Apartmány

Apartmány U Viaduktu 46

7,8 / 10 (22 hodnocení)

U Viaduktu, Ústí nad Labem, 403 21, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Apartmány U Viaduktu 46 se nachází ve městě Ústí nad Labem (Česká republika - Ústecký kraj) a nabízí svým hostům domácí zvířata povolena a parkování zdarma. Ubytování Apartmány U Viaduktu 46 se svými službami a kvalitou řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmány Apartmány U Viaduktu 46 se nachází v regionu Ústecký kraj.

Apartmány U Viaduktu 46 - Fotografie

Apartmány U Viaduktu 46 - Adresa

Booking.com

Apartmány U Viaduktu 46 - Popis

Apartmány U Viaduktu 46 se nachází v Ústí nad Labem, 46 km od hradu Kuckuckstein a 48 km od wellness centra Berggießhübel. Nabízí ubytování s přístupem do zahrady.

Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně.

Na drážďanské letiště je to 83 km.

Apartmány U Viaduktu 46 - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

  • česky
  • slovensky
  • německy

Různé

  • Topení
  • Všechny prostory nekuřácké

Koupelna

  • Vlastní koupelna

Exteriér

  • Zahrada

Parkování

  • Parkoviště Mimo ubytování

Internet

  • Internet

Zvířata

  • Zvířata

Další ubytování ve městě Ústí nad Labem

Apartmán Melody
Apartmán Melody

9,2 / 10 (64 hodnocení)

Apartmán Melody se nachází v Ústí nad Labem, pouhých 46 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Apartman Labe
Apartman Labe

9,6 / 10 (73 hodnocení)

Apartmán Labe se nachází v Ústí nad Labem, 45 km od národního parku Saské Švýcarsko a 49 km od pevnosti Königstein. Tento apartmán má výhled na město a hory a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Centrum 403
Apartman Centrum 403

8,6 / 10 (20 hodnocení)

Apartman Centrum 403 se nachází v Ústí nad Labem, 47 km od národního parku Saské Švýcarsko a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Wi-Fi je dostupné zdarma.

J&M Apartments
J&M Apartments

9,5 / 10 (13 hodnocení)

J&M Apartments nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi v Ústí nad Labem, 47 km od národního parku Saské Švýcarsko.

Pivovar Hotel Na Rychtě
Pivovar Hotel Na Rychtě

8 / 10 (553 hodnocení)

Pivovar Hotel Na Rychtě se nachází v Ústí nad Labem a má vlastní pivovar a restauraci, kde si hosté mohou dát tradiční českou kuchyni a pivo. Hlavní autobusové a vlakové nádraží je vzdálené pouhých 100 metrů od hotelu.

Penzion Greenstar
Penzion Greenstar

7,7 / 10 (178 hodnocení)

Penzion Greenstar se nachází na klidném místě, 2 km od centra Ústí nad Labem. Nabízí bezplatné parkování a ubytování s TV a bezplatným Wi-Fi. Penzion podává snídaně a la carte. Nejbližší restaurace je vzdálena 500 metrů a obchod s potravinami najdete 1 km odtud.

Montemira
Montemira

9,5 / 10 (8 hodnocení)

Montemira se nachází v Ústí nad Labem a nabízí vířivku. Tato vila nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Centrum 402
Apartman Centrum 402

9 / 10 (3 hodnocení)

Apartman Centrum 402 se nachází v Ústí nad Labem, 47 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízí ubytování s výhledem na město.

Šenk u Švejka
Šenk u Švejka

8,7 / 10 (92 hodnocení)

Šenk u Švejka se nachází v Ústí nad Labem a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nachází se 42 km od národního parku Saské Švýcarsko a nabízí turistické informace.

CMYK Ústí nad Labem
CMYK Ústí nad Labem

9,1 / 10 (383 hodnocení)

CMYK Ústí nad Labem se nachází v Ústí nad Labem. Labem leží 47 km od národního parku Saské Švýcarsko. K dispozici je také sdílená kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hostel má rodinné pokoje.

Interhotel Bohemia
Interhotel Bohemia

7,3 / 10 (1207 hodnocení)

Interhotel Bohemia je umístěn na centrálním náměstí v Ústí nad Labem, na půli cesty mezi Drážďany a Prahou, asi 5 km od dálnice E55 a nabízí bezplatné parkování na místě.

Olsinky
Olsinky

9 / 10 (387 hodnocení)

Olsinky se nachází v Ústí nad Labem, 43 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion u Kovare
Penzion u Kovare

8,6 / 10 (204 hodnocení)

Penzion u Kovare nabízí pokoje s barevnými stěnami a restauraci, která podává českou kuchyni. Nachází se v Českém Středohoří, 2 km od centra Ústí nad Labem. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Apartman Centrum 401
Apartman Centrum 401

9,4 / 10 (7 hodnocení)

Apartman Centrum 401 se nachází v Ústí nad Labem, pouhých 47 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Lucka
Lucka

9,1 / 10 (234 hodnocení)

Lucka se nachází v Ústí nad Labem, pouhých 47 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízí ubytování s restaurací a bezplatným Wi-Fi.

Ubytování Stará
Ubytování Stará

9,3 / 10 (641 hodnocení)

Ubytování Stará se nachází 46 km od národního parku Saské Švýcarsko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Penzion Na Hvězdě
Penzion Na Hvězdě

8,9 / 10 (211 hodnocení)

Penzion Na Hvězdě se nachází 5 minut chůze od centra Ústí nad Labem. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a pokoje a apartmány s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Poblíž je zastávka veřejného autobusu.

Luxury Private Villa With Pool
Luxury Private Villa With Pool

8,8 / 10 (18 hodnocení)

Luxusní soukromá vila se zahradou, sezónním venkovním bazénem a výhledem na bazén. With Pool se nachází v Ústí nad Labem. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

B&B Royal Liberty
B&B Royal Liberty

8,8 / 10 (182 hodnocení)

B&B Royal Liberty se nachází v Ústí nad Labem, 48 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem
Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

8,2 / 10 (1189 hodnocení)

Clarion Congress Hotel se nachází v centru Ústí nad Labem a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným internetem. Hotel byl otevřen v roce 2011 a jeho součástí je restaurace a lobby bar.

Podkroví na Králově Výšině
Podkroví na Králově Výšině

9,7 / 10 (175 hodnocení)

Podkroví na Králově Výšině se nachází v Ústí nad Labem, 47 km od Drážďan a 90 km od Prahy. Do lázeňského města Bad Schandau je to odtud 29 km. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma.

Modern APT with river view near city center&train
Modern APT with river view near city center&train

8,3 / 10 (82 hodnocení)

Modern APT with river view near city center&train se nachází v Ústí nad Labem a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku.

Cozy apartment at river Labe near center and train
Cozy apartment at river Labe near center and train

8,2 / 10 (63 hodnocení)

Cozy apartment at river Labe near center and train nabízí ubytování v Ústí nad Labem, 47 km od národního parku Saské Švýcarsko. Tento apartmán nabízí výhled na řeku a do zahrady a bezplatné Wi-Fi.

Ubytování Střekov Aréna
Ubytování Střekov Aréna

3,4 / 10 (18 hodnocení)

Ubytování Střekov Aréna se nachází v Ústí nad Labem a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Penzion Habrovická Bašta
Penzion Habrovická Bašta

8 / 10 (299 hodnocení)

Penzion Habrovická Bašta se nachází v Ústí nad Labem, 42 km od národního parku Saské Švýcarsko a 46 km od pevnosti Königstein. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Nabízí rodinné pokoje a terasu. K dispozici je sdílená kuchyň, turistické informace a směnárna.

Penzion Úžín
Penzion Úžín

8,2 / 10 (232 hodnocení)

Penzion Úžín v Ústí nad Labem nabízí turistické informace a zdarma Wi-Fi v celém areálu a parkování na místě.

Pension Duel
Pension Duel

8,1 / 10 (243 hodnocení)

Pension Duel se nachází v Ústí nad Labem, 850 metrů od vlakového nádraží, a nabízí pokoje s koupelnou a TV. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici ve všech prostorách hotelu.

Levné ubytování UL
Levné ubytování UL

7,1 / 10 (70 hodnocení)

Levné ubytování UL se nachází v Ústí nad Labem, 47 km od národního parku Saské Švýcarsko a 40 km od hradu Kuckuckstein. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Nabízí neplacené soukromé parkoviště, turistické informace a bezplatné Wi-Fi.

Hotel Větruše
Hotel Větruše

8,8 / 10 (1552 hodnocení)

Větruše Hotel se nachází na vrcholu kopce mezi Mariánskou Skálou a hradem Střekov. Je přístupný lanovkou a nabízí výhled na řeku Labe. Hosté mohou využívat wellness centrum s vířivkami, saunou, soláriem a posilovnou.