Apartmán

Ubytování Dolní Dobrouč

9 / 10 (12 hodnocení)

Dolní Dobrouč 493 1. podlaží, Dolní Dobrouč, 561 02, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Ubytování Dolní Dobrouč se nachází ve městě Dolní Dobrouč (Česká republika - Pardubický kraj). S klientským hodnocením 9 / 10 je ubytování Ubytování Dolní Dobrouč jedno z nejlépe hodnocených ubytování v regionu Pardubický kraj.

Ubytování Dolní Dobrouč - Fotografie

Ubytování Dolní Dobrouč - Adresa

Booking.com

Ubytování Dolní Dobrouč - Popis

Ubytování Dolní Dobrouč se nachází v Dolní Dobrouči. 28 km od zámku Litomyšl.

Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

Na letiště Pardubice je to 69 km.

Ubytování Dolní Dobrouč - Vybavení ubytování

Vaření

  • Kuchyň
  • Pračka

Personál hovoří těmito jazyky:

  • slovensky
  • česky

Parkování

  • Parkoviště

Média a technologie

  • TV s plochou obrazovkou

Různé

  • Všechny prostory nekuřácké

Exteriér a výhled

  • Výhled do zahrady

Vybavení pokoje

  • Topení

Internet

  • Internet

Další ubytování v oblasti Pardubický kraj

Apartmán u Václava v centru města
Apartmán u Václava v centru města

9,2 / 10 (52 hodnocení)

Apartmán u Václava v centru města se nachází v Litomyšli, 600 metrů od zámku Litomyšl a 46 km od města Devet skal. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Tento apartmán má výhled na řeku a bezplatné Wi-Fi.

Ubytování pod rozhlednou
Ubytování pod rozhlednou

9,3 / 10 (15 hodnocení)

Ubytování pod rozhlednou se nachází v obci Skuteč, pouhých 23 km od zámku Litomyšl, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Venkovský dům má neplacené soukromé parkoviště a v okolí se můžete věnovat cyklistice a tenisu.

Maringotka Ivetka
Maringotka Ivetka

Maringotka Ivetka se nachází v Luži, 31 km od Devet skal a 1,4 km od Lhota u Skutče. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. K zámku Litomyšl je to 23 km a k poutnímu kostelu sv.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou.

Hotel U Apoštola
Hotel U Apoštola

8,8 / 10 (326 hodnocení)

Hotel U Apoštola je situován v centru města Jevíčko a nabízí ubytování s TV a bezplatným Wi-Fi připojením. Každý den se v hotelu podává čerstvě připravená snídaně formou bufetu. Hotel se nachází naproti městské věži a pouhých 200 metrů od hlavního náměstí.

Penzion Jakub
Penzion Jakub

9,2 / 10 (241 hodnocení)

Penzion Jakub se nachází v Lanškrouně, 27 km od zámku Litomyšl a 47 km od Muzea papíru Velké Losiny. Hrad Bouzov je vzdálený 49 km, Muzeum olomouckého sýra 41 km a Dolní Třešňovec 1,2 km.

Kadovský dvůr
Kadovský dvůr

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Kadovský dvůr se nachází ve Sněžném, 40 km od zámku Litomyšl a 14 km od poutního kostela sv. Petra, a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Guest House U Náhonu
Guest House U Náhonu

7,8 / 10 (246 hodnocení)

Ubytování se nachází v Chrudimu, 43 km od kostela sv.Guest House U Náhonu se nachází 44 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele a nabízí ubytování s barem a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování je vzdálené 44 km od kostnice v Sedlci, 46 km od zámku Litomyšl a 45 km od historického centra města. Penzion má rodinné pokoje.

Kramářova chata
Kramářova chata

8,8 / 10 (266 hodnocení)

Kramářova Chata stojí uprostřed přírody v Orlických horách a může se pochlubit vlastním wellness centrem se saunou a vířivkou a restaurací podávající moderní jídla české i mezinárodní kuchyně. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

House of Relax
House of Relax

9,8 / 10 (43 hodnocení)

House of Relax se nachází v Řečanech nad Labem, v blízkosti Železničné Stanice Kladruby. Nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních kol, zázemí pro vodní sporty, sdílený lounge a zahradu. Vila s bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a neplaceným soukromým parkovištěm.

BIRDIE Pension & Wellness
BIRDIE Pension & Wellness

7,9 / 10 (836 hodnocení)

BIRDIE Pension & Wellness se nachází v Pardubicích, 42 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele a 42 km od Sedlecké kostnice. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování je vzdálené asi 44 km od kostela sv.Barbara, 50 km od zámku Litomyšl a 45 km od historického centra města. Penzion má rodinné pokoje.

Penzion Restaurace Karlov
Penzion Restaurace Karlov

8,4 / 10 (89 hodnocení)

Ubytování se nachází v Karlově, 8,4 km od poutního kostela sv.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou a 20 km Devetu Penzion Restaurace Karlov nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Některé pokoje mají balkon s výhledem do zahrady.

Srub Midla a chata Bondovka
Srub Midla a chata Bondovka

8,3 / 10 (14 hodnocení)

Srub Midla a chata Bondovka se nachází v Čenkovicích, 43 km od zámku Litomyšl a 45 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartmán U Mamuta
Apartmán U Mamuta

9,8 / 10 (20 hodnocení)

Ubytování Dolní Morava, Apartmán U Mamuta nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nachází se 36 km od Muzea papíru ve Velkých Losinách a nabízí možnost lyžování přímo od budovy a bezplatné parkování.

Apartmán NA SVAHU 3+KK, Dolní Morava
Apartmán NA SVAHU 3+KK, Dolní Morava

8,9 / 10 (39 hodnocení)

Apartmán NA SVAHU 3+KK, Dolní Morava se nachází v Dolní Moravě, nedaleko lanovky Dolní Morava 2. Objekt je přístupný na lyžích, je zajišťovaná služba půjčení lyžařského vybavení a k dispozici je restaurace, bar a bezplatné soukromé parkoviště. V okolí se mohou hosté věnovat pěší turistice, cyklistice a lyžování.

Chalupa Barborka
Chalupa Barborka

9,6 / 10 (5 hodnocení)

Chalupa Barborka se nachází v Králíkách, 34 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Tato vila nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi.

Teepee v zámecké zahradě
Teepee v zámecké zahradě

9 / 10 (7 hodnocení)

Teepee v zámecké zahradě se nachází v Ronově nad Doubravou v Pardubickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Usedlost U lípy Blatiny
Usedlost U lípy Blatiny

Usedlost U lípy Blatiny se nachází ve Sněžném, jen pár kroků od Žďárských vrchů a 8,9 km od Svratky. Ubytování je vzdálené asi 40 km od zámku Litomyšl a 23 km od poutního kostela sv.Jan Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou a 14 km od Devet skal. Ubytování je vzdálené 22 km od Dalečína a 24 km od Hlinska.

Sruby Haida
Sruby Haida

8,9 / 10 (122 hodnocení)

Sruby Haida se nachází pouhých 80 metrů od lyžařských vleků sportovního areálu České Petrovice. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování s plně vybavenou kuchyní a restauraci s bezplatným Wi-Fi.

Penzion Bačalský mlýn
Penzion Bačalský mlýn

8 / 10 (104 hodnocení)

Ubytování se nachází v Morašicích, 39 km od kostela sv.Barbara, Penzion Bačalský mlýn nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, barem a zahradou. Nabízí rodinné pokoje a terasu. K dispozici jsou konferenční a banketové prostory a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Penzion Na Sklepích
Penzion Na Sklepích

9,3 / 10 (124 hodnocení)

Ubytování se nachází v Chrudimu, 43 km od kostela sv. Jiří.Penzion Na Sklepích nabízí restauraci, bezplatné parkování, bar a terasu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. K dispozici je dětský klub a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Penzion Dolní Morava
Penzion Dolní Morava

8,4 / 10 (627 hodnocení)

Penzion Dolní Morava se nachází v Dolní Moravě, 33 km od Muzea papíru Velké Losiny. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, sezónní venkovní bazén a bar. Ubytování je přístupné na lyžích a nabízí lyžárnu, sdílený lounge a zahradu. K dispozici je sdílená kuchyň, dětský klub a organizace výletů.

Pod Sněžníkem
Pod Sněžníkem

7,8 / 10 (63 hodnocení)

Pod Sněžníkem se nachází v Dolní Moravě, 34 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a přímým přístupem na sjezdovku. Nabízí rodinné pokoje a terasu. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Hotel Pastviny
Hotel Pastviny

8,4 / 10 (129 hodnocení)

Hotel Pastviny se nachází v obci Pastviny a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. K dispozici je lyžárna, sdílený lounge a zahrada. Hotel nabízí rodinné pokoje.

Holubník statečných žen králových
Holubník statečných žen králových

8,9 / 10 (84 hodnocení)

Apartmány Holubník statečných žen králových se nachází v klidném prostředí v obci Luže, 100 metrů od hradu Košumberk. Apartmány jsou situovány v sousedících budovách, u kterých je zahrada. Na místě je také restaurace.

Penzion Svojanov
Penzion Svojanov

8 / 10 (51 hodnocení)

Penzion Svojanov se nachází ve Svojanově, 37 km od zámku Litomyšl, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a sluneční terasu. Nabízí konferenční a banketové prostory a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Marinka Litomyšl
Apartments Marinka Litomyšl

9,5 / 10 (91 hodnocení)

Apartments Marinka Litomyšl se nachází v Litomyšli v Pardubickém kraji, nedaleko zámku Litomyšl a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

RESORT ČOCHTAN, kemp Lázně Bohdaneč
RESORT ČOCHTAN, kemp Lázně Bohdaneč

8,7 / 10 (6 hodnocení)

RESORT ČOCHTAN s výhledem na bazén, Kemp Lázně Bohdaneč se nachází v Neratově a nabízí restauraci, sdílenou kuchyň, bar, zahradu, sezónní venkovní bazén a sluneční terasu.

Modrý Apartmán
Modrý Apartmán

8,6 / 10 (34 hodnocení)

Modrý Apartmán se nachází v Dolní Moravě, pouhých 33 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízí restauraci, přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Vysocina Design Apartments
Vysocina Design Apartments

9,4 / 10 (438 hodnocení)

Vysocina Design Apartments se nachází v Hlinsku, 18 km od Devet skal a 1,4 km od Kouty. 39 km od zámku Litomyšl a 23 km od poutního kostela sv.Hotel se nachází ve Žďáru nad Sázavou a nabízí lyžárnu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště za příplatek.

Jedlinka 37
Jedlinka 37

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Jedlinka 37 se nachází v Klášterci nad Orlicí, 49 km od vlakového nádraží Polanica Zdroj a 45 km od Chopinova panství. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. 42 km od zámku Litomyšl. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Ubytování Benátky u Litomyšle
Ubytování Benátky u Litomyšle

8,8 / 10 (40 hodnocení)

Ubytování Benátky u Litomyšle se nachází v Litomyšli, 2,9 km od Litomyšlského hradu, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán Pod Klepáčem
Apartmán Pod Klepáčem

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Pod Klepáčem se nachází ve Velké Moravě, 36 km od Muzea papíru Velké Losiny, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Restaurant Motel Hana Barbara Gastro sro
Restaurant Motel Hana Barbara Gastro sro

5,9 / 10 (48 hodnocení)

Restaurant Motel Hana Barbara Gastro sro se nachází v Ostřetíně, 30 km od zámku Litomyšl, a nabízí řadu zařízení včetně restaurace, baru, společného salonku a bezplatného Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a terasu.

Apartments Emma
Apartments Emma

9 / 10 (151 hodnocení)

Apartmány Emma se nachází v Červené Vodě, jen 2,3 km od lyžařského střediska Šanov a 16 km od Stezky v oblacích v Dolní Moravě. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

UBYTOVÁNÍ S WELLNESS
UBYTOVÁNÍ S WELLNESS

9,8 / 10 (5 hodnocení)

UBYTOVÁNÍ S WELLNESS se nachází v Dolní Dobrouči a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. 45 km od obce Polanica-Zdrój. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Výprachtice L.V.
Výprachtice L.V.

9,4 / 10 (31 hodnocení)

Výprachtice L.V. se nachází ve Výprachticích, 39 km od zámku Litomyšl. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán 2+kk
Apartmán 2+kk

9 / 10 (56 hodnocení)

Apartmán 2+kk se nachází v Dolní Moravě. Nabízí bar a možnost lyžování přímo od budovy.

Chalupa u sv. Františka
Chalupa u sv. Františka

9,7 / 10 (61 hodnocení)

Chalupa u sv. nabízí výhled do zahrady. Františka se nachází v Klášterci nad Orlicí, 44 km od zámku Litomyšl a 45 km od Chopinova panství. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Hotel Uno
Hotel Uno

8,1 / 10 (194 hodnocení)

Hotel Uno se nachází 600 metrů od centra Ústí na Orlicí a nabízí saunu, malou posilovnu a vlastní restauraci, ve které můžete ochutnat pokrmy mezinárodní kuchyně.

Penzion Tašner
Penzion Tašner

8,9 / 10 (192 hodnocení)

Penzion Tašner se nachází v Litomyšli, 350 metrů od zámku a klášterních zahrad, a nabízí terasu s grilem. V celém penzionu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a na místě je bezplatné soukromé parkoviště.

Chaloupka u Marienky
Chaloupka u Marienky

9,6 / 10 (27 hodnocení)

Chaloupka u Marienky se nachází v Jamném nad Orlicí. 44 km od zámku Litomyšl. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Relax v Čenkovicích
Relax v Čenkovicích

8,3 / 10 (10 hodnocení)

Relax v Čenkovicích se nachází v Čenkovicích, 43 km od zámku Litomyšl a 45 km od muzea papíru Velké Losiny. V okolí se můžete věnovat cyklistice. K muzeu olomouckého sýra je to 48 km.

Excalibur Penzion a Restaurace
Excalibur Penzion a Restaurace

8 / 10 (233 hodnocení)

Excalibur Penzion a Restaurace stojí na klidném místě, 80 metrů od centra Moravské Třebové a 200 metrů od zámku. Nabízí restauraci v rustikálním stylu s sklenutým stropem podávající zdravé pokrmy včetně rybích specialit, steaků a italské kuchyně a bezplatné Wi-Fi.

Tré
Tré

8,9 / 10 (15 hodnocení)

Tré nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 43 km od zámku Litomyšl. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Penzion Slávka
Penzion Slávka

9,1 / 10 (138 hodnocení)

Penzion Slávka se nachází 3 km od Třemošnic a má výhled na Železné Hory. Nabízí bezplatné Wi-Fi a velkou zahradu s venkovním nábytkem. Hosté mohou zdarma využít gril.

Penzion Svitavy
Penzion Svitavy

9,1 / 10 (149 hodnocení)

Penzion Svitavy se nachází 20 km od zámku Litomyšl a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Chatička na Cikánce
Chatička na Cikánce

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Chatička na Cikánce se nachází ve Svratce a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Restaurace a penzion U Jana
Restaurace a penzion U Jana

9 / 10 (201 hodnocení)

Restaurace a penzion se nachází ve Výprachticích, 38 km od zámku Litomyšl. U Jana nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, barem a grilem. Nabízí sdílenou kuchyň, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion nabízí rodinné pokoje.