Bed and breakfast

U Dragouna

7,9 / 10 (149 hodnocení)

Cholina Cholina 58, Cholina, 783 22, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (bed and breakfast) U Dragouna se nachází ve městě Cholina (Česká republika - Olomoucký kraj) a nabízí svým hostům příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích. Ubytování U Dragouna je řazeno mezi 3 hvězdičkové hotely. Bed and breakfast U Dragouna svou lokalitou patří do regionu Olomoucký kraj.

U Dragouna - Fotografie

U Dragouna - Adresa

Booking.com

U Dragouna - Popis

U Dragouna se nachází v Cholině, 20 km od sloupu Nejsvětější Trojice a 21 km od Olomouckého hradu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Apartmány mají TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu a plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou. K vybavení patří lednice a rychlovarná konvice.

Penzion stojí 17 km od hradu Bouzov a 20 km od olomoucké radnice. Na letiště Brno-Tuřany je to 92 km.

U Dragouna - Vybavení ubytování

Vaření

 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička
 • Jídelní stůl
 • Rychlovarná konvice
 • Mikrovlnná trouba
 • Kuchyňský kout

Obecné

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Koupelna

 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna

Média a technologie

 • TV
 • TV s plochou obrazovkou

Ložnice

 • Povlečení

Služby na recepci

 • Možnost vystavení faktury

Výhled

 • Výhled

Vybavení pokoje

 • Věšák na oblečení

Jídlo a pití

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy

Parkování

 • Parkoviště Mimo ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky

Internet

 • Internet

Další ubytování v oblasti Olomoucký kraj

Penzion U Orla
Penzion U Orla

8,5 / 10 (83 hodnocení)

Penzion U Orla se nachází v Petříkově, 27 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a přímý přístup na sjezdovku. Penzion nabízí lyžárnu a je vzdálený 48 km od zlatého dolu Złoty Stok a 49 km od Pradědu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Penzion Štvanice
Penzion Štvanice

8,8 / 10 (42 hodnocení)

Penzion Štvanice se nachází ve Starém Městě, 33 km od Muzea papíru Velké Losiny. Nabízí bar, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Hosté mohou využívat sdílenou kuchyň a zajistit výlety.

Apartment Lilly Olomouc
Apartment Lilly Olomouc

8,1 / 10 (133 hodnocení)

Apartmán Lilly Olomouc se nachází v Olomouci, 2,4 km od sloupu Nejsvětější Trojice, 4,1 km od Olomouckého hradu a 2,4 km od radnice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán se nachází v budově z roku 2010, 2,4 km od Horního náměstí a 4,1 km od Arcibiskupského paláce.

Pension Moravia
Pension Moravia

8,3 / 10 (243 hodnocení)

Pension Moravia se nachází v Olomouci, 1,2 km od sloupu Nejsvětější Trojice, a nabízí zahradu, soukromé parkoviště a terasu. Ubytování je vzdálené asi 2,7 km od Olomouckého hradu, 1,3 km od radnice a 1,3 km od Horního náměstí. K dispozici je pokojová služba a směnárna.

Apartmánový Dům Pasťák
Apartmánový Dům Pasťák

8,8 / 10 (278 hodnocení)

Apartmánový Dům Pasťák se nachází v Loučné nad Desnou v Olomouckém kraji, 350 metrů od lyžařského areálu Kouty a 3 km od Jelení, a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady.

Penzion Víra
Penzion Víra

9,6 / 10 (66 hodnocení)

Penzion Víra se nachází ve Velkých Losinách v Olomouckém kraji, nedaleko Muzea papíru. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Hotel Gól Prostějov
Hotel Gól Prostějov

7,9 / 10 (168 hodnocení)

Hotel Gól, zrekonstruovaný v roce 2013, se nachází ve sportovní zóně v Prostějově. Má restauraci s barem a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách.

Penzion U Lukáčů
Penzion U Lukáčů

8,7 / 10 (220 hodnocení)

Penzion U Lukáčů se nachází v Jeseníku, 32 km od Pradědu, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Některé pokoje mají balkon s výhledem na řeku.

Vila Bělá pod Pradědem
Vila Bělá pod Pradědem

9,4 / 10 (9 hodnocení)

Vila Bělá pod Pradědem se nachází v Bělé pod Pradědem, nedaleko Adolfovic a 34 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Nabízí bar a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán DANY Hanušovice
Apartmán DANY Hanušovice

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán DANY Hanušovice se nachází v Hanušovicích, 35 km od Pradědu a 43 km od muzea olomouckého sýra. V okolí se můžete věnovat lyžování. Stojí 18 km od Muzea papíru Velké Losiny a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán U Nemocnice
Apartmán U Nemocnice

9,5 / 10 (144 hodnocení)

Apartmán U Nemocnice se nachází v Olomouci, 4,5 km od Olomouckého hradu a 2,8 km od radnice. V okolí se můžete věnovat cyklistice. 2,8 km od sloupu Nejsvětější Trojice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Zámek Ruda nad Moravou
Zámek Ruda nad Moravou

9,4 / 10 (245 hodnocení)

Zámek Ruda nad Moravou se nachází v Rudě nad Moravou, 20 km od muzea papíru Velké Losiny a 38 km od hradu Bouzov. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou.

Penzion KASPEC
Penzion KASPEC

7,3 / 10 (110 hodnocení)

Penzion KASPEC se nachází v Uničově, 29 km od sloupu Nejsvětější Trojice a Olomouckého hradu, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování je vzdálené asi 24 km od hradu Bouzov, 29 km od olomoucké radnice a 29 km od Horního náměstí. Ubytování je vzdálené 32 km od hlavního autobusového nádraží Olomouc a 36 km od Muzea papíru Velké Losiny.

Wellness penzion U Grygarů
Wellness penzion U Grygarů

8,9 / 10 (380 hodnocení)

Penzion U Grygarů se nachází pouhých 30 metrů od hlavního náměstí v Lipníku nad Bečvou.

Relax Centrum Gól
Relax Centrum Gól

8,4 / 10 (400 hodnocení)

Penzion Relax Centrum Gól se nachází v podhůří Jeseníků a nabízí celou řadu sportovních aktivit včetně bowlingu, fotbalu a tenisu. Penzion dále poskytuje bar a denní snídani podávanou ve formě bufetu.

Chalupa pod Kralickým Sněžníkem
Chalupa pod Kralickým Sněžníkem

8 / 10 (1 hodnocení)

Chalupa pod Kralickým Sněžníkem se nachází ve Starém Městě a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování a stolnímu tenisu.

Chalupa U potůčku
Chalupa U potůčku

10 / 10 (9 hodnocení)

Chalupa U potůčku se nachází asi 45 km od Pradědu a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. K Muzeu papíru ve Velkých Losinách je to 10 km. K dispozici je zahrada a neplacené soukromé parkoviště.

Pod Sedlem
Pod Sedlem

9,1 / 10 (16 hodnocení)

Pod Sedlem se nachází v Loučné nad Desnou, nedaleko Kociánova, a nabízí restauraci, půjčovnu lyžařského vybavení, prodej skipasů, sezónní venkovní bazén a zahradu. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Jirkova chata
Jirkova chata

9,1 / 10 (33 hodnocení)

Jirkova chata se nachází v obci Lipová-lázně, 30 km od muzea papíru Velké Losiny a 41 km od zlatého dolu Złoty Stok. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Ubytovna Statek Olomouc
Ubytovna Statek Olomouc

8,4 / 10 (684 hodnocení)

Ubytovna Statek Olomouc se nachází na okraji Olomouce, 5 km od Olomouckého hradu. Nabízí ubytování v pokojích, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartmán Loučná - Špičákovi
Apartmán Loučná - Špičákovi

9,3 / 10 (13 hodnocení)

Apartmán Loučná - Špičákovi se nachází v Loučné nad Desnou, 6,6 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a turistické informace. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a tenisu.

Ubytování v Jeseníkách - Bělá pod Pradědem
Ubytování v Jeseníkách - Bělá pod Pradědem

8,5 / 10 (8 hodnocení)

Ubytování v Jeseníkách - Bělá pod Pradědem se nachází asi 31 km od Pradědu a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a stolnímu tenisu.

U Jirky
U Jirky

8,2 / 10 (59 hodnocení)

U Jirky se nachází v Bohuňovicích, 10 km od Olomouckého hradu, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Ubytovaní V sadu
Ubytovaní V sadu

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Ubytovaní V sadu se nachází ve Staré Červené Vodě, 32 km od zlatého dolu Złoty Stok. Nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepcí a sdílenou kuchyní. Nachází se 26 km od lidového muzea pod širým nebem a nabízí zahradu a bezplatné parkování.

Apartmán Emmi
Apartmán Emmi

8,7 / 10 (12 hodnocení)

Apartmán Emmi se nachází v Loučné nad Desnou, 6,6 km od muzea papíru Velké Losiny a 20 km od Pradědu. Nabízí restauraci a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Theresian Apartment
Theresian Apartment

9 / 10 (31 hodnocení)

Apartmány Theresian se nacházejí v obci Ostružná v Olomouckém kraji, blízko lyžařských středisek Ostružná, Rámzová a Petříkov. Nabízejí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách.

Penzion Ostruznik
Penzion Ostruznik

9,2 / 10 (129 hodnocení)

Penzion Ostružník se nachází v Ostružné, 25 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm, sdíleným loungem a zahradou. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. K dispozici je dětský klub a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartment Olomouc Centre
Apartment Olomouc Centre

6,6 / 10 (83 hodnocení)

Apartmán Olomouc Centre se nachází v Olomouci, 300 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice, 1,2 km od Olomouckého hradu a 400 metrů od radnice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Hlavní vlakové nádraží Olomouc je vzdálené 2,8 km a hlavní autobusové nádraží 4,4 km.

Apartmán Pod Chlumem
Apartmán Pod Chlumem

9,4 / 10 (11 hodnocení)

Apartmán Pod Chlumem se nachází v Jeseníku, pouhých 36 km od Pradědu, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 43 km od lidového muzea pod širým nebem a necelý 1 km od Jeseníku.

Apartmama Lipová
Apartmama Lipová

9,5 / 10 (33 hodnocení)

Apartmama Lipová se nachází v obci Lipová-lázně. Ubytování je přístupné na lyžích a leží pouhých 150 metrů od lyžařského vleku Lázeňský vrch.

Hesperia Hotel Olomouc
Hesperia Hotel Olomouc

7,7 / 10 (531 hodnocení)

Hesperia Hotel Olomouc se nachází 3 km od historického centra Olomouce, 1 km od akvaparku a nabízí pokoje s minibarem a vlastní koupelnou, restauraci i wellness centrum. Wi-Fi a parkování je zdarma.

Ubytovaní Jeseníky pro dvě osoby
Ubytovaní Jeseníky pro dvě osoby

Ubytovaní Jeseníky pro dvě osoby se nachází v Žulové. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 25 km od Nysy.

Pension Habermannova Vila
Pension Habermannova Vila

8,6 / 10 (283 hodnocení)

Rodinný Pension Habermannova Vila je obklopen velkou zahradou s jezírkem. Secesní budova se nachází 1 km od centra Bludova. Hosté se mohou najíst v místní restauraci nebo na terase.

U Jezu
U Jezu

8,8 / 10 (5 hodnocení)

Penzion U Jezu se nachází v Jeseníku, necelý 1 km od Horního Domašova, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází 45 km od zlatého dolu Złoty Stok a 48 km od lidového muzea pod širým nebem.

Apartmán pod Lázněma
Apartmán pod Lázněma

9,1 / 10 (83 hodnocení)

Apartmán pod Lázněma se nachází asi 37 km od Pradědu a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Chalupa U Berušek
Chalupa U Berušek

9,1 / 10 (34 hodnocení)

Chalupa U Berušek se nachází v Oskavě, pouhých 43 km od sloupu Nejsvětější Trojice, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, turistické informace a bezplatné Wi-Fi.

EFI ApartHotel Horní Lipová
EFI ApartHotel Horní Lipová

9,1 / 10 (210 hodnocení)

EFI ApartHotel Horní Lipová se nachází v obci Lipová-lázně, 32 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán U Satoshiho
Apartmán U Satoshiho

9,6 / 10 (29 hodnocení)

Apartmán U Satoshiho se nachází v Olomouci, jen 1,3 km od sloupu Nejsvětější Trojice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Sídlí v budově z roku 2021, 2,4 km od Olomouckého hradu a 1,4 km od radnice.

Clarion Congress Hotel Olomouc
Clarion Congress Hotel Olomouc

8,6 / 10 (839 hodnocení)

Clarion Congress Hotel Olomouc byl otevřen v září 2013. Nachází se 100 metrů od hlavního vlakového nádraží. Nabízí restauraci, lobby bar a wellness centrum s pivnímí lázněmi, vířivkou, saunami a masážemi. V celém hotelu lze navíc zdarma využívat Wi-Fi.

Hotel M
Hotel M

8,7 / 10 (93 hodnocení)

Hotel M se nachází v Jeseníku, 35 km od Pradědu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a turistické informace. Hotel nabízí lyžárnu a je vzdálený 37 km od Muzea papíru Velké Losiny a 40 km od zlatého dolu Złoty Stok. Hotel nabízí rodinné pokoje.

Hotel Horse Riding - Jezdecký Areál Tršice
Hotel Horse Riding - Jezdecký Areál Tršice

8,7 / 10 (127 hodnocení)

Hotel Horse Riding je vzdálený 10 minut jízdy od Olomouce a 6 km od výjezdu z dálnice Olomouc – Ostrava. Nabízí restauraci s terasou a lekce jízdy na koni.

Hotel Centrum
Hotel Centrum

8,9 / 10 (665 hodnocení)

Hotel Centrum se nachází v Hranicích, naproti Masarykovu náměstí. Hotelová restaurace podává regionální kuchyni a prostorné pokoje mají bezplatné Wi-Fi a satelitní TV. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Za Poštou
Apartment Za Poštou

9,2 / 10 (26 hodnocení)

Tento apartmán s bezplatným Wi-Fi a terasou se nachází v obci Bělkovice, 13 km od lyžařského střediska Hrubá Voda. Do Olomouce je to odtud 10 km.

Apartment Ztracená 8
Apartment Ztracená 8

8,8 / 10 (102 hodnocení)

Apartmán Ztracená 8 se nachází v Olomouci, 800 metrů od Olomouckého hradu, 300 metrů od sloupu Nejsvětější Trojice a 700 metrů od Arcibiskupského paláce, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán sídlí v budově z 15. století, 200 metrů od olomoucké radnice a 200 metrů od Horního náměstí.

Apartmán J&J - II. (2)
Apartmán J&J - II. (2)

9 / 10 (18 hodnocení)

Apartmán J&J - II. (2) nabízí ubytování v Šumperku, 10 km od muzea papíru Velké Losiny a 39 km od hradu Bouzov.

BOHO RÁJ v centru / /gril/ /balkón
BOHO RÁJ v centru / /gril/ /balkón

BOHO RÁJ v centru / /gril/ /balkón se nachází v Olomouci, pouhých 400 metrů od Olomouckého hradu, a nabízí ubytování s barem, zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi.Nemovitost je 1.1 km od radnice Olomouc a 1.1 km od Horního náměstí.

Hotel Pod Radnicí
Hotel Pod Radnicí

8,3 / 10 (578 hodnocení)

Hotel Pod Radnicí se nachází v Šumperku, 11 km od termálních lázní Velké Losiny, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu.

Chaty pod Sokolím Hřbetem
Chaty pod Sokolím Hřbetem

9,1 / 10 (106 hodnocení)

Chaty pod Sokolím Hřbetem se nacházejí v České Vsi, 5 km od Jeseníku, a nabízí zahradu, bazén a neplacené soukromé parkoviště na místě.