Apartmány

Apartmány Emma

9,4 / 10 (31 hodnocení)

122 Náměstí Míru, Česká Kamenice, 407 21, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Apartmány Emma se nachází ve městě Česká Kamenice (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmány Emma je řazeno mezi 3 hvězdičkové hotely. Klienty je ubytování Apartmány Emma hodnoceno 9.4 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Ústecký kraj.

Apartmány Emma - Fotografie

Apartmány Emma - Adresa

Booking.com

Apartmány Emma - Popis

Apartmány Emma se nachází v České Kamenici, 28 km od národního parku Saské Švýcarsko a 37 km od pevnosti Königstein, a nabízí bezplatné Wi-Fi.

Všechny apartmány mají vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma.

V okolí se lze věnovat pěší turistice.

Apartmán je vzdálený 46 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 33 km od wellness a terapeutického centra Gohrisch. Na drážďanské letiště je to 97 km.

Apartmány Emma - Vybavení ubytování

Koupelna

 • Ručníky
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Vlastní koupelna
 • Toaletní papír
 • Vana nebo sprcha
 • Sprcha

Vybavení pokoje

 • Rozkládací pohovka
 • Možnost propojení pokojů
 • Věšák na oblečení
 • Koberec

Různé

 • Rodinné pokoje
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Ložnice

 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • česky

Vaření

 • Kuchyňský kout

Exteriér a výhled

 • Výhled

Aktivity

 • Pěší turistika

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Internet

 • Internet

Parkování

 • Parkování

Další ubytování ve městě Česká Kamenice

Summer House
Summer House

9,2 / 10 (28 hodnocení)

Summer House se nachází v České Kamenici, 43 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a pevnosti Königstein. V okolí se můžete věnovat cyklistice. 34 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Podhanská roubenka (farma)
Podhanská roubenka (farma)

8 / 10 (1 hodnocení)

Podhanská roubenka (farma) se nachází v České Kamenici v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartmány U Mariánské kaple
Apartmány U Mariánské kaple

9,6 / 10 (82 hodnocení)

Apartmány U Mariánské kaple se nacházejí v České Kamenici v Ústeckém kraji, 27 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Penzion Rafaella
Penzion Rafaella

7,6 / 10 (462 hodnocení)

Penzion Rafaella se nachází 28 km od národního parku Saské Švýcarsko a nabízí ubytování se zahradou, grilem a sdílenou kuchyní. Wi-Fi je zde dostupné zdarma.

chalupa U Barunky
chalupa U Barunky

7,7 / 10 (3 hodnocení)

Chalupa U Barunky se nachází v České Kamenici, pouhých 29 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízí bar, zahradu a sdílenou kuchyň. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

Apartmán Gold na zámku
Apartmán Gold na zámku

9,2 / 10 (68 hodnocení)

Apartmán Gold na zámku se nachází v České Kamenici, 37 km od pevnosti Königstein, 46 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 33 km od wellness a terapeutického centra Gohrisch. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. 28 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí bar a neplacené soukromé parkoviště.

Vila Heide
Vila Heide

9,5 / 10 (65 hodnocení)

Vila Heide se nachází v České Kamenici, 23 km od Bad Schandau, a nabízí gril a lyžárnu. Do lázeňského města Bad Schandau je to 23 km. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma.

Apartmán Sunny Adam na zámku
Apartmán Sunny Adam na zámku

9,1 / 10 (10 hodnocení)

Apartmán Sunny Adam na zámku se nachází asi 46 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a nabízí výhled do zahrady, terasu a rychlovarnou konvici. Stojí 28 km od národního parku Saské Švýcarsko a 37 km od pevnosti Königstein.

Dvoulůžkový pokoj Blue Grace na zámku
Dvoulůžkový pokoj Blue Grace na zámku

8,7 / 10 (34 hodnocení)

Dvoulůžkový pokoj Blue Grace na zámku se nachází v České Kamenici v Ústeckém kraji a nabízí terasu. Kurort Oybin je vzdálený 23 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Kamélie
Kamélie

9 / 10 (63 hodnocení)

Kamélie se nachází 5 minut chůze od centra České Kamenice a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, společnou jídelnu s TV a sdílenou kuchyni.

Apartmán Frank
Apartmán Frank

9,2 / 10 (52 hodnocení)

Apartmán Frank se nachází v České Kamenici, 37 km od pevnosti Königstein, 45 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 33 km od wellness a terapeutického centra Gohrisch. Nachází se 28 km od národního parku Saské Švýcarsko a nabízí bezplatné Wi-Fi a turistické informace.

Apartmán pod hradem
Apartmán pod hradem

9,6 / 10 (44 hodnocení)

Apartmán pod hradem se nachází v České Kamenici a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

Apartment Jakubske Namesti
Apartment Jakubske Namesti

9,6 / 10 (68 hodnocení)

Apartmán Jakubské náměstí se nachází v České Kamenici, 28 km od národního parku Saské Švýcarsko a 37 km od pevnosti Königstein. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením.

U Salonu VIRGINIA
U Salonu VIRGINIA

8,9 / 10 (27 hodnocení)

U Salonu VIRGINIA se nachází v České Kamenici, pouhých 28 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízí sdílený lounge, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Stojí 37 km od pevnosti Königstein a nabízí sdílenou kuchyň.

Penzion Kamzík
Penzion Kamzík

7,8 / 10 (226 hodnocení)

Tento tradiční penzion se nachází ve vesničce Studený na okraji Národního parku České Švýcarsko. Nabízí saunu, venkovní bazén a tenisový kurt. Ve všech prostorách lze využívat bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Pod věží II
Apartmán Pod věží II

9,4 / 10 (14 hodnocení)

Apartmán Pod věží II se nachází v České Kamenici, 36 km od pevnosti Königstein, 46 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 32 km od wellness a terapeutického centra Gohrisch. Stojí 27 km od národního parku Saské Švýcarsko a nabízí bezplatné Wi-Fi a turistické informace.

Apartmá u Baštů
Apartmá u Baštů

7,4 / 10 (107 hodnocení)

Apartmá u Baštů se nachází v České Kamenici, 28 km od národního parku Saské Švýcarsko a 37 km od pevnosti Königstein. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi.

Dům V Centru
Dům V Centru

9,1 / 10 (103 hodnocení)

Dům V Centru se nachází v České Kamenici, 23 km od Bad Schandau.

Apartmán Pod věží I
Apartmán Pod věží I

9,1 / 10 (22 hodnocení)

Apartmán Pod věží I se nachází v České Kamenici, 27 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a turistické informace. Ubytování je vzdálené 32 km od wellness a terapeutického centra Gohrisch a 34 km od hradu Oybin.

Penzion Koudela
Penzion Koudela

8,7 / 10 (125 hodnocení)

Penzion Koudela se nachází v budově z 15. století v historickém centru České Kamenice, 400 metrů od vlakového nádraží Česká Kamenice. Nabízí pokoje se satelitní TV a Wi-Fi zdarma.

Vila na Skalce
Vila na Skalce

9,1 / 10 (94 hodnocení)

Vila na Skalce se nachází v České Kamenici v Ústeckém kraji, 28 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, fitness centrem a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmány Filipov
Apartmány Filipov

9,5 / 10 (29 hodnocení)

Apartmány Filipov se nachází v České Kamenici a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge, zahradu a terasu.

Apartmány Borůvka
Apartmány Borůvka

9,4 / 10 (47 hodnocení)

Apartmány Borůvka se nacházejí v České Kamenici, 28 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

chata Líska Česká Kamenice
chata Líska Česká Kamenice

9,4 / 10 (8 hodnocení)

Chata Líska Česká Kamenice se nachází v České Kamenici v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Freya´s room
Freya´s room

9,2 / 10 (24 hodnocení)

Freya ́s room se nachází v České Kamenici, 29 km od národního parku Saské Švýcarsko a 38 km od pevnosti Königstein. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.