Privát

Harvánek Nové Město na Moravě

8,7 / 10 (54 hodnocení)

Nové Město na Moravě, Vančurova 596, Nové Město na Moravě, 592 31, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (privát) Harvánek Nové Město na Moravě se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Vysočina) a pro své hosty nabízí domácí zvířata povolena, wi-fi zdarma a příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích. S klientským hodnocením 8.7 / 10 je ubytování Harvánek Nové Město na Moravě jedno z nejlépe hodnocených ubytování v regionu Vysočina.

Harvánek Nové Město na Moravě - Fotografie

Harvánek Nové Město na Moravě - Adresa

Booking.com

Harvánek Nové Město na Moravě - Popis

Do 45 km od zámku Litomyšl a 15 km od poutního kostela sv.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou, Harvánek Nové Město Na Moravě je k dispozici bezplatné Wi-Fi a zahrada. Ubytování je vzdálené 1,7 km od Maršovic a 2,6 km od Pohledce.

Toto ubytování v soukromí má 2 ložnice, 1 koupelnu s bidetem a sprchou a TV s plochou obrazovkou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Ubytování je vzdálené 13 km od města Devet skal a 50 km od zámku Náměšť nad Oslavou. Na letiště Pardubice je to 73 km.

Harvánek Nové Město na Moravě - Vybavení ubytování

Koupelna

 • Ručníky
 • Sprcha
 • Toaletní papír
 • Toaleta
 • Bidet
 • Vlastní koupelna

Obecné

 • Nekuřácké pokoje
 • Rodinné pokoje
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Vaření

 • Kuchyňské potřeby
 • Jídelní stůl
 • Rychlovarná konvice
 • Lednička

Ložnice

 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • německy

Obývací prostor

 • Jídelna

Jídlo a pití

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy

Exteriér

 • Zahrada

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Parkování

 • Parkování

Internet

 • Internet

Zvířata

 • Zvířata

Další ubytování ve městě Nové Město na Moravě

Apartmán Studnice
Apartmán Studnice

9,6 / 10 (25 hodnocení)

Apartmán Studnice se nachází v Novém Městě na Moravě a nabízí zázemí pro vodní sporty, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Tento apartmán sídlí v budově z roku 2021, 43 km od zámku Litomyšl a 16 km od poutního kostela sv.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou.

Penzion U dvojice
Penzion U dvojice

8,5 / 10 (19 hodnocení)

Penzion U Dvojice se nachází v klidném prostředí, 5 minut jízdy od Nového Města na Moravě. Nabízí restauraci a zahradu s jezírkem. Wellness centrum se saunou a vířivkou je k dispozici za příplatek.

Hotel Horní Dvůr
Hotel Horní Dvůr

8,4 / 10 (249 hodnocení)

Hotel Horní Dvůr je situován na klidném místě uprostřed zahrady s jezírkem 1 km od centra Nového Města na Moravě. Nabízí hotelovou restauraci a elegantní pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu a satelitní LCD TV.

Kästle Residence
Kästle Residence

9,5 / 10 (162 hodnocení)

Kästle Residence se nachází v Novém Městě na Moravě, 45 km od zámku Litomyšl. Nabízí turistické informace, pokoje vhodné pro alergiky, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. K dispozici je sdílená kuchyň a terasa. Na místě je soukromé parkoviště.

Jasenka rekreační středisko Zubří
Jasenka rekreační středisko Zubří

8,7 / 10 (68 hodnocení)

Ubytování v Novém Městě Jasenka rekreační středisko Zubří se nachází na Moravě, 43 km od zámku Litomyšl, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. K dispozici je také dětský klub, přepážka s turistickými informacemi a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hotel má zahradu a sluneční terasu.

Vila Betula
Vila Betula

10 / 10 (10 hodnocení)

Vila Betula se nachází v Novém Městě a nabízí výhled na město. Na Moravě, 46 km od zámku Litomyšl a 49 km od baziliky sv. Prokopa. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Statek U Kalinů
Statek U Kalinů

9,4 / 10 (14 hodnocení)

Ubytování se nachází v Novém Městě na Moravě, 46 km od zámku Litomyšl a 12 km od poutního kostela sv. Pavla.Statek U Kalinů se nachází ve Žďáru nad Sázavou a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Tři Studně jsou vzdálené 2,5 km a Jiříkovice 1,9 km.

Hotel Panský dům
Hotel Panský dům

8,4 / 10 (548 hodnocení)

Butikový Hotel Panský dům je zasazen v půvabně zrekonstruované staré budově v historickém centru Nového Města na Moravě. Nabízí stylový bar a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Hotel Medlov
Hotel Medlov

6,4 / 10 (218 hodnocení)

Hotel Medlov se nachází na klidném místě v lese, přímo u rybníku Medlov. Nabízí wellness centrum s vířivkou a masážemi. K dispozici je zahrada s minigolfem a dětské hřiště. Můžete si zde zahrát i stolní tenis.

Apartmán Mařenka
Apartmán Mařenka

9,4 / 10 (13 hodnocení)

Apartmán Mařenka se nachází v Novém Městě na Moravě. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 39 km od Litomyšle.

Apartmán Kadlecova vila
Apartmán Kadlecova vila

9,6 / 10 (22 hodnocení)

Ubytování v Novém Městě na Moravě, 45 km od zámku LitomyšlApartmán Kadlecova vila nabízí zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 14 km od města Devet skal a 49 km od zámku Náměšť nad Oslavou.

Apartmán Luční NMNM
Apartmán Luční NMNM

8,6 / 10 (5 hodnocení)

Apartmán Luční NMNM se nachází v Novém Městě na Moravě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Luxusní Apartmán NMNM
Luxusní Apartmán NMNM

9,4 / 10 (17 hodnocení)

Luxusní Apartmán MNMN se nachází v Novém Městě na Moravě, 39 km od Jihlavy, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Dům nabízí vlastní bezplatné parkoviště.

Chata na Cihelně
Chata na Cihelně

9,4 / 10 (28 hodnocení)

Chata na Cihelně se nachází v Novém Městě na Moravě, 47 km od zámku Litomyšl, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Vila NMNM
Vila NMNM

9,8 / 10 (22 hodnocení)

Vila NMNM se nachází v Novém Městě a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu a výhled do zahrady. Na Moravě je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Ubytování Vlachovice u Nového Města na Moravě
Ubytování Vlachovice u Nového Města na Moravě

8,6 / 10 (7 hodnocení)

Ubytování Vlachovice u Nového Města na Moravě se nachází v Novém Městě na Moravě, pouhých 800 metrů od Vlachovic. Apartmán je vzdálený 13 km od lanovky Devet skal a 2,2 km od Tři Studně.

Apartmány NMNM REZIDENCE NAD MĚSTEM
Apartmány NMNM REZIDENCE NAD MĚSTEM

8,8 / 10 (134 hodnocení)

Apartmány NMNM REZIDENCE NAD MĚSTEM se nacházejí v Novém Městě na Moravě, 46 km od zámku Litomyšl, a nabízejí výhled na město, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Ubytování U Kapličky
Ubytování U Kapličky

9,6 / 10 (15 hodnocení)

Ubytování se nachází v Novém Městě na Moravě, 11 km od poutního kostela sv.Ubytování U Kapličky se nachází ve Žďáru nad Sázavou na Zelené hoře a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a zázemí pro vodní sporty. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Nabízí turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Luxusní Apartmán Family NMNM
Luxusní Apartmán Family NMNM

9,3 / 10 (7 hodnocení)

Luxusní Apartmán Family NMNM se nachází v Novém Městě na Moravě, 46 km od zámku Litomyšl a 49 km od baziliky sv. Prokopa, a nabízí přímý přístup na sjezdovku a klimatizaci. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Svárov
Apartmán Svárov

9,5 / 10 (53 hodnocení)

Apartmán Svárov se nachází 47 km od zámku Litomyšl a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, zahradou a sdílenou kuchyní. K dispozici je Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán Emilie - blízko Vysočina Arény
Apartmán Emilie - blízko Vysočina Arény

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Ubytování se nachází v Novém Městě na Moravě, 46 km od zámku Litomyšl, 50 km od baziliky sv. Prokopa a 13 km od poutního kostela sv. Pavla.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru Apartmán Emilie - blízko Vysočina Arény nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Nové Město je vzdálené necelý 1 km. Na Moravě a 2,1 km od Petrovic.

Apartmán Studnice na Vysočině
Apartmán Studnice na Vysočině

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán Studnice na Vysočině se nachází v Novém Městě na Moravě a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge, zahradu, gril a terasu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma.

Apartmán Nad Arénou NMNM
Apartmán Nad Arénou NMNM

9,8 / 10 (32 hodnocení)

Ubytování se nachází v Novém Městě na Moravě, 46 km od zámku Litomyšl a 15 km od poutního kostela sv.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru Apartmán Nad Arénou NMNM nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Hotel SKI
Hotel SKI

8,2 / 10 (459 hodnocení)

Hotel Ski sídlí v pozoruhodné budově mimo centrum Nového Města na Moravě. Některé z jeho rozsáhlých zařízení zahrnují krytý bazén s vířivkou, tenisové kurty a lyžařskou školu.

Penzion Stanice lyžařů Fryšava
Penzion Stanice lyžařů Fryšava

8,8 / 10 (38 hodnocení)

Penzion Stanice lyžařů Fryšava se nachází v Novém Městě a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. na Moravě. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Soukromý pokoj s kuchyní a koupelnou v řadovce
Soukromý pokoj s kuchyní a koupelnou v řadovce

9,2 / 10 (13 hodnocení)

Soukromý pokoj s kuchyní a v řadovce se nachází v Novém Městě na Moravě, 13 km od Devet skal a 1,2 km od Maršovic. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. K zámku Litomyšl je to 46 km a k poutnímu kostelu sv.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou.

Maršovská Rychta
Maršovská Rychta

8,2 / 10 (97 hodnocení)

Tento hotel sídlí ve zrekonstruované historické budově statku na klidném místě v malé vesnici, 2,5 km od Nového Města na Moravě na Českomoravské vrchovině.

Chata Sport Vysočina
Chata Sport Vysočina

9,3 / 10 (7 hodnocení)

Chata Sport Vysočina se nachází v Novém Městě na Moravě, 13 km od poutního kostela sv.Jan Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou a 14 km od Devetu skal, v oblasti, kde se můžete věnovat pěší turistice. 47 km od zámku Litomyšl. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Vila Šik
Vila Šik

9,5 / 10 (12 hodnocení)

Vila Šik se nachází v Novém Městě a nabízí zahradu. Na Moravě s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Chatky Apollo na Vysočině
Chatky Apollo na Vysočině

8,7 / 10 (12 hodnocení)

Chatky Apollo na Vysočině se těší klidné poloze u lesa v Novém Městě na Moravě. K dispozici je bezplatné soukromé parkoviště.