Plzni, 600 metrů od Západočeského muzea a galerie Jiřího Trnky a 49 km od kláštera Teplá. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, přepážka s turistickými informacemi a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán U Sjezdovky
Apartmán U Sjezdovky

9 / 10 (43 hodnocení)

Apartmán U Sjezdovky se nachází v Železné Rudě a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Pension Arnika
Pension Arnika

8,7 / 10 (120 hodnocení)

Pension Arnika se nachází v Modravě, 9 km od lyžařského areálu Kvilda. Penzion nabízí restauraci s celodenním provozem, letní terasou a otevřeným krbem. Ráno se tu podává snídaně.

Penzion Štybar
Penzion Štybar

9,4 / 10 (88 hodnocení)

Penzion Štybar se nachází ve Stříbře, jen 100 metrů od historického centra. Nabízí Wi-Fi zdarma, venkovní terasu a vinný sklípek, kde mohou hosté ochutnat různá archívní vína.

hotel Chalupa
hotel Chalupa

9,1 / 10 (62 hodnocení)

Hotel Chalupa se nachází v obci Prášily, 700 metrů od obce Gruberg, a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a wellness centrum. Nabízí turistické informace a dětské hřiště. Nabízí krytý bazén, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a rodinné pokoje.

Hartmanice Apartment
Hartmanice Apartment

9,3 / 10 (41 hodnocení)

Hartmanice Apartment se nachází v Sušici, 200 metrů od Hartmanice, 1,5 km od Kundratice a 2 km od Chlumu. Malý Radkov je vzdálený 3,3 km a Dobrá Voda 3,6 km.

Apartmany Rabi
Apartmany Rabi

8,7 / 10 (44 hodnocení)

Apartmány Rabi se nachází v Rabí, 2,6 km od Bojanovic a 2,7 km od Žichovic. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, terasu a Wi-Fi zdarma.

Cozy studio, 400m from the square
Cozy studio, 400m from the square

9,2 / 10 (79 hodnocení)

Cozy 400m square in Plzeň nabízí ubytování s metrem, Wi-Fi, 49 km od kláštera Teplá, 400 od Západočeského muzea a 500 metrů od galerie Jiřího Trnky.Hotel stojí 1,3 km od Doosan Areny a 1,1 km od hlavního vlakového nádraží.

Magic Apartment centre mezonet
Magic Apartment centre mezonet

9,9 / 10 (36 hodnocení)

Magic Apartment centre mezonet se nachází v Plzni, 48 km od kláštera Teplá a necelý 1 km od katedrály sv. Bartoloměje. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. K dispozici je také sauna.

Apartmán U Hradeb Tachov
Apartmán U Hradeb Tachov

9,6 / 10 (45 hodnocení)

Apartmán U Hradeb Tachov se nachází v Tachově, 26 km od kolonády se Zpívající fontánou a 48 km od hradu. Zámek Bečov nad Teplou. Tento apartmán nabízí výhled do zahrady a na město a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Na Solné stezce
Penzion Na Solné stezce

8,7 / 10 (75 hodnocení)

Penzion Na Solné stezce se nachází v centru města Kašperské Hory na okraji národního parku Šumava, jen 300 metrů od sjezdovek. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a soukromé parkoviště.

Srní-Modrý podkroví byt /dvojdomek u hotelu Vydra
Srní-Modrý podkroví byt /dvojdomek u hotelu Vydra

10 / 10 (1 hodnocení)

Srní-Modrý podkroví byt /dvojdomek u hotelu Vydra se nachází v Srní, 3,2 km od Horky a 3,4 km od Hrádky. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Penzion Forest
Penzion Forest

8,4 / 10 (518 hodnocení)

Penzion Forest se nachází v Rozvadově, 46 km od kolonády u Zpívající fontány, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Nabízí sdílenou kuchyň, dětský klub a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování je vzdálené 44 km od Ferdinandova pramene a 45 km od pravoslavného kostela sv. Vladimíra.

Pension Všeruby
Pension Všeruby

8,7 / 10 (242 hodnocení)

Penzion Všeruby se nachází na okraji Všerub, 1 km od hranice s Německem, a nabízí saunu, vířivku, solárium, fitness centrum a pokoje, ve většině případů s výhledem na všerubský rybník.

Apartmány Plzeň Zábělá 69
Apartmány Plzeň Zábělá 69

8,1 / 10 (65 hodnocení)

Apartmány Plzeň Zábělá 69 se nacházejí v Plzni v Plzeňském kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Wellness Club Zlatý lev
Wellness Club Zlatý lev

6 / 10 (20 hodnocení)

Wellness Club Zlatý lev se nachází v obci Puclice, 37 km od muzea Drachenhöhle, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště a sdílený lounge. Ubytování je vzdálené 40 km od Západočeské univerzity, 40 km od muzea Škoda Plzeň a 41 km od Velké synagogy. K dispozici je dětské hřiště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi.