Penzion

Ubytovaní vila Pramínek

8,6 / 10 (16 hodnocení)

Lukášova 113, Horní Maršov, 542 26, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Ubytovaní vila Pramínek se nachází ve městě Horní Maršov (Česká republika - Královéhradecký kraj) a pro své hosty nabízí 1 bazén, wi-fi zdarma, domácí zvířata povolena a parkování zdarma. S klientským hodnocením 8.6 / 10 je ubytování Ubytovaní vila Pramínek jedno z nejlépe hodnocených ubytování v regionu Královéhradecký kraj.

Ubytovaní vila Pramínek - Fotografie

Ubytovaní vila Pramínek - Adresa

Booking.com

Ubytovaní vila Pramínek - Popis

Ubytovaní vila Pramínek se nachází v Horním Maršově, 29 km od autobusové zastávky Strážné. Nabízí sezónní venkovní bazén, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a gril. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Penzion má také terasu. Hosté Ubytovaní vila Pramínek se mohou v Horním Maršově a okolí věnovat různým aktivitám včetně lyžování a cyklistiky.

Ubytování je vzdálené 33 km od zábavního parku Western City a 37 km od Babiččina údolí. Letiště Pardubice leží od Ubytovaní vila Pramínek 89 km.

Ubytovaní vila Pramínek - Vybavení ubytování

Aktivity

 • Badmintonové vybavení
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Minigolf Dodatečný poplatek
 • Živá hudba / představení Mimo ubytování
 • Cyklistika Mimo ubytování

Obecné

 • Rodinné pokoje
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • Topení

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • anglicky
 • polsky

Exteriér

 • Zahrada
 • Gril
 • Terasa

Venkovní bazén

 • Sezónní (Dočasně uzavřeno)
 • Bazén s výhledem

Lyžování

 • Přímo u sjezdovky
 • Lyžárna

Zabezpečení

 • Hasicí přístroje
 • Vstup s klíčem

Vaření

 • Společná kuchyně

Služby

 • Společenská místnost

Parkování

 • Parkování na ulici

Internet

 • Internet

Zvířata

 • Zvířata

Další ubytování ve městě Horní Maršov

Apartmány pod vlekem
Apartmány pod vlekem

9,2 / 10 (33 hodnocení)

Apartmány pod vlekem se nachází v Horním Maršově, 14 km od Karpacze. Do Špindlerova Mlýna je to 17 km.

Chalupa U smrku
Chalupa U smrku

9,4 / 10 (16 hodnocení)

Chalupa U smrku se nachází v Horním Maršově, 5 km od Janských Lázní, 7 km od Pece pod Sněžkou a 16 km od Špindlerova Mlýna.

Ekocentrum DOTEK
Ekocentrum DOTEK

8,2 / 10 (63 hodnocení)

Ekologický penzion Ekocentrum Dotek se nachází v Horním Maršově a nabízí místní produkty, bezplatné zapůjčení jízdních kol a Wi-Fi i parkování zdarma.

Penzion Kneifel, s.r.o.
Penzion Kneifel, s.r.o.

8,1 / 10 (17 hodnocení)

Penzion Kneifel, s.r.o. nabízí restauraci, terasu a výhled na řeku. Nachází se v Horním Maršově, 29 km od autobusové zastávky Strážné. Penzion je vzdálený 33 km od zábavního parku Western City a 37 km od Babiččina údolí. K dispozici je lyžárna. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Lysečinská bouda
Lysečinská bouda

8,2 / 10 (143 hodnocení)

Lysečinská bouda se nachází v Horním Maršově, 29 km od zábavního parku Western City, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Nabízí rodinné pokoje a terasu. K dispozici je přepážka s turistickými informacemi a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Penzion Vápenka
Penzion Vápenka

7,1 / 10 (61 hodnocení)

Penzion Vápenka nabízí ubytování s restaurací v Horních Albeřicích. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi připojení a neplacené parkoviště.

M+E
M+E

8,9 / 10 (14 hodnocení)

M+E se nachází v Horním Maršově, 29 km od autobusové zastávky Strážné a 34 km od západního města. Nabízí gril a nepřetržitě otevřenou recepci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Apartmán 101
Apartmán 101

9,4 / 10 (23 hodnocení)

Apartmán 101 se nachází v Horním Maršově mezi lyžařskými středisky Černá hora a Pec pod Sněžkou a nabízí bezplatné Wi-Fi, 3 TV s plochou obrazovkou a výhled na hory a řeku.

Vlčí nora
Vlčí nora

9,7 / 10 (14 hodnocení)

Vlčí nora se nachází v Horním Maršově, 30 km od autobusové zastávky Strážné, 33 km od Western City a 38 km od Babiččina údolí. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Apartmány Promenáda 196
Apartmány Promenáda 196

8,3 / 10 (62 hodnocení)

Apartmány Promenáda 196 se nachází v Horním Maršově, 29 km od autobusové zastávky Strážné a 34 km od západního města. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a TV s plochou obrazovkou.

Penzion Yellow
Penzion Yellow

9,2 / 10 (13 hodnocení)

Penzion Yellow se nachází v Horním Maršově, 28 km od autobusové zastávky Strážné a 35 km od zábavního parku Western City. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Penzion má lyžárnu.

Apartmán PMR
Apartmán PMR

9,7 / 10 (40 hodnocení)

Apartmán PMR se nachází v Horním Maršově, 33 km od zábavního parku Western City, 37 km od Babiččina údolí a 39 km od kostela Wang. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmán s vyhlídkou 276-16
Apartmán s vyhlídkou 276-16

10 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán s vyhlídkou 276-16 se nachází v Horním Maršově. Ubytování je vzdálené 42 km od Zagórze Śląskie a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Chalupa Maris
Chalupa Maris

Chalupa Maris se nachází v Horním Maršově, 48 km od Rokytnice nad Jizerou. Nabízí restauraci, vybavení pro grilování, terasu, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

M+E - [#117606]
M+E - [#117606]

M+E - [#117606] se nachází v Horním Maršově. Jelenia Góra je vzdálená 44 km.

Apartmány Mlýnská
Apartmány Mlýnská

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Apartmány Mlýnská se nacházejí v Horním Maršově, 30 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Penzion Harmonie - Horní Maršov
Penzion Harmonie - Horní Maršov

8,8 / 10 (21 hodnocení)

Penzion Harmonie - Horní Maršov se nachází v Horním Maršově, 29 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a terasu. Ubytování je vzdálené 33 km od zábavního parku Western City, 37 km od Babiččina údolí a 39 km od kostela Wang. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi.

U Žabky
U Žabky

7,9 / 10 (9 hodnocení)

U Žabky se nachází v Horním Maršově v Královéhradeckém kraji, 29 km od autobusové zastávky Strážné. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, terasou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Vila Adélka - útulná chalupa v Krkonoších
Vila Adélka - útulná chalupa v Krkonoších

9,4 / 10 (14 hodnocení)

Vila Adélka - chalupa v Krkonoších se nachází v Horním Maršově, 28 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a terasou. Nabízí sdílenou kuchyň, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Chalupa Kristýnka Krkonoše
Chalupa Kristýnka Krkonoše

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Chalupa Kristýnka Krkonoše se nachází v Horním Maršově, pouhých 29 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je gril.

Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou
Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou

9,5 / 10 (49 hodnocení)

Pobyt v Krkonoších v blízkosti Pece pod Sněžkou nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Horním Maršově, 29 km od autobusové zastávky Strážné, 34 km od západního města a 37 km od Babiččina údolí. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Apartmány Trio Krkonoše
Apartmány Trio Krkonoše

9,9 / 10 (40 hodnocení)

Apartmány Trio Krkonoše se nachází v Horním Maršově, 29 km od autobusové zastávky Strážné a 34 km od zábavního parku Western City, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a restaurací. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Ubytování v soukromí - U Hlinků
Ubytování v soukromí - U Hlinků

8,6 / 10 (35 hodnocení)

Ubytování v soukromí - U Hlinků se nachází v Horním Maršově, 30 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí sezónní venkovní bazén, neplacené soukromé parkoviště, zahradu a zázemí pro vodní sporty. Nabízí rodinné pokoje a gril. Ubytování je vhodné pro alergiky a leží 33 km od Western City.

Penzion Čert
Penzion Čert

8,8 / 10 (90 hodnocení)

Penzion Čert se nachází v Horním Maršově a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. K dispozici je pokojová služba, dětský klub a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Apartmány 83
Apartmány 83

9,4 / 10 (67 hodnocení)

Apartmány 83 se nachází v Horním Maršově, 33 km od zábavního parku Western City, 37 km od Babiččina údolí a 39 km od kostela Wang. Nabízí bezplatné Wi-Fi a bankomat.

Modrý Dům
Modrý Dům

8,9 / 10 (77 hodnocení)

Modrý Dům se nachází v Horním Maršově, 500 metrů od lyžařského vleku Třešňovka, a nabízí vybavené ubytování, úschovnu lyží, půjčovnu lyžařského vybavení a zdarma dostupné Wi-Fi.

Penzion U Hlaváčů
Penzion U Hlaváčů

8,6 / 10 (48 hodnocení)

Penzion U Hlaváčů se nachází v centru Horního Maršova. Nabízí krytý bazén, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Do lyžařských středisek Pec pod Sněžkou a Janské Lázně dojedete za 10 minut. Golfové hřiště Mladé Buky najdete 8 km od ubytování.

Sedmikráska
Sedmikráska

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Sedmikráska se nachází 2,3 km od Horního Maršova. Nabízí mimo jiné Wi-Fi zdarma, sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge a bar.

Apartmány CHALLUPA
Apartmány CHALLUPA

9,8 / 10 (94 hodnocení)

Apartmány CHALLUPA se nacházejí v Horním Maršově v Královéhradeckém kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Penzion Liberta
Penzion Liberta

8,5 / 10 (35 hodnocení)

Penzion Liberta se nachází v obci Dolní Albeřice a nabízí sezonní venkovní bazén, gril a dětské hřiště. K dispozici je také restaurace. Soukromé parkoviště na místě je zdarma.

Penzion Iris Krkonoše
Penzion Iris Krkonoše

9,2 / 10 (75 hodnocení)

Nově zrekonstruovaný penzion Iris Krkonoše nabízí ubytování v horském stylu s vlastním sociálním zařízením v lyžařském středisku Horní Maršov. Na místě najdete restauraci a společnou terasu.

Apartmán Útulnô: Relax, sauna a výberová káva
Apartmán Útulnô: Relax, sauna a výberová káva

9,5 / 10 (6 hodnocení)

Ubytování se nachází v Horním Maršově, 29 km od autobusové zastávky Strážné, 33 km od zábavního parku Western City a 38 km od Babiččina údolí. Apartmán Útulnô: Relax, sauna a výberová káva nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Apartmány Trio Horní Maršov
Apartmány Trio Horní Maršov

9,7 / 10 (44 hodnocení)

Apartmány Trio Horní Maršov se nachází v Horním Maršově, 29 km od autobusové zastávky Strážné a 34 km od zábavního parku Western City. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a restauraci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Penzion Pod Třešňovkou
Penzion Pod Třešňovkou

9 / 10 (105 hodnocení)

Penzion Pod Třešňovkou se nachází v Horním Maršově, 45 km od Karpacze a nabízí gril a výhled do zahrady. Na místě je bar. V okolí se nacházejí různá lyžařské střediska, jako jsou Jánské lázně, Černá Hora, Pec pod Sněžkou nebo Malá a Velká Úpa. Do těchto středisek lze snadno dojet skibusem a cyklobusem. K dispozici je bezplatné parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Útulný apartmán Horní Maršov - by Alka
Útulný apartmán Horní Maršov - by Alka

Ubytování se nachází v Horním Maršově, pouhých 30 km od autobusové zastávky Strážné. Útulný apartmán Horní Maršov - by Alka nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. 39 km od kostela Wang.

Ubytování U Šustrů
Ubytování U Šustrů

9,3 / 10 (7 hodnocení)

Ubytování U Šustrů se nachází v Horním Maršově, 27 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a turistické informace. Nabízí výhled do zahrady a na hory a leží 35 km od Western City.

Guest House Honzik
Guest House Honzik

8,1 / 10 (707 hodnocení)

Penzion Honzík se nachází v Horním Maršově, 700 metrů od centra obce, 5 km od Jánských Lázní a 6 km od Pece pod Sněžkou. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště.

POD SVATOU ANNOU - penzion a kavárna
POD SVATOU ANNOU - penzion a kavárna

8,3 / 10 (153 hodnocení)

POD SVATOU ANNOU - penzion a kavárna se nachází v Horním Maršově. Na místě je k dispozici Wi-Fi zdarma.

Chalupa Maršovka
Chalupa Maršovka

8 / 10 (3 hodnocení)

Chalupa Maršovka se nachází v Horním Maršově a nabízí gril. Ubytování je vzdálené 44 km od Jelení Góry a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmán Promenada 276-10 Horní Maršov
Apartmán Promenada 276-10 Horní Maršov

9,5 / 10 (15 hodnocení)

Apartmán Promenada 276-10 Horní Maršov se nachází v Horním Maršově. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday home in Horni Marsov 30398
Holiday home in Horni Marsov 30398

Holiday home in Horní Maršov 30398 se nachází v Horním Maršově.Jelenia Góra je vzdálená 44 km.Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Chata Paperule
Chata Paperule

Chata Paperule se nachází v Horním Maršově a nabízí přímý přístup na sjezdovku a terasu. 43 km od Zagórze Śląskie. Nabízí klimatizované ubytování, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Pension Lípa
Pension Lípa

8,3 / 10 (183 hodnocení)

Pension Lípa se nachází 300 metrů od autobusové zastávky Horní Maršov a 10 km od lyžařského střediska Pec pod Sněžkou. K dispozici je vám zahrada s krbem i bar s občerstvením.