Prázdninový dům

Holiday Home Sezímky

8,3 / 10 (9 hodnocení)

Stvolínky, 47102, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (prázdninový dům) Holiday Home Sezímky se nachází ve městě Stvolínky (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Holiday Home Sezímky se řadí do kategorie 3 hvězdičkových hotelů. Prázdninový dům Holiday Home Sezímky svou lokalitou patří do regionu Liberecký kraj.

Holiday Home Sezímky - Fotografie

Holiday Home Sezímky - Adresa

Booking.com

Holiday Home Sezímky - Popis

Holiday Home Sezímky se nachází v obci Stvolínky, 32 km od hradu Bezděz a 46 km od hradu Oybin. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování je vzdálené 19 km od aquaparku Staré Splavy a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Prázdninový dům má 4 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a 5 koupelen se sprchou.

Na letiště Václava Havla Praha je to 87 km.

Holiday Home Sezímky - Vybavení ubytování

Vaření

 • Trouba
 • Myčka na nádobí
 • Kuchyňské potřeby
 • Mikrovlnná trouba
 • Varná deska
 • Kuchyň
 • Lednička

Exteriér

 • Soukromý bazén
 • Gril
 • Venkovní nábytek
 • Patio

Koupelna

 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta

Obývací prostor

 • Krb
 • Posezení
 • Jídelna

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Aktivity

 • Lyžárna
 • Lyžování

Vybavení pokoje

 • Topení

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Charakteristika budovy

 • Samostatná budova

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky

Venkovní bazén

 • Sezónní

Různé

 • Prostor pro kuřáky

Parkování

 • Parkoviště Dodatečný poplatek

Úklidová služba

 • Služba praní

Internet

 • Internet

Zvířata

 • Zvířata

Další ubytování v oblasti Liberecký kraj

Apartments in Desna/Isergebirge 1786
Apartments in Desna/Isergebirge 1786

8,4 / 10 (14 hodnocení)

Apartments in Desna/Isergebirge 1786 se nachází v Šumburku nad Desnou, 24 km od vodopádu Kamienczyka, 25 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba a 25 km od vlakového nádraží Izerska.K vodopádu Szklarki je do 24 km.Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Roubenka Jelen.ka
Roubenka Jelen.ka

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Roubenka Jelen.ka se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a dětský klub. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště.

Byt 2+1 Tanvald 52m2
Byt 2+1 Tanvald 52m2

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Byt 2+1 Tanvald 52m2 se nachází v Tanvaldu, 26 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Poskytuje výhled na hory a je vzdálen 27 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba a 29 km od vlakového nádraží Izerska.

Studio Nový Svět 417-2
Studio Nový Svět 417-2

Studio Nový Svět 417-2 se nachází v Harrachově v Libereckém kraji a nabízí balkon. Na místě je soukromé parkoviště.

apartmán Tuckin
apartmán Tuckin

6,7 / 10 (11 hodnocení)

Apartmán Tuckin se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu.

Czech Paradise Village
Czech Paradise Village

9,1 / 10 (34 hodnocení)

Czech Paradise Village se nachází v Jenišovicích, 26 km od Ještědu a 43 km od univerzity aplikovaných věd Žitava/Goerlitz. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

CHALUPA PANORAMA
CHALUPA PANORAMA

8,5 / 10 (2 hodnocení)

CHALUPA PANORAMA se nachází v Benecku a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 29 km od Jelení Góry.

Obsidian
Obsidian

8,5 / 10 (57 hodnocení)

Obsidian se nachází v Mařenicích, 18 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 34 km od Ještědu. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm. Nabízí rodinné pokoje a sluneční terasu. Ubytování je vhodné pro alergiky a je vzdálené 11 km od hradu Oybin.

Apartmán Na Zlatníku
Apartmán Na Zlatníku

9 / 10 (23 hodnocení)

Apartmán Na Zlatníku se nachází asi 26 km od vodopádu Szklarki a nabízí terasu, rychlovarnou konvici a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Chalupa Lužické hory
Chalupa Lužické hory

9,3 / 10 (18 hodnocení)

Chalupa Lužické hory se nachází v Dolní Světlé. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, posezení, zázemí pro grilování, terasu a zahradu. Na místě je bezplatné Wi-Fi připojení a neplacené parkoviště.

Ubytování Janův Kout
Ubytování Janův Kout

9,3 / 10 (25 hodnocení)

Ubytování Janův Kout se nachází v Turnově, 45 km od autobusové zastávky Strážné. Je vzdálen 38 km od Ještědu a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán Albrecht
Apartmán Albrecht

8,4 / 10 (5 hodnocení)

Apartmán Albrecht se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, 29 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka.

Apartmá SunGarden Liberec
Apartmá SunGarden Liberec

9,3 / 10 (618 hodnocení)

Apartmá SunGarden Liberec se nachází v Liberci, 900 metrů od centra města, a nabízí vlastní EKOPark s dětskými hřišti, zahradami, částmi k posezení, vybavením pro grilování a také malou dětskou zoo. Na místě se můžete věnovat celé řadě sportovních aktivit a najdete zde cyklostezku pro všechny milovníky cyklistiky nebo bruslení.

Luxury Wellness Apartment
Luxury Wellness Apartment

8 / 10 (1 hodnocení)

Luxury Wellness Apartment se nachází 4 km od centra Harrachova, přímo u sjezdovek na Lysé hoře. Tento moderní apartmán s možností vlastního stravování má terasu, velká okna a je zde také vířivka, která je k dispozici za poplatek. Wi-Fi je k dispozici zdarma.

Na Rozcestí Frýdlant
Na Rozcestí Frýdlant

8,5 / 10 (83 hodnocení)

Na Rozcestí Frýdlant se nachází ve Frýdlantu a nabízí restauraci, bar, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Penzion se nachází 26 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 33 km od zoo Goerlitz a nabízí prodej skipasů. Nabízí výhled na město, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Penzion Krmelec
Penzion Krmelec

8,5 / 10 (31 hodnocení)

Penzion Krmelec se nachází v Tanvaldu, 29 km od vodopádu Szklarki, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, přímý přístup na sjezdovku a terasu. Penzion se nachází 29 km od vodopádu Kamieńczyka a 30 km od Ještědu a nabízí prodej skipasů. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Apartment Nový Svět - HRA150
Apartment Nový Svět - HRA150

8,3 / 10 (11 hodnocení)

Apartmán Nový Svět - HRA150 se nachází asi 12 km od vodopádu Szklarki a nabízí terasu, kávovar a výhled do zahrady. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Apartmán HakElaKuky
Apartmán HakElaKuky

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán HakElaKuky se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, pouhých 28 km od vodopádu Szklarki, a nabízí sdílený lounge, přímý přístup na sjezdovku a sdílenou kuchyň. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Pension Studenov
Pension Studenov

7 / 10 (4 hodnocení)

Pension Studenov se nachází v Rokytnici nad Jizerou a nabízí bar.

Chalupa Adélka
Chalupa Adélka

9,4 / 10 (18 hodnocení)

Chalupa Adélka se nachází asi 36 km od křivky mrtvého muže a nabízí zahradu, gril, terasu a výhled na řeku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

chata Milena
chata Milena

9,5 / 10 (26 hodnocení)

Chata Milena se nachází v Českém Dubu v Libereckém kraji a nabízí terasu. 26 km od Liberce. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Chatka Johanna
Chatka Johanna

Chatka Johanna se nachází v Janově nad Nisou, 24 km od Ještědu a 38 km od vodopádu Szklarki. Nabízí sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Wellness Penzion Lázně Jablonec
Wellness Penzion Lázně Jablonec

7,6 / 10 (29 hodnocení)

Wellness Penzion Lázně Jablonec se nachází v Jablonci nad Nisou, 23 km od Ještědu, a nabízí sdílený lounge, soukromé parkoviště, zahradu a terasu. Ubytování je vzdálené 35 km od vodopádu Szklarki, 35 km od vodopádu Kamienczyka a 37 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a sdílená kuchyň.

Penzion Pod můstky
Penzion Pod můstky

8,8 / 10 (45 hodnocení)

Penzion Pod můstky se nachází v Harrachově, necelých 300 metrů od skokanských můstků, a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování je vhodné pro alergiky a je vzdálené 1,2 km od Mumlavského vodopádu.

Ábelův mlýn
Ábelův mlýn

8,9 / 10 (42 hodnocení)

Ábelův mlýn se nachází v Turnově, 34 km od Ještědu. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, zahradu a terasu. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Chalupa Večerník
Chalupa Večerník

8,2 / 10 (8 hodnocení)

Chalupa Večerník se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 23 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka, a nabízí gril a výhled do zahrady. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Sklář
Penzion Sklář

8,7 / 10 (143 hodnocení)

Penzion Sklář se nachází v Novém Boru, 34 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Všechny pokoje mají kuchyňský kout, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Apartmán Provence Deluxe
Apartmán Provence Deluxe

9,2 / 10 (11 hodnocení)

Apartmán Provence Deluxe se nachází v Doksech, 3,1 km od aquaparku Staré Splavy a 12 km od hradu Bezděz. Nabízí gril a klimatizaci. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán Karolína Harrachov
Apartmán Karolína Harrachov

8 / 10 (27 hodnocení)

Apartmán Karolína Harrachov se nachází v Harrachově, asi 11 km od vodopádu Szklarki, a nabízí terasu, rychlovarnou konvici a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

APARTMÁNY MAXOV
APARTMÁNY MAXOV

10 / 10 (1 hodnocení)

APARTMÁNY MAXOV se nachází v Lučanech a nabízí výhled do zahrady. nad Nisou nabízí ubytování, sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge, zahradu a gril. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

chata Barbucha
chata Barbucha

8 / 10 (4 hodnocení)

Chata Barbucha se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 26 km od vodopádu Szklarki, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment EM
Apartment EM

9,3 / 10 (14 hodnocení)

Apartment EM se nachází v Harrachově a nabízí gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Penzion Pod Kopcem
Penzion Pod Kopcem

9,4 / 10 (120 hodnocení)

Penzion Pod Kopcem se nachází v Janově nad Nisou v Libereckém kraji, 23 km od Ještědu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, sezónním venkovním bazénem a neplaceným soukromým parkovištěm.

Chata Azalka
Chata Azalka

7,7 / 10 (4 hodnocení)

Chata Azalka se nachází v Albrechticích v Jizerských horách. Jelenia Góra je vzdálená 50 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Mountain chalet Hoja 3
Mountain chalet Hoja 3

Horská chata Hoja 3 se nachází ve Vítkovicích, 35 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka. V okolí se můžete věnovat lyžování. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion Kokorin Forest Villa
Penzion Kokorin Forest Villa

8,2 / 10 (36 hodnocení)

Penzion Kokorin Forest Villa se nachází v Konrádově, 41 km od parku Mirakulum. Nabízí sezónní venkovní bazén, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Nabízí sdílenou kuchyň a dětské hřiště. Hotel má rodinné pokoje.

OREA Resort Sklář Harrachov
OREA Resort Sklář Harrachov

8,5 / 10 (3101 hodnocení)

OREA Resort Sklář Harrachov se nachází na klidném místě na okraji bujného lesa a nabízí rozsáhlé volně přístupné wellness centrum s bazénem, parní saunou a vířivkou.

Pension Renata
Pension Renata

9,2 / 10 (111 hodnocení)

Penzion Renata se nachází na tichém místě v zimním lyžařském středisku Harrachov v Krkonoších, 15 minut pěšky od centra. Nbízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách.

Hájovna hradu Houska
Hájovna hradu Houska

9,1 / 10 (18 hodnocení)

Hájovna hradu se nachází pouhých 43 km od parku Mirakulum. Houska se nachází v Doksech a nabízí tenisový kurt, terasu a turistické informace.

Relax hotel Bára Benecko
Relax hotel Bára Benecko

7,4 / 10 (8 hodnocení)

Relax hotel Bára Benecko se nachází v Benecku a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. K dispozici je pokojová služba, turistické informace a směnárna.

Apartement Hrebenka
Apartement Hrebenka

8,1 / 10 (18 hodnocení)

Apartement Hrebenka se nachází v Harrachově, 700 metrů od skokanských můstků a 300 metrů od lyžařského vleku na Čertovu horu. Nabízí Wi-Fi zdarma.

Chata Slunečná
Chata Slunečná

Chata Slunečná se nachází v Jestrabi V Krkonoších v Libereckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Harrachov 3
Apartment Harrachov 3

6,7 / 10 (4 hodnocení)

Apartmán Harrachov 3 se nachází v Harrachově, 13 km od vodopádu Szklarki, 13 km od vodopádu Kamienczyka a 14 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Balada horská chata
Balada horská chata

8,5 / 10 (60 hodnocení)

Horská chata Balada stojí u lesa, 10 minut jízdy od lyžařského areálu Bedřichov. K dispozici je dětský koutek, jízdní kola a lyžárna.

Chalet Rokytnice
Chalet Rokytnice

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Chalet Rokytnice se nachází v Rokytnici nad Jizerou, 24 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka, a nabízí sdílený lounge a výhled na hory. Tato chata nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Rokytnice-apartments
Rokytnice-apartments

10 / 10 (2 hodnocení)

Rokytnice-apartments se nachází v Rokytnici nad Jizerou. 25 km od města Świeradów-Zdrój.

Horská Chata U Vleku
Horská Chata U Vleku

9,1 / 10 (81 hodnocení)

Horská Chata U Vleku se nachází v Rokytnici nad Jizerou, v roce 2015 prošla rekonstrukcí a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi.

Horská Chata na Špici
Horská Chata na Špici

9 / 10 (83 hodnocení)

Horská Chata na Špici se nachází v Benecku, přímo na sjezdovce. Nabízí lyžárnu a restauraci, která podává regionální kuchyni. K dispozici je také terasa, gril a skluzavky pro děti. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Wi-Fi je dostupné zdarma.