Kemp

Minikemp Rovnáčov

6,3 / 10 (3 hodnocení)

48 Rovnáčov, Studenec, 512 33, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (kemp) Minikemp Rovnáčov se nachází ve městě Studenec (Česká republika - Liberecký kraj) a pro své hosty nabízí 1 bazén. Kemp Minikemp Rovnáčov svou lokalitou patří do regionu Liberecký kraj.

Minikemp Rovnáčov - Fotografie

Minikemp Rovnáčov - Adresa

Booking.com

Minikemp Rovnáčov - Popis

Minikemp Rovnáčov se nachází v obci Studenec, 16 km od autobusové zastávky Strážné a 45 km od vodopádu Szklarki. Nabízí ubytování s posezením.

Apartmán má obývací pokoj, kuchyň s lednicí a vlastní koupelnu se sprchou.

Kemp má terasu.

Minikemp Rovnáčov má zahradu a v okolí se můžete věnovat cyklistice.

Minikemp Rovnáčov - Vybavení ubytování

Exteriér

 • Prostory vhodné na piknik
 • Sluneční terasa
 • Zahrada
 • Venkovní nábytek
 • Soukromý bazén
 • Venkovní krb
 • Venkovní nábytek
 • Terasa

Koupelna

 • Toaletní papír
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta

Aktivity

 • Cyklistika
 • Prohlídky na kole
 • Pěší prohlídky

Vaření

 • Kuchyň
 • Lednička
 • Kuchyňské potřeby

Výhled

 • Výhled
 • Výhled na hory

Obecné

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky

Obývací prostor

 • Posezení

Internet

 • Internet

Parkování

 • Parkování

Zvířata

 • Zvířata

Venkovní bazén

 • Venkovní bazén

Další ubytování v oblasti Liberecký kraj

U Jeriů
U Jeriů

9 / 10 (6 hodnocení)

U Jeriů se nachází v Benecku, pouhých 11 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K vodopádu Szklarki je to 48 km.

Chalupa Jilemnice
Chalupa Jilemnice

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Chalupa Jilemnice se nachází v Jilemnici a nabízí sdílený lounge, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí výhled na město a je vzdálen 14 km od autobusové zastávky Strážné a 40 km od vodopádu Szklarki.

Horská chata Hubertus
Horská chata Hubertus

7 / 10 (24 hodnocení)

Horská chata Hubertus se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, 28 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka. Nabízí možnost lyžování přímo od budovy, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování se nachází 29 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba a 30 km od vlakového nádraží Izerska. Nabízí prodej skipasů a lyžárnu. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Byt 4+kk v klidné části obce Bedřichov
Byt 4+kk v klidné části obce Bedřichov

Byt 4+kk v klidné části obce Bedřichov se nachází v Bedřichově, 37 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz, 39 km od vodopádu Szklarki a 39 km od vodopádu Kamienczyka. Nachází se 24 km od Ještědu a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

apartmán Glamour
apartmán Glamour

9,6 / 10 (8 hodnocení)

Apartmán Glamour se nachází ve Smržovce a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Silverstone Living
Silverstone Living

Silverstone Living se nachází v Semilech, 26 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, barem a společným salonkem. K dispozici je lyžárna, zahrada a gril. K dispozici je pokojová služba a turistické informace.

chata FRIDAY
chata FRIDAY

8,2 / 10 (4 hodnocení)

Chata FRIDAY se nachází v kilové, 41 km od Ještědu a 45 km od autobusové zastávky Strážné. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Wellness Penzion Kristýna - Áčko
Wellness Penzion Kristýna - Áčko

7,2 / 10 (67 hodnocení)

Wellness Penzion Kristýna - Áčko se nachází u pláže v Hrádku nad Nisou, 4,7 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz. Nabízí bar, zahradu a terasu. Ubytování je vzdálené 34 km od Ještědu, 38 km od zoo Goerlitz a 40 km od hlavního nádraží Görlitz. Na místě je soukromé parkoviště.

Privát Welcome
Privát Welcome

8,8 / 10 (11 hodnocení)

Privát Welcome se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí zahradu. Horní Domky jsou vzdálené 1,6 km. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Dům Luční
Dům Luční

Dům Luční se nachází ve Smržovce, 28 km od Ještědu a 30 km od vodopádu Szklarki. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány Šmika
Apartmány Šmika

8,5 / 10 (6 hodnocení)

Apartmány Šmika se nacházejí v Rokytnici nad Jizerou v Libereckém kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartmány 629
Apartmány 629

9,1 / 10 (12 hodnocení)

Apartmány 629 se nacházejí v Harrachově v Libereckém kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartman JakoDoma
Apartman JakoDoma

Apartmán JakoDoma se nachází v České Lípě, 42 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 44 km od národního parku Saské Švýcarsko a 49 km od Ještědu. Tento apartmán má výhled do zahrady a na hory a bezplatné Wi-Fi.

Haus Marta
Haus Marta

9,3 / 10 (16 hodnocení)

Haus Marta je prázdninový dům se zahradou ve Smržovce v Libereckém kraji.

HT Chalets Harrachov
HT Chalets Harrachov

9,4 / 10 (57 hodnocení)

HT Chalets Harrachov nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Harrachově. Skokanské můstky Harrachov jsou vzdálené 1 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartmán Klondajk Harrachov
Apartmán Klondajk Harrachov

7,6 / 10 (8 hodnocení)

Apartmán Klondajk Harrachov se nachází v Harrachově, 13 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba, 14 km od vlakového nádraží Izerska a 15 km od křivky mrtvého muže. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. Vodopády Szklarki a Kamienczyka jsou vzdálené 11 km.

Chalupa pod Ořechem
Chalupa pod Ořechem

10 / 10 (13 hodnocení)

Chalupa pod Ořechem se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí vířivku. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

apartmán v bytovém domě Turnov
apartmán v bytovém domě Turnov

9,5 / 10 (11 hodnocení)

Apartmán v bytovém domě Turnov se nachází v Turnově v Libereckém kraji a nabízí balkon. Do Liberce je to 21 km.

Apartment Benecko 124
Apartment Benecko 124

8,3 / 10 (10 hodnocení)

Apartment Benecko 124 se nachází v Benecku v Libereckém kraji a nabízí zahradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmán Horní Mísečky
Apartmán Horní Mísečky

Apartmán Horní Mísečky se nachází ve Vítkovicích v Libereckém kraji a nabízí balkon. Na místě je soukromé parkoviště.

Apartmány U Lípy
Apartmány U Lípy

9,8 / 10 (41 hodnocení)

Apartmány U Lípy se nacházejí v obci Tatobity, 39 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

hotel Petřín
hotel Petřín

8,2 / 10 (92 hodnocení)

Hotel Petřín se nachází v Jablonci nad Nisou, 26 km od Ještědu a 37 km od vodopádu Szklarki. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 37 km od vodopádu Kamienczyka, 38 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba a 39 km od vlakového nádraží Izerska. Hotel má rodinné pokoje.

Apartmán U Čechů
Apartmán U Čechů

Apartmán U Čechů se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, 28 km od vodopádu Szklarki, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. V okolí se můžete věnovat cyklistice, rybaření a dalším aktivitám.

Enjoy Harrachov - Atraktivní klidný klimatizovaný apartmán 20 v centru Harrachova, parkováním s wallboxem EV, herní konzolí, Ipad, Netflix, výhledem do zahrady a na romantický kostelík
Enjoy Harrachov - Atraktivní klidný klimatizovaný apartmán 20 v centru Harrachova, parkováním s wallboxem EV, herní konzolí, Ipad, Netflix, výhledem do zahrady a na romantický kostelík

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Enjoy SzklarAtczyapartmán se nachází v Harrachově, 12 km od vodopádu Harrachov a vodopádu Kamienka Harrachov, a nabízí bezplatné Wi-Fi. 20 v centru Harrachova, s výhledem wallboxem EV, herní konzolí, Netflix, do zahrady a romantický kostelík nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, přístupem na sjezdovku a terasou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Prokopka
Prokopka

9,7 / 10 (12 hodnocení)

Prokopka se nachází v Harrachově a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Rokytnice 22
Rokytnice 22

9,4 / 10 (31 hodnocení)

Rokytnice 22 v Rokytnici nad Apartmán Jizerou nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 24 km od vodopádu Szklarki, 24 km od vodopádu Kamienczyka a 25 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Apartmány Nad Stájemi - Jítravský Dvorec
Apartmány Nad Stájemi - Jítravský Dvorec

9,1 / 10 (35 hodnocení)

Apartmány Nad Stájemi - Jítravský Dvorec se nachází v Rynolticích, pouhých 17 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí ubytování s restaurací, barem, zahradou a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

Penzion Prezident
Penzion Prezident

7,9 / 10 (80 hodnocení)

Penzion Prezident se nachází v české obci Soběraz, v blízkosti řady míst, která v okolí můžete navštívit.

Ubytování Müller
Ubytování Müller

9,3 / 10 (17 hodnocení)

Ubytování Müller se nachází v Tanvaldu v Libereckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Řadová chata Máchovo jezero, Staré splavy - Pod Borným
Řadová chata Máchovo jezero, Staré splavy - Pod Borným

7,3 / 10 (3 hodnocení)

Řadová chata Máchovo jezero, Staré splavy - Pod Borným se nachází u pláže ve Starých Splavech, nedaleko aquaparku Staré Splavy, a nabízí zázemí pro vodní sporty. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, windsurfingu a rybaření.

Riegrova Chata Kozákov
Riegrova Chata Kozákov

8,4 / 10 (117 hodnocení)

Riegrova Chata Kozákov se nachází v Semilech, 38 km od autobusové zastávky Strážné. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí bezplatné Wi-Fi a lyžárnu. K dispozici jsou turistické informace a směnárna.

Krásný apartmán v bráně Lužických hor
Krásný apartmán v bráně Lužických hor

9,7 / 10 (41 hodnocení)

Krásný apartmán v bráně Lužických hor se nachází v Cvikově, 34 km od Ještědu, 46 km od národního parku Saské Švýcarsko a 15 km od hradu Oybin, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Nachází se 26 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz a nabízí zahradu a bezplatné parkování.

Apartmán Michaela - Horní náměstí - Netflix - Wifi
Apartmán Michaela - Horní náměstí - Netflix - Wifi

9,4 / 10 (15 hodnocení)

Apartmán Michaela - Horní náměstí se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 27 km od vodopádu Kamienczyka a 28 km od autobusového nádraží Szklarska Poręba, a nabízí výhled do zahrady. Nachází se 27 km od vodopádu Szklarki a nabízí bezplatné Wi-Fi a bankomat.

Apartman Bratrouchov
Apartman Bratrouchov

Apartmán Bratrouchov se nachází v Jablonci nad Jizerou, pouhých 27 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí fitness centrum, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Chatička - Spálov
Chatička - Spálov

8,7 / 10 (4 hodnocení)

Chatička - Spálov se nachází v Semilech v Libereckém kraji a nabízí terasu a výhled na řeku. Nachází se 2,4 km od Bozkovských dolomitových jeskyní a nabízí společnou kuchyň.

Guest House Leona
Guest House Leona

7,4 / 10 (21 hodnocení)

Penzion Leona se nachází v Kořenově, 19 km od vodopádu Szklarki, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi.

Turistická ubytovna U Tlusťocha
Turistická ubytovna U Tlusťocha

6,2 / 10 (20 hodnocení)

Turistická ubytování v Malé Skále, 32 km od Ještědu. ubytovna U Tlusťocha nabízí ubytování se sdíleným loungem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a grilem. Nabízí sdílenou kuchyň, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má rodinné pokoje.

Pytloun Design Hotel
Pytloun Design Hotel

8,7 / 10 (1131 hodnocení)

Pytloun Design Hotel se nachází v klidné části Liberce, nedaleko centra města. Nabízí Wi-Fi zdarma.

Apartment Rieger 2
Apartment Rieger 2

Apartmán Rieger 2 se nachází v Harrachově, 13 km od vodopádu Kamienczyka, 14 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba a 14 km od vlakového nádraží Izerska. K vodopádu Szklarki je to 13 km a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Ubytování Husova 842
Ubytování Husova 842

9,3 / 10 (22 hodnocení)

Ubytování Husova 842 se nachází v Turnově, 33 km od Ještědu a 48 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Chalupa Bozkovska
Chalupa Bozkovska

8,8 / 10 (8 hodnocení)

Chalupa Bozkovska se nachází asi 27 km od autobusové zastávky Strážné a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Tato chata má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Mountain Chalet Hoja 2
Mountain Chalet Hoja 2

Mountain Chalet Hoja 2 se nachází ve Vítkovicích, 22 km od autobusové zastávky Strážné, 35 km od vodopádů Szklarki a Kamieńczyka. Ubytování je vzdálené 38 km od Dinoparku a 39 km od křivky mrtvého muže.

Chalupa Pod Skalou I.
Chalupa Pod Skalou I.

9,3 / 10 (6 hodnocení)

Chalupa Pod Skalou I. se nachází v Pasekách nad Jizerou. 22 km od města Szklarska Poręba. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Chalupy Březka
Chalupy Březka

9,6 / 10 (54 hodnocení)

Chalupy Březka se nachází v Libuni, 36 km od Liberce, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi.

Apartment in Rokytnice nad Jizerou 2102
Apartment in Rokytnice nad Jizerou 2102

7,4 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán v Rokytnici nad Jizerou 2102 se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 45 km od města Świeradów-Zdrój.Nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Roubenka Zlatá Olešnice
Roubenka Zlatá Olešnice

8,9 / 10 (57 hodnocení)

Roubenka Zlatá Olešnice se nachází ve Zlaté Olešnici, 26 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka, a nabízí výhled na město, gril a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Rokytka s balkonem
Apartmán Rokytka s balkonem

8,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartmán Rokytka s balkonem se nachází v Rokytnici nad Jizerou v Libereckém kraji a nabízí zahradu. 46 km od města Świeradów-Zdrój. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday House Rokytnice
Holiday House Rokytnice

7,2 / 10 (6 hodnocení)

Holiday House Rokytnice se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem na bazén. Tento prázdninový dům nabízí výhled do zahrady a na hory a bezplatné Wi-Fi.