Apartmán

Horský apartmán v Karlovicích (Karlovický dvůr)

9 / 10 (26 hodnocení)

Karlovice Apartmán 6, 1. patro, Karlovice, 793 23, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Horský apartmán v Karlovicích (Karlovický dvůr) se nachází ve městě Karlovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Horský apartmán v Karlovicích (Karlovický dvůr) se nachází v regionu Moravskoslezský kraj a s hodnocením 9 / 10 od klientů se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu.

Horský apartmán v Karlovicích (Karlovický dvůr) - Fotografie

Horský apartmán v Karlovicích (Karlovický dvůr) - Adresa

Booking.com

Horský apartmán v Karlovicích (Karlovický dvůr) - Popis

Horský apartmán v Karlovicích (Karlovický dvůr) se nachází v Karlovicích, pouhé 2 km od Nových Karlovic, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Hosté mohou využívat plně vybavený kuchyňský kout.

Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu a TV s plochou obrazovkou.

Apartmán je vzdálený 28 km od Pradědu a 4,3 km od Pochene. Horský apartmán v Karlovicích (Karlovický dvůr) je vzdálený 99 km od ostravského letiště Leoše Janáčka.

Horský apartmán v Karlovicích (Karlovický dvůr) - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • česky
 • slovensky

Parkování

 • Parkoviště

Vaření

 • Kuchyňský kout

Koupelna

 • Vlastní koupelna

Vybavení pokoje

 • Topení

Různé

 • Všechny prostory nekuřácké

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Exteriér a výhled

 • Výhled

Internet

 • Internet

Další ubytování ve městě Karlovice

Brunetti Apartmány Jeseníky
Brunetti Apartmány Jeseníky

9,5 / 10 (44 hodnocení)

Brunetti Apartmány Jeseníky se nachází v Karlovicích a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. 42 km od Nysy. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmán Karlovice
Apartmán Karlovice

9,4 / 10 (45 hodnocení)

Apartmán Karlovice se nachází v Karlovicích, 700 metrů od Nových Karlovic a 2,5 km od Pochně. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Chaty Na Malajce
Chaty Na Malajce

9 / 10 (55 hodnocení)

Chaty Na Malajce se nachází v Karlovicích, 26 km od Pradědu, 700 metrů od Nových Karlovic a 2,6 km od Pochně, a nabízí bar. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Ubytování v Jeseníkách
Ubytování v Jeseníkách

9,6 / 10 (29 hodnocení)

Ubytování v Jeseníkách se nachází v Karlovicích, 700 metrů od Nových Karlovic, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. 25 km od Pradědu. Nabízí bar a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán Jeseníky
Apartmán Jeseníky

9,2 / 10 (5 hodnocení)

Apartmán Jeseníky se nachází asi 700 metrů od Nových Karlovic a nabízí výhled do zahrady, terasu a balkon. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Chalupa Karlovice
Chalupa Karlovice

9,4 / 10 (7 hodnocení)

Chalupa Karlovice se nachází v Karlovicích, 25 km od Pradědu, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a dětský klub. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a stolnímu tenisu.

Apartmán Viky, Karlovice 251, 79323 Karlovice
Apartmán Viky, Karlovice 251, 79323 Karlovice

8,7 / 10 (11 hodnocení)

Apartmán Viky, Karlovice 251, 79323 má restauraci, sdílený lounge a zahradu. Karlovice nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady v Karlovicích. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a stolnímu tenisu.

Karlovický dvůr 251
Karlovický dvůr 251

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Karlovický dvůr 251 se nachází v Karlovicích a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Praděd je vzdálený 25 km a Nové Karlovice 700 metrů.

Apartmán Jasmína v Jeseníkách
Apartmán Jasmína v Jeseníkách

9,8 / 10 (21 hodnocení)

Apartmán Jasmína v Jeseníkách se nachází v Karlovicích, 25 km od Pradědu. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, dětský klub a sdílený lounge. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a stolnímu tenisu.

Hospůdka U rybníčku
Hospůdka U rybníčku

8,8 / 10 (198 hodnocení)

Hospůdka U rybníčku se nachází v Karlovicích, 25 km od Pradědu, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Nabízí sdílenou kuchyň, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má zahradu a gril.