Apartmán

Chatička na Lipce, Železné hory, Sečská přehrada

10 / 10 (3 hodnocení)

Lipka č.e. 242, Horní Bradlo, 538 25, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Chatička na Lipce, Železné hory, Sečská přehrada se nachází ve městě Horní Bradlo (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chatička na Lipce, Železné hory, Sečská přehrada se nachází v regionu Pardubický kraj a s hodnocením 10 / 10 od klientů se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu.

Chatička na Lipce, Železné hory, Sečská přehrada - Fotografie

Chatička na Lipce, Železné hory, Sečská přehrada - Adresa

Booking.com

Chatička na Lipce, Železné hory, Sečská přehrada - Popis

Chatička na Lipce, Železné hory, Sečská přehrada se nachází v Horním Bradle, nedaleko Dolního Bradla a 47 km od kostela sv. Marka. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, sezónní venkovní bazén a zahradu.Barbara. K dispozici je také soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

K dispozici je také vířivka. Chatička na Lipci, Železné hory, Sečská přehrada nabízí dětské hřiště a terasu.

Kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a kostnice v Sedlci jsou vzdálené 47 km. Letiště Pardubice leží od Chatičky na Lipce, Železné hory, Sečská přehrada 36 km.

Chatička na Lipce, Železné hory, Sečská přehrada - Vybavení ubytování

Exteriér

 • Terasa
 • Balkon
 • Soukromý bazén
 • Zahrada

Různé

 • Rodinné pokoje
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Vaření

 • Kuchyňský kout
 • Kuchyň

Aktivity

 • Rybaření
 • Pěší turistika

Exteriér a výhled

 • Výhled
 • Výhled do zahrady

Služby pro rodiny a zábava

 • Hlídání dětí / služby pro děti Dodatečný poplatek
 • Dětské hřiště

Vybavení pokoje

 • Topení
 • Vířivka

Venkovní bazén

 • Sezónní
 • K dispozici pro všechny věkové skupiny

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • anglicky

Parkování

 • Parkoviště

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Wellness

 • Vířivka/jacuzzi

Internet

 • Internet

Zvířata

 • Zvířata

Další ubytování v oblasti Pardubický kraj

Apartments Emma
Apartments Emma

9 / 10 (151 hodnocení)

Apartmány Emma se nachází v Červené Vodě, jen 2,3 km od lyžařského střediska Šanov a 16 km od Stezky v oblacích v Dolní Moravě. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Apartment Třída Míru
Apartment Třída Míru

9,2 / 10 (74 hodnocení)

Apartmán Třída Míru se nachází v Pardubicích, 42 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a kostnice Sedlec, a nabízí výhled na město. Ubytování je vzdálené 42 km od vlakového nádraží Kutná Hora a 44 km od autobusového nádraží Kutná Hora.

Penzion U Šlechtičen
Penzion U Šlechtičen

7,2 / 10 (87 hodnocení)

Penzion U Šlechtičen se nachází v obci Milovy. Nabízí restauraci, bar, zahradu a Wi-Fi zdarma.

Penzion Svojanov
Penzion Svojanov

8 / 10 (51 hodnocení)

Penzion Svojanov se nachází ve Svojanově, 37 km od zámku Litomyšl, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a sluneční terasu. Nabízí konferenční a banketové prostory a bezplatné Wi-Fi.

Apartmánový dům 13 Mezonet 1
Apartmánový dům 13 Mezonet 1

9,6 / 10 (14 hodnocení)

Apartmánový dům 13 Mezonet 1 se nachází v Seči, 35 km od kostela sv. Marka, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.Barbara, 35 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a 36 km od Kostnice Sedlec. Ubytování je vzdálené 35 km od autobusového nádraží Kutná Hora a vlakového nádraží Kutná Hora.

Apartmány ADH Dolní Morava
Apartmány ADH Dolní Morava

8,9 / 10 (164 hodnocení)

Apartmány ADH Dolní Morava se nachází v Dolní Moravě v Pardubickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Hostinec u Zámečku Klokočov
Hostinec u Zámečku Klokočov

8,9 / 10 (86 hodnocení)

Zámek Klokočkov se nachází uprostřed přírody na okraji města a může se pochlubit sezónním venkovním bazénem, vinným sklípkem a českou restaurací. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Pension Klokočí
Pension Klokočí

9 / 10 (153 hodnocení)

Pension Klokočí se nachází na odlehlém místě uprostřed přírody. Je vzdálený 8 km od Nového Města na Moravě. Restaurace s terasou a autentickými interiéry nabízí vysoce kvalitní pokrmy mezinárodní a české kuchyně. Relaxovat hosté mohou ve wellness centru se saunou a vířivkou. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

House of Relax
House of Relax

9,8 / 10 (43 hodnocení)

House of Relax se nachází v Řečanech nad Labem, v blízkosti Železničné Stanice Kladruby. Nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních kol, zázemí pro vodní sporty, sdílený lounge a zahradu. Vila s bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmán Fara
Apartmán Fara

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartmán Fara se nachází ve Včelákově, pouhých 300 metrů od Včelákova, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Apartmán se nachází v budově z 18. století, 39 km od zámku Litomyšl a 33 km od poutního kostela sv.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou.

JUDIA
JUDIA

7 / 10 (7 hodnocení)

JUDIA se nachází v Litomyšli, necelý 1 km od zámku Litomyšl, a nabízí ubytování s barem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a společným salonkem. K dispozici je také balkon.

Penzion Hůrka
Penzion Hůrka

8,5 / 10 (15 hodnocení)

Penzion Hůrka se nachází v Pardubicích, 45 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Nabízí bar, neplacené soukromé parkoviště, zahradu a gril. Nabízí sdílenou kuchyň, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má rodinné pokoje.

Kramářova chata
Kramářova chata

8,8 / 10 (266 hodnocení)

Kramářova Chata stojí uprostřed přírody v Orlických horách a může se pochlubit vlastním wellness centrem se saunou a vířivkou a restaurací podávající moderní jídla české i mezinárodní kuchyně. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Ubytování pod rozhlednou
Ubytování pod rozhlednou

9,3 / 10 (15 hodnocení)

Ubytování pod rozhlednou se nachází v obci Skuteč, pouhých 23 km od zámku Litomyšl, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Venkovský dům má neplacené soukromé parkoviště a v okolí se můžete věnovat cyklistice a tenisu.

Apartmany ve Dvoře
Apartmany ve Dvoře

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartmány ve Dvoře se nachází v Heráleci, 41 km od zámku Litomyšl a 15 km od poutního kostela sv. Pavla, a nabízí bar a zahradu.Devet skal stojí 5,4 km od Janova Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

Treehouses Sněžník
Treehouses Sněžník

9,3 / 10 (12 hodnocení)

Treehouses Sněžník nabízí ubytování s výhledem na hory, restaurací, barem a zahradou asi 30 km od muzea papíru Velké Losiny. Stanový kemp má neplacené soukromé parkoviště a v okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Apartmány Na Výsluní Dolní Morava
Apartmány Na Výsluní Dolní Morava

9 / 10 (166 hodnocení)

Apartmány Na Výsluní Dolní Morava se nachází v Dolní Moravě, pouhých 34 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Výhled směřuje na hory.

Apartmány ZaBukem
Apartmány ZaBukem

9,8 / 10 (10 hodnocení)

Apartmány ZaBukem se nacházejí v Mlýnickém Dvoře v Pardubickém kraji, 49 km od zámku Litomyšl, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště, přímý přístup na sjezdovku i bezplatné soukromé parkoviště.

chata Evelína Bystré
chata Evelína Bystré

9 / 10 (5 hodnocení)

Chata Evelína Bystré se nachází v Bystrém v Pardubickém kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 20 km od města Kudowa-Zdrój. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Penzion U Kohoutka
Penzion U Kohoutka

8,2 / 10 (746 hodnocení)

Penzion U Kohoutka se nachází 400 metrů od centra města a nabízí bezplatné Wi-Fi.

Chata Čenkovice
Chata Čenkovice

9,1 / 10 (9 hodnocení)

Chata Čenkovice se nachází v Čenkovicích, 43 km od zámku Litomyšl a 45 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí gril a sdílenou kuchyň. Apartmán má balkon a výhled na hory.

U Králíka
U Králíka

8,9 / 10 (16 hodnocení)

Penzion U Králíka se nachází v Dolní Moravě v Pardubickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Usedlost Pod lipou
Usedlost Pod lipou

8,3 / 10 (6 hodnocení)

Usedlost Pod lipou se nachází v Malé Moravě, 26 km od muzea papíru Velké Losiny a 43 km od Pradědu, a nabízí výhled na bazén. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmány na sjezdovce Dolní Morava
Apartmány na sjezdovce Dolní Morava

8,8 / 10 (129 hodnocení)

Apartmány na sjezdovce Dolní Morava se nachází v Dolní Moravě a nabízejí ubytování s TV s plochou obrazovkou, kuchyňským koutem a koupelnou s toaletou. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Bazén je k dispozici za příplatek.

Apartmány pod klášterem
Apartmány pod klášterem

8,6 / 10 (14 hodnocení)

Apartmány pod klášterem se nachází v Králíkách a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. 27 km od Miedzygorze.

Hájenka Budislav
Hájenka Budislav

9,2 / 10 (8 hodnocení)

Hájenka Budislav se nachází v Budislavi, 16 km od zámku Litomyšl, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také sauna.

Restaurace a penzion U Jana
Restaurace a penzion U Jana

9 / 10 (201 hodnocení)

Restaurace a penzion se nachází ve Výprachticích, 38 km od zámku Litomyšl. U Jana nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, barem a grilem. Nabízí sdílenou kuchyň, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Penzion Sezemice
Penzion Sezemice

9,1 / 10 (237 hodnocení)

Penzion Sezemice se nachází v Sezemicích, 45 km od zámku Litomyšl. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento 4hvězdičkový penzion nabízí turistické informace. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Hotel Kristl
Hotel Kristl

6,6 / 10 (309 hodnocení)

Hotel Kristl stojí v klidné části Pardubic, pouhých 500 metrů od centra města a nabízí bezplatné Wi-Fi v celém objektu i pokoje s TV a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. Ze všech je vidět na město.

Apartmány OMEGA
Apartmány OMEGA

9,9 / 10 (35 hodnocení)

Apartmány OMEGA se nachází v Lanškrouně, 27 km od zámku Litomyšl a 47 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartmány VÍNO HRUŠKA Pardubice
Apartmány VÍNO HRUŠKA Pardubice

8,9 / 10 (111 hodnocení)

Apartmány VÍNO HRUŠKA Pardubice se nacházejí v Pardubicích, 42 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a 42 km od kostnice v Sedlci. 45 km od kostela sv. Marka.Barbara, 50 km od zámku Litomyšl a 45 km od historického centra města. Některé pokoje mají balkon s výhledem do zahrady.

Penzion Dašické sklepy
Penzion Dašické sklepy

9,1 / 10 (297 hodnocení)

Penzion Dašické sklepy se nachází v Dašicích, 39 km od zámku Litomyšl, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště a zahradu. K dispozici je pokojová služba a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Chalupa Pod Větrným Vrchem
Chalupa Pod Větrným Vrchem

10 / 10 (1 hodnocení)

Chalupa Pod Větrným Vrchem se nachází v Dolní Moravě v Pardubickém kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. 33 km od Muzea papíru Velké Losiny. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán Ivko
Apartmán Ivko

9 / 10 (24 hodnocení)

Apartmán Ivko se nachází v Letohradu, 49 km od lyžařského střediska Zieleniec, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. 27 km od zámku Litomyšl. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

penzion LILIE
penzion LILIE

9 / 10 (263 hodnocení)

penzion LILIE se nachází 1 km od centra Litomyšle, 1,4 km od zámku zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí pokoje s lednicí a TV a Wi-Fi zdarma.

Apartmán Na Vršku
Apartmán Na Vršku

9,7 / 10 (45 hodnocení)

Apartmán Na Vršku se nachází v Dolní Moravě, 49 km od Pradědu. K Muzeu papíru ve Velkých Losinách je to 32 km. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman U Mostu
Apartman U Mostu

8,5 / 10 (4 hodnocení)

Apartman U Mostu se nachází v Heráleci, pouhých 41 km od zámku Litomyšl, a nabízí ubytování s grilem, terasou a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Penzion Na Sklepích
Penzion Na Sklepích

9,3 / 10 (124 hodnocení)

Ubytování se nachází v Chrudimu, 43 km od kostela sv. Jiří.Penzion Na Sklepích nabízí restauraci, bezplatné parkování, bar a terasu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. K dispozici je dětský klub a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Hotel Alster
Hotel Alster

8,3 / 10 (100 hodnocení)

Rodinný Hotel Alster se nachází v centru historického města Jevíčko a nabízí restauraci à la carte s letní terasou, ve které se podává tradiční česká kuchyně. Nabízí bezplatně Wi-Fi připojení k internetu ve všech prostorách.

Apartmán u Kamila
Apartmán u Kamila

9,5 / 10 (62 hodnocení)

Apartmán u Kamila se nachází přímo na sjezdovce v lyžařském areálu Větrný Vrch. Nabízí výhled na Králický Sněžník, plně vybavenou kuchyň, neplacené garážové parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Sněženka
Sněženka

9,1 / 10 (21 hodnocení)

Sněženka se nachází v obci Velké Losiny, 35 km od muzea papíru, a nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a přímým přístupem na sjezdovku. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán Imperial Dolní Morava
Apartmán Imperial Dolní Morava

9,6 / 10 (29 hodnocení)

Apartmán Imperial Dolní Morava se nachází v Dolní Moravě, 36 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány Novákovi
Apartmány Novákovi

9 / 10 (59 hodnocení)

Apartmány Novákovi se nacházejí v Dolní Moravě, nedaleko přírodní rezervace Králický Sněžník a 300 metrů od lyžařského střediska Dolní Morava, a nabízí zahradu s grilem a dětským hřištěm i bezplatné Wi-Fi.

Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle
Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle

8,1 / 10 (102 hodnocení)

Stylové ubytování v historickém centru Litomyšle se nachází v Litomyšli, 600 metrů od zámku Litomyšl a 45 km od Devet skal. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Prázdninové ubytování
Prázdninové ubytování

9,2 / 10 (28 hodnocení)

Prázdninové ubytování s Wi-Fi zdarma se nachází v Litomyšli, 1,9 km od zámku.

Zámeček Klokočov
Zámeček Klokočov

9 / 10 (72 hodnocení)

Zámeček Klokočov se nachází v Klokočově a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. K dispozici je gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

chalupa U Troubilů
chalupa U Troubilů

9,6 / 10 (14 hodnocení)

Chalupa U Troubilů se nachází v Rváčově a nabízí gril. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Penzion 102
Penzion 102

8,3 / 10 (82 hodnocení)

Penzion 102 se nachází v Pardubicích, 42 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a kostnice Sedlec, a nabízí zahradu. Ubytování je vzdálené asi 45 km od kostela sv.Barbara, 45 km od historického centra města a 42 km od vlakového nádraží Kutná Hora. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi.