Chata

RIP by Říp

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Krabčice 167 Krabčice 167, Krabčice, 411 87, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (chata) RIP by Říp se nachází ve městě Krabčice (Česká republika - Ústecký kraj). S klientským hodnocením 9.2 / 10 je ubytování RIP by Říp jedno z nejlépe hodnocených ubytování v regionu Ústecký kraj.

RIP by Říp - Fotografie

RIP by Říp - Adresa

Booking.com

RIP by Říp - Popis

RIP by Říp se nachází v Krabčicích a nabízí zahradu a terasu. 42 km od Teplic. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Chata stojí 37 km od Prahy a 14 km od Mělníka. Na letiště Václava Havla Praha je to 33 km.

RIP by Říp - Vybavení ubytování

Koupelna

 • Toaletní papír
 • Společná toaleta
 • Ručníky
 • Toaleta
 • Vana nebo sprcha
 • Sprcha

Exteriér

 • Venkovní nábytek
 • Zahrada
 • Gril
 • Venkovní jídelní kout
 • Terasa

Vaření

 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Varná deska
 • Kuchyňský kout

Výhled

 • Výhled na památku
 • Výhled
 • Výhled na hory
 • Výhled do zahrady

Obecné

 • Soukromý vchod
 • Nekuřácké pokoje
 • Dlážděná/Mramorová podlaha

Personál hovoří těmito jazyky:

 • slovensky
 • česky
 • anglicky

Vybavení pokoje

 • Zásuvka u postele
 • Rozkládací pohovka

Ložnice

 • Povlečení

Obývací prostor

 • Posezení

Jídlo a pití

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy

Parkování

 • Parkoviště

Bezbariérový přístup

 • Celá jednotka se nachází v přízemí

Internet

 • Internet

Další ubytování v oblasti Ústecký kraj

Apartmány Pod Řípem
Apartmány Pod Řípem

8,6 / 10 (111 hodnocení)

Apartmány Pod Řípem se nacházejí v Roudnici nad Labem v Ústeckém kraji, 45 km od pražské zoo, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Chalupa pod stromy
Chalupa pod stromy

9,7 / 10 (11 hodnocení)

Chalupa pod stromy se nachází v Kovářské a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán Na Palouku Povrly
Apartmán Na Palouku Povrly

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartmán Na Palouku Povrly se nachází v obci Povrly, 37 km od národního parku Saské Švýcarsko a 46 km od pevnosti Königstein, a nabízí gril a turistické informace. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Centrum 401
Apartman Centrum 401

9,4 / 10 (7 hodnocení)

Apartman Centrum 401 se nachází v Ústí nad Labem, pouhých 47 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Apartmány Spessart
Apartmány Spessart

9 / 10 (3 hodnocení)

Apartmány Spessart se nachází v Chomutově a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge a zahradu.

Apartmány Jožák
Apartmány Jožák

9,2 / 10 (232 hodnocení)

Apartmány Jožák - České Švýcarsko jsou apartmány s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady situované v domě v Arnolticích u Děčína. Za parkování u domu se neplatí.

GASTHAUS SCHLUCKENAU
GASTHAUS SCHLUCKENAU

GASTHAUS SCHLUCKENAU se nachází ve Šluknově, 30 km od národního parku Saské Švýcarsko a 31 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí výhled do zahrady. K pevnosti Königstein je to 38 km.

Hotel Ostrov
Hotel Ostrov

8,7 / 10 (826 hodnocení)

Čtyřhvězdičkový hotel Ostrov se nachází v Ostrově u skalního města Tiské stěny. Nabízí ubytování s balkonem, wellness centrum a bazén. Na místě je bezplatné Wi-Fi připojení a neplacené parkoviště.

Apartmány U Soptíka
Apartmány U Soptíka

9 / 10 (41 hodnocení)

Apartmány U Soptíka se nachází v Rybništi a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, sdílený lounge a zahradu.

Stará chalupa
Stará chalupa

5 / 10 (2 hodnocení)

Stará chalupa se nachází v Jiříkově, 25 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 39 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízí výhled do zahrady. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Oáza ŽIVOsTi a RA-DOSTI
Oáza ŽIVOsTi a RA-DOSTI

5,3 / 10 (3 hodnocení)

Oáza ŽIVOsTi a RA-DOSTI se nachází v Dubí a nabízí terasu. Výhled směřuje do zahrady a na město.

Apartmán - Dům Českého Švýcarska
Apartmán - Dům Českého Švýcarska

8,3 / 10 (153 hodnocení)

Apartmán - Dům Českého Švýcarska jsou apartmány situované na náměstí v Krásné Lípě, 43 km německého Zhořelce. Jen 300 metrů odtud se nachází sportovní areál, kde si mohou hosté zahrát klasický a stolní tenis, minigolf a volejbal.

Na Kopci 84
Na Kopci 84

9,6 / 10 (20 hodnocení)

Na Kopci 84 se nachází ve Starých Křečanech, 29 km od Kurort Rathen, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Janská
Apartmány Janská

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartmány Janská se nachází v Janské v Ústeckém kraji, 23 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, grilem a neplaceným soukromým parkovištěm.

Chata Divice
Chata Divice

Chata Divice se nachází v Divicích v Ústeckém kraji a nabízí terasu. Mělník je vzdálený 48 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

AVe Restaurant
AVe Restaurant

9,2 / 10 (152 hodnocení)

AVe Restaurant se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou, 20 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 39 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování je vhodné pro alergiky a stojí 48 km od pevnosti Königstein.

B&B Royal Liberty
B&B Royal Liberty

8,8 / 10 (182 hodnocení)

B&B Royal Liberty se nachází v Ústí nad Labem, 48 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion U Zvonku
Penzion U Zvonku

8 / 10 (90 hodnocení)

Penzion U Zvonku se nachází v Litvínově a nabízí restauraci, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Některé pokoje mají balkon s výhledem do zahrady.

Penzion u Novotných
Penzion u Novotných

9,4 / 10 (17 hodnocení)

Penzion u Novotných se nachází 20 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Dům V Centru
Dům V Centru

9,1 / 10 (103 hodnocení)

Dům V Centru se nachází v České Kamenici, 23 km od Bad Schandau.

Holiday Home Kyjov u Krásné Lípy
Holiday Home Kyjov u Krásné Lípy

9,3 / 10 (6 hodnocení)

Holiday Home Kyjov u Krásné Lípy se nachází v Kyjově, pouhých 31 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí ubytování u pláže se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Na místě je soukromé parkoviště.

Penzion Labská Vyhlídka
Penzion Labská Vyhlídka

9,1 / 10 (95 hodnocení)

Penzion Labská Vyhlídka se nachází v Litoměřicích, 47 km od aquaparku Staré Splavy. Nabízí zahradu, neplacené soukromé parkoviště, gril a terasu. Nabízí sdílenou kuchyň, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má rodinné pokoje.

Hotel 99
Hotel 99

8,6 / 10 (219 hodnocení)

Hotel 99 je elegantní hotel v centru Chomoutova vedle jeho historické části a městkého parku. Nabízí moderní ubytování, výborné možnosti stolování a lobby bar otevřený 24 hodin denně. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené hlídané parkoviště v garáži.

Olivin Kytlice
Olivin Kytlice

8,1 / 10 (211 hodnocení)

Olivin Kytlice se nachází v Kytlicích, 31 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 40 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Hotel stojí 22 km od hradu Oybin a aquaparku Staré Splavy. 33 km od ubytování.

Podhanská roubenka (farma)
Podhanská roubenka (farma)

8 / 10 (1 hodnocení)

Podhanská roubenka (farma) se nachází v České Kamenici v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Vlčihorská chaloupka
Vlčihorská chaloupka

9,7 / 10 (14 hodnocení)

Vlčihorská chaloupka se nachází v Krásné Lípě, 30 km od univerzity aplikovaných věd Žitava/Goerlitz. Nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Chalupa Na Žofíně
Chalupa Na Žofíně

9,5 / 10 (25 hodnocení)

Chalupa Na Žofíně se nachází asi 22 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a nabízí výhled na město, terasu a rychlovarnou konvici. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Wellness Villa Klínovec Views
Wellness Villa Klínovec Views

9 / 10 (15 hodnocení)

Wellness Villa Klínovec Views se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí vířivku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Penzion Dubí
Penzion Dubí

Penzion Dubí se nachází v Dubí a nabízí zahradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Vejprty
Apartmán Vejprty

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartmán Vejprty se nachází ve Vejprtech, 45 km od Mlýnské kolonády a Tržní kolonády, a nabízí výhled na hory. Nachází se 18 km od Fichtelbergu a má dětský klub.

Penzion Růžový hrádek
Penzion Růžový hrádek

8,1 / 10 (178 hodnocení)

Penzion Růžový hrádek se nachází na okraji Krupky a nabízí výhled na zříceninu hradu ze 14. století. V restauraci se podávají jídla české kuchyně a zvěřinové a rybí speciality. Jídlo si můžete vychutnat také na terase.

Apartments Viktoria Klinovec
Apartments Viktoria Klinovec

8,9 / 10 (123 hodnocení)

Apartments Viktoria Klínovec se nachází v Kovářské, 15 km od Fichtelbergu, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány Tollendorf Lužické hory
Apartmány Tollendorf Lužické hory

9,7 / 10 (210 hodnocení)

Apartmány Tollendorf Lužické hory se nachází v Jiřetíně a nabízí výhled do zahrady. Ubytování pod Jedlovou nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a gril. K dispozici je Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Ubytovna a Cykloubytovna Koupaliště Kadaň
Ubytovna a Cykloubytovna Koupaliště Kadaň

8,6 / 10 (18 hodnocení)

Ubytovna a Cykloubytovna Kadaň se nachází v Kadani v Ústeckém kraji, 38 km od Fichtelbergu a 46 km od Mlýnské kolonády. Nabízí rodinné pokoje a gril. K dispozici je sdílená kuchyň, sdílený lounge a služba organizace výletů.

Apartmán Blumentritt U Zlaté Hvězdy
Apartmán Blumentritt U Zlaté Hvězdy

8,8 / 10 (63 hodnocení)

Pokoj s výhledem na město, Apartmán Blumentritt U Zlaté Hvězdy nabízí ubytování s restaurací, asi 44 km od aquaparku Staré Splavy.

Hotel Giovanni Giacomo
Hotel Giovanni Giacomo

8,6 / 10 (609 hodnocení)

Hotel Giovanni Giacomo se nachází v lázeňském centru Teplic. Nabízí elegantní pokoje, bezplatné Wi-Fi a hlídané parkoviště. Upozorňujeme, že počet parkovacích míst je omezený a je třeba je rezervovat předem. Parkovací rezervace je dokončena po potvrzení požadavku e-mailem. Všechny pokoje jsou výhradně nekuřácké a mají vlastní koupelnu a minibar. Některé pokoje jsou vybavené kabelovou TV. Recepce je otevřená od 7:00 do 20:00. V noci je k dispozici automatický check-in (platba pouze kartou). Předčasný a pozdní příjezd po předchozí domluvě.

Penzion Kurtovka Staňkovice
Penzion Kurtovka Staňkovice

8,6 / 10 (31 hodnocení)

Penzion Kurtovka Staňkovice se nachází ve Staňkovicích, 44 km od stadionu Na Stínadlech, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. K dispozici je přepážka s turistickými informacemi a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Montemira
Montemira

9,5 / 10 (8 hodnocení)

Montemira se nachází v Ústí nad Labem a nabízí vířivku. Tato vila nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Háj u Duchcova
Háj u Duchcova

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Háj u Duchcova se nachází v Háji u Duchcova a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a balkonem. 40 km od Pirny. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Spacious holiday home in luknov with private garden
Spacious holiday home in luknov with private garden

Tento prostorný prázdninový dům se nachází ve Šluknově a nabízí soukromou zahradu, zázemí pro vodní sporty a terasu.24 km od Bad Schandau.

Budyně Apartment
Budyně Apartment

9,3 / 10 (75 hodnocení)

Budyně Apartment se nachází v obci Budyně nad Ohří, 49 km od pražské zoo, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování bylo postaveno v 17. století a má terasu.

Dalimilka
Dalimilka

9,1 / 10 (14 hodnocení)

Dalimilka se nachází v Litoměřicích a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město.

Mountain Apartment Klinovec Atomic
Mountain Apartment Klinovec Atomic

7,7 / 10 (6 hodnocení)

Mountain Apartment Klínovec Atomic nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Loučné pod Klínovcem, 8,2 km od Fichtelbergu, 35 km od Mlýnské kolonády a 35 km od Tržní kolonády. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Olivin Kytlice Hiker Huts
Olivin Kytlice Hiker Huts

8,4 / 10 (243 hodnocení)

Olivin Kytlice Hiker Huts se nachází v Kytlici a nabízí restauraci, sdílenou kuchyň, bar, zahradu a terasu. Kemp poskytuje bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Pension KORD
Pension KORD

6,7 / 10 (122 hodnocení)

Pension KORD se nachází v Mostě a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a gril.

Studio Krušné Hory Klínovec
Studio Krušné Hory Klínovec

9 / 10 (73 hodnocení)

Studio Krušné Hory Klínovec nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Loučné pod Klínovcem, 8,1 km od Fichtelbergu, 35 km od Mlýnské kolonády a 35 km od Tržní kolonády. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Chata Václav
Chata Václav

9,1 / 10 (29 hodnocení)

Chata Václav se nachází v Bílině a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a stolnímu tenisu.

U cejhonů
U cejhonů

U cejhonů nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 22 km od Fichtelbergu. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.