Hotel

Hotel pod Hůrkou

8,4 / 10 (128 hodnocení)

Antonína Vaška 8, Háj ve Slezsku, 747 92, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (hotel) Hotel pod Hůrkou se nachází ve městě Háj ve Slezsku (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Hotel Hotel pod Hůrkou se nachází v regionu Moravskoslezský kraj.

Hotel pod Hůrkou - Fotografie

Hotel pod Hůrkou - Adresa

Booking.com

Hotel pod Hůrkou - Popis

Hotel pod Hůrkou se nachází v Háji ve Slezsku, 24 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 25 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava. Nabízí restauraci, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hotel stojí 15 km od vlakového nádraží Ostrava-Svinov, 20 km od hlavního autobusového nádraží Ostrava a 21 km od Ostravar Arény. Ubytování je nekuřácké a nachází se 49 km od hradu Štramberk a Trúby.

Všechny pokoje mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky.

Hotel pod Hůrkou stojí 24 km od ostravské zoo a 21 km od Městského stadionu. Na ostravské letiště Leoše Janáčka je to 33 km.

Hotel pod Hůrkou - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • slovensky
 • německy
 • rusky
 • česky
 • polsky

Koupelna

 • Ručníky
 • Fén
 • Toaletní papír
 • Toaleta
 • Vlastní koupelna

Obecné

 • Koberec
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • Topení

Zabezpečení

 • Vstup s klíčem
 • Požární alarmy
 • Hasicí přístroje

Ložnice

 • Skříň nebo šatna
 • Povlečení
 • Šatna

Exteriér

 • Venkovní nábytek
 • Terasa

Vybavení pokoje

 • Zásuvka u postele
 • Věšák na oblečení

Jídlo a pití

 • Restaurace
 • Dětská jídla

Aktivity

 • Přenos sportovních událostí

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Parkování

 • Parkoviště

Internet

 • Internet

Další ubytování v oblasti Moravskoslezský kraj

Penzion u Fika
Penzion u Fika

7,1 / 10 (40 hodnocení)

Penzion u Fika se nachází v Ostravě, 2,5 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování je vzdálené asi 7,3 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice, 4,3 km od ostravské zoo a 5,2 km od hlavního autobusového nádraží Ostrava. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Hotel Edvard
Hotel Edvard

9,3 / 10 (41 hodnocení)

Hotel Edvard se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, sdílený lounge a zahradu.

Wellness Hotel pod Kyčmolem
Wellness Hotel pod Kyčmolem

8,6 / 10 (237 hodnocení)

Apartmány Horní Lomná se nacházejí v obci Horní Lomná, 36 km od lyžařského areálu Wisła-Malinka, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Wellness Hotel pod Kyčmolem nabízí restauraci, bezplatné parkování, bar a sdílený lounge. Tento 4hvězdičkový hotel nabízí bezplatné Wi-Fi, lyžárnu a dětský klub. Hotel má zahradu a dětské hřiště.

Partyzánské náměstí 3
Partyzánské náměstí 3

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Partyzánské náměstí 3 se nachází v Ostravě, pouhých 1,5 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 6,1 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice.

Holzberg
Holzberg

9,2 / 10 (302 hodnocení)

Holzberg se nachází v Suché Rudné, 14 km od Pradědu. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, fitness centrum a sdílený lounge. Nabízí turistické informace a aquapark. Nabízí krytý bazén, dětský klub a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán u Trojmezí
Apartmán u Trojmezí

9,8 / 10 (20 hodnocení)

Apartmán u Trojmezí se nachází v obci Pŭlgrun, 27 km od Wisly-Malinky a 43 km od Polany, a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Rodinný hotel U Studánky
Rodinný hotel U Studánky

7,6 / 10 (12 hodnocení)

Rodinný hotel U Studánky se nachází v Jablunkově, 36 km od Wisly-Malinky. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, sezónní venkovní bazén a sdílený lounge. K dispozici je také dětský klub, přepážka s turistickými informacemi a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hosté si zde mohou půjčit jízdní kola a využívat zahradu a terasu.

Hotel Grůň
Hotel Grůň

8,7 / 10 (431 hodnocení)

Hotel Grůň se nachází v centru obce Mosty u Jablunkova, v bezprostřední blízkosti sjezdovek, a nabízí elegantní ubytování, saunu i zdarma dostupné Wi-Fi.

Hotel Koruna
Hotel Koruna

8,3 / 10 (925 hodnocení)

Hotel Koruna se nachází v centru Opavy, v bezprostřední blízkosti pěší zóny. Nabízí pěkně zařízené pokoje a ve všech prostorách zdarma Wi-Fi.

Apartmán v Dolní Lhotě
Apartmán v Dolní Lhotě

Apartmán v Dolní Lhotě se nachází v Dolní Lhotě, 18 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice, 19 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava a 11 km od vlakového nádraží Ostrava-Svinov. Ubytování je vzdálené 25 km od ostravské zoo a 15 km od Městského stadionu.

Ubytování U nás doma
Ubytování U nás doma

10 / 10 (1 hodnocení)

Ubytování U nás doma se nachází v Bašce a nabízí zahradu a terasu. 22 km od Ostravy. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Apartmány u Honzy
Apartmány u Honzy

9,8 / 10 (57 hodnocení)

Apartmány U Honzy se nachází v Moravskoslezských Beskydech a nabízí apartmá s výhledem na Lysou horu a bezplatným Wi-Fi.

Chaloupka
Chaloupka

8,6 / 10 (9 hodnocení)

Chaloupka se nachází v Karlově Studánce, 48 km od muzea papíru Velké Losiny a 3,6 km od Svätého Huberta. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Roubenka pod Lysou - Malenovice
Roubenka pod Lysou - Malenovice

9,2 / 10 (5 hodnocení)

Roubenka pod Lysou - Malenovice se nachází v Malenovicích a nabízí restauraci a zahradu. Ubytování je vzdálené 31 km od Ostravy a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Posed v Beskydech
Posed v Beskydech

Posed v Beskydech nabízí ubytování s výhledem na hory v Kunčicích pod Ondřejníkem, 44 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava a 40 km od Ostravar Arény. Nachází se 39 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice má zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion Janová
Penzion Janová

8,4 / 10 (496 hodnocení)

Ubytování se nachází v Ostravě, 11 km od národní kulturní památky. Penzion Janová se nachází v Dolních Vítkovicích a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování je vzdálené přibližně 12 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava a 4,4 km od vlakového nádraží Ostrava-Svinov. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. K ostravské zoo je to 18 km a k Městskému stadionu 8,1 km.

Chalupa Karlovice
Chalupa Karlovice

9,4 / 10 (7 hodnocení)

Chalupa Karlovice se nachází v Karlovicích, 25 km od Pradědu, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a dětský klub. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a stolnímu tenisu.

Hotel Pod Zelenou
Hotel Pod Zelenou

8 / 10 (100 hodnocení)

Hotel Pod Zelenou se nachází na okraji Českého Těšína, 100 metrů od dálnice do Frýdku Místku a do Polska. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení.

Penzion Lamberk
Penzion Lamberk

8,9 / 10 (178 hodnocení)

Penzion Lamberk se nachází v Novém Jičíně, 44 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 48 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené asi 40 km od vlakového nádraží Ostrava-Svinov, 44 km od Ostravar Arény a 45 km od hlavního autobusového nádraží Ostrava. Penzion má rodinné pokoje.

Včelí chata Mirda Pirda
Včelí chata Mirda Pirda

9,3 / 10 (27 hodnocení)

Včelí chata Mirda Pirda se nachází v Dolní Moravici, 20 km od Pradědu a 40 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a restaurací. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Slezský Grunt
Slezský Grunt

8,6 / 10 (58 hodnocení)

Slezský Grunt se nachází v Háji ve Slezsku, 20 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, barem a společným salonkem. 26 km od Národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 17 km od vlakového nádraží Ostrava-Svinov nabízí prodej skipasů a zahradu. Penzion má rodinné pokoje.

Horský hotel Anděl
Horský hotel Anděl

8,1 / 10 (43 hodnocení)

Horský hotel Anděl se nachází v Andělské Hoře, 2,9 km od Suché Rudné a 3,7 km od Staré Vody, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. 17 km od Pradědu a 1,8 km od Světlé Hory. Nabízí prodej skipasů a restauraci. Hotel nabízí rodinné pokoje.

APARTMÁNY VILA LIBĚNA
APARTMÁNY VILA LIBĚNA

8,6 / 10 (47 hodnocení)

Ubytování se nachází v Ostravě, 2,9 km od hlavního vlakového nádraží a 10 km od národní kulturní památky. APARTMÁNY VILA LIBĚNA nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Penzion Tyra
Penzion Tyra

8,6 / 10 (165 hodnocení)

Penzion Tyra se nachází v Třinci, 24 km od obce Polana, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a zázemí pro vodní sporty. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Na skleničku si můžete zajít do snack baru.

Villa Cafe
Villa Cafe

8,9 / 10 (480 hodnocení)

Villa Cafe je hotel situovaný v Krnově. Nabízí zahradu, restauraci, bar a společný lounge. K dispozici je i dětský klub, je dostupná pokojová služba a v celém objektu lze zdarma využívat Wi-Fi. K zázemí patří také bezplatné soukromé parkoviště.

Chalupa Na Křemence
Chalupa Na Křemence

8,9 / 10 (46 hodnocení)

Chalupa Na Křemence se nachází v Třinci, 27 km od Polany, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Chata Hela
Chata Hela

Chata Hela se nachází v Dolní Moravici v Moravskoslezském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Apartmán s bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a neplaceným soukromým parkovištěm.

Flight Park Javorovy
Flight Park Javorovy

8,9 / 10 (72 hodnocení)

Flight Park Javorovy se nachází v Třinci a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí sdílenou kuchyň, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hostel nabízí rodinné pokoje.

Chata Šumná
Chata Šumná

8,4 / 10 (330 hodnocení)

Chata Šumná se nachází na Pustevnách ve Valašských Beskydech a nabízí bezplatné Wi-Fi.

Apartment Poruba *Free Wifi*
Apartment Poruba *Free Wifi*

9,6 / 10 (66 hodnocení)

Apartment Poruba se nachází v Ostravě, 11 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava, 12 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 4,6 km od vlakového nádraží Ostrava-Svinov. *Free Wifi* nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 14 km od ostravské zoo a 9,4 km od Městského stadionu.

Hotel Cvilín
Hotel Cvilín

8,6 / 10 (259 hodnocení)

Hotel Cvilín se nachází v Krnově na severní Moravě, 100 metrů od místní autobusové zastávky a 1 km od nejbližší sjezdovky. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi, satelitní TV a minibarem.

Roubenka Staňka
Roubenka Staňka

10 / 10 (6 hodnocení)

Roubenka Staňka se nachází v Malenovicích a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a gril. 29 km od Ostravy. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Pension sv. Florian
Pension sv. Florian

8,9 / 10 (125 hodnocení)

Pension sv. Florian se nachází v centru města, pouhých 50 metrů od hlučínského náměstí. Hotel má terasu a restauraci s krbem, ve které se podává mezinárodní i česká kuchyně.

Chaloupka V poli
Chaloupka V poli

Chaloupka V poli se nachází ve Frýdlantu nad Ostravicí a nabízí vířivku. Nachází se 30 km od národní kulturní památky Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán Nad Přehradou
Apartmán Nad Přehradou

10 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán Nad Přehradou se nachází v Ostravě, asi 25 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí terasu, rychlovarnou konvici a výhled do zahrady. Nachází se 21 km od národní kulturní památky Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Chata pod Třešní
Chata pod Třešní

9,4 / 10 (10 hodnocení)

Chata pod Třešní se nachází 16 km od Pradědu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Penzion Maruška
Penzion Maruška

9,2 / 10 (23 hodnocení)

Penzion Maruška se nachází v Dolní Moravici, 20 km od Pradědu a 39 km od muzea papíru Velké Losiny. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány LETO
Apartmány LETO

8,9 / 10 (68 hodnocení)

Apartmány LETO se nacházejí ve Frýdku-Místku v Moravskoslezském kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Luxusní horský apartmán v Beskydech
Luxusní horský apartmán v Beskydech

9,2 / 10 (12 hodnocení)

Ubytování se nachází v Malenovicích, 35 km od národní kulturní památky. Luxusní horský apartmán v Beskydech se nachází 39 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a restaurací. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a golfu.

Chata Pepino
Chata Pepino

8,1 / 10 (219 hodnocení)

Chata Pepino se nachází v Ludvíkově v Moravskoslezském kraji, 16 km od Pradědu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, bar a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion Aldo
Penzion Aldo

9,5 / 10 (309 hodnocení)

Pension Aldo se nachází v historické budově v centru Karviné a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkování přímo u budovy.

Green Inn Hotel
Green Inn Hotel

8,8 / 10 (947 hodnocení)

Green Inn Hotel se nachází v obci Ostravice, mezi nejvyššími horami Beskyd, a nabízí wellness centrum. Komplex 7 budov se nachází na okraji prestižního golfového hřiště s 18 jamkami. Každé ráno se podává snídaně.

Terra
Terra

9,2 / 10 (197 hodnocení)

Terra se nachází v Třinci, 50 km od národní kulturní památky Dolní oblast Vítkovice a 18 km od Polany. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování je vzdálené 28 km od Wisly-Malinky, 50 km od TwinPigs a 12 km od věže Piastowska. Výhled směřuje do zahrady.

Dům u rybníka
Dům u rybníka

9,5 / 10 (23 hodnocení)

Dům u rybníka se nachází v Nýdku a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nachází se 16 km od obce Polana a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a neplacené soukromé parkoviště.

Chalupa Morávka 1 v Beskydech
Chalupa Morávka 1 v Beskydech

Chalupa Morávka 1 v Beskydech se nachází v Morávce a nabízí restauraci, zahradu a terasu. 27 km od Ustroně. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

X-Park Františkov
X-Park Františkov

9,2 / 10 (113 hodnocení)

Ubytování X-Park Františkov se nachází v Jindřichově a nabízí tenisový kurt, restauraci a pokoje vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování je dostupné na lyžích.

Kopec 67
Kopec 67

9,5 / 10 (200 hodnocení)

Kopec 67 se nachází ve Štramberku v Moravskoslezském kraji, nedaleko hradu Štramberk a Trúby. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Penzion Raketa Bowling
Penzion Raketa Bowling

7,4 / 10 (153 hodnocení)

Ubytování se nachází v Opavě, 39 km od národní kulturní památky. Penzion Raketa Bowling se nachází v Dolních Vítkovicích a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a terasu. Ubytování je vzdálené asi 40 km od hlavního vlakového nádraží Ostrava a 29 km od vlakového nádraží Ostrava-Svinov. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Penzion má rodinné pokoje.