Apartmány

Dědův sklep

9,5 / 10 (8 hodnocení)

725 Šulaperk, Hlohovec, 691 43, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Dědův sklep se nachází ve městě Hlohovec (Česká republika - Jihomoravský kraj). S klientským hodnocením 9.5 / 10 je ubytování Dědův sklep jedno z nejlépe hodnocených ubytování v regionu Jihomoravský kraj.

Dědův sklep - Fotografie

Dědův sklep - Adresa

Booking.com

Dědův sklep - Popis

Dědův sklep se nachází v Hlohovci, 4,9 km od zámku Lednice a 5,9 km od kolonády na Reistně. Nabízí ubytování s kuchyní. 4,3 km od zámku Valtice. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu a TV s plochou obrazovkou.

K dispozici je také terasa.

Dědův sklep stojí 6,8 km od minaretu a 10 km od Janova hradu. Na letiště Brno-Tuřany je to 61 km.

Dědův sklep - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • slovensky
 • polsky

Exteriér

 • Terasa
 • Zahrada

Koupelna

 • Vlastní koupelna

Parkování

 • Parkoviště

Různé

 • Všechny prostory nekuřácké

Vaření

 • Kuchyň

Vybavení pokoje

 • Topení

Exteriér a výhled

 • Výhled

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Internet

 • Internet

Další ubytování ve městě Hlohovec

HOTEL Hraniční zámeček
HOTEL Hraniční zámeček

9,3 / 10 (507 hodnocení)

HOTEL Hraniční zámeček se nachází v Lednicko-valtickém areálu v Hlohovci a nabízí sezónní venkovní bazén a park. Tento 4hvězdičkový hotel má také terasu. Hosté si mohou vychutnat jídlo v restauraci nebo drink v denním baru. Wi-Fi je zde dostupné zdarma.

Ubytování 121 - Hlohovec
Ubytování 121 - Hlohovec

9,7 / 10 (54 hodnocení)

Ubytování 121 - Hlohovec se nachází v Hlohovci v Jihomoravském kraji, 4,6 km od zámku Valtice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmán MAAY
Apartmán MAAY

9,4 / 10 (37 hodnocení)

Apartmán MAAY se nachází v Hlohovci a nabízí sdílený lounge. 48 km od Brna. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Penzion Venkovský Dvůr
Penzion Venkovský Dvůr

Penzion Venkovský Dvůr se nachází v Hlohovci a nabízí bar, zahradu a terasu.

Lednicko-valtický apartmán
Lednicko-valtický apartmán

9,5 / 10 (36 hodnocení)

Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Hlohovci, uprostřed Lednicko-valtického areálu a 48 km od Brna. Nabízí terasu, zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi a parkoviště.

Apartmán u Davida
Apartmán u Davida

9,5 / 10 (29 hodnocení)

Apartmán u Davida se nachází v Hlohovci, 4,2 km od zámku Lednice, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány Hlohovec
Apartmány Hlohovec

9,2 / 10 (64 hodnocení)

Apartmány Hlohovec se nachází v Hlohovci v Jihomoravském kraji, 5 km od zámku Valtice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

U Ječmínka
U Ječmínka

9,5 / 10 (19 hodnocení)

U Ječmínka se nachází v Hlohovci a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště a sdílenou kuchyň.

Apartmán Ludmila
Apartmán Ludmila

9,5 / 10 (76 hodnocení)

Apartmán Ludmila se nachází v Hlohovci, 3,9 km od zámku Valtice a 5,3 km od zámku Lednice, a nabízí klimatizaci. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmány U Zámečku
Apartmány U Zámečku

9,1 / 10 (47 hodnocení)

Apartmány U Zámečku se nachází v Hlohovci v Jihomoravském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartmány Belveder
Apartmány Belveder

9,3 / 10 (94 hodnocení)

Apartmány Belveder se nacházejí v Hlohovci, 48 km od Brna. Nabízejí výhled do zahrady, gril, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány Réví
Apartmány Réví

9,6 / 10 (65 hodnocení)

Apartmány Réví se nacházejí v Hlohovci v Jihomoravském kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Malovaný sklípek
Malovaný sklípek

8,4 / 10 (8 hodnocení)

Malovaný sklípek se nachází v Hlohovci, 5,2 km od zámku Lednice a 6,2 km od kolonády na Reistně. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. 4,6 km od zámku Valtice. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Ubytování Pod Mezu
Ubytování Pod Mezu

8,7 / 10 (48 hodnocení)

Ubytování Pod Mezu se nachází v Hlohovci, 4,7 km od zámku Lednice, a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a terasu. Tento 4hvězdičkový penzion nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Ing. Martin Čech Kielar
Ing. Martin Čech Kielar

8,7 / 10 (35 hodnocení)

Ing. se nachází v Hlohovci v Jihomoravském kraji, 4,1 km od zámku Valtice. Martin Čech Kielar nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Penzion Na Lednické
Penzion Na Lednické

9,2 / 10 (153 hodnocení)

Penzion Na Lednické se nachází na klidném místě s výhledem na les, v oblasti Lednicko-valtického areálu uvedeného na seznamu UNESCO. Nabízí vlastní vinný sklípek s moravskými a rakouskými víny. Ve všech prostorách lze také využívat bezplatné Wi-Fi.

Chalupka
Chalupka

8,4 / 10 (130 hodnocení)

Chalupka je samostatně stojící rekreační dům s grilem a sluneční terasou a nachází se v Hlohovci v Jihomoravském kraji. Poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a soukromé parkování zdarma.

Penzion Buriánkovi
Penzion Buriánkovi

8,7 / 10 (93 hodnocení)

Penzion Buriánkovi se nachází v Hlohovci, 4,4 km od zámku Valtice a 4,8 km od zámku Lednice. Nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm. 6 km od Kolonády na Reistně a 6,7 km od minaretu. Nabízí gril a terasu. Hosté mohou využívat sdílenou kuchyň a zajistit výlety.