Hotel

Hotel Apartment Faraon

8,7 / 10 (55 hodnocení)

Krásnolipská 287/29 Rumburk 287 /29, Rumburk, 408 01, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (hotel) Hotel Apartment Faraon se nachází ve městě Rumburk (Česká republika - Ústecký kraj) a nabízí svým hostům parkování zdarma. S klientským hodnocením 8.7 / 10 je ubytování Hotel Apartment Faraon jedno z nejlépe hodnocených ubytování v regionu Ústecký kraj.

Hotel Apartment Faraon - Fotografie

Hotel Apartment Faraon - Adresa

Booking.com

Hotel Apartment Faraon - Popis

Hotel Apartment Faraon se nachází v Rumburku, 23 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz a 41 km od národního parku Saské Švýcarsko.

Hotel stojí 49 km od pevnosti Königstein a 25 km od hradu Oybin. Na drážďanské letiště je to 92 km.

Hotel Apartment Faraon - Vybavení ubytování

Parkování

  • Parkoviště

Obecné

  • Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky:

  • česky

Internet

  • Internet

Další ubytování ve městě Rumburk

Penzion U Lišáka
Penzion U Lišáka

7,6 / 10 (248 hodnocení)

Penzion U Lišáka se nachází v Rumburku, 19 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování je vzdálené 42 km od národního parku Saské Švýcarsko, 48 km od hlavního nádraží Görlitz a 48 km od zoo Goerlitz. Ubytování je vzdálené 23 km od hradu Oybin a 24 km od výstaviště Messe- & Veranstaltungspark LOEBAU.

Studio Colonial
Studio Colonial

9,1 / 10 (40 hodnocení)

Studio Colonial se nachází v Rumburku, 21 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, bankomatem a turistickými informacemi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Wellness Hotel Lužan
Wellness Hotel Lužan

7,9 / 10 (177 hodnocení)

Wellness Hotel Lužan stojí na hlavním náměstí v Rumburku a nabízí výbornou restauraci zařízenou v příjemném historickém stylu laděném do jantarových a zlatých barev. Na zastávku autobusu je to od hotelu 350 metrů a na vlakové nádraží 2 km.

Apartmán Pod Klášterem
Apartmán Pod Klášterem

9,3 / 10 (57 hodnocení)

Apartmán Pod Klášterem se nachází v Rumburku, 22 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Hotel Dymník
Hotel Dymník

8 / 10 (41 hodnocení)

Hotel Dymník se nachází v Rumburku, 25 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz, a nabízí restauraci, bar a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. K dispozici je pokojová služba, turistické informace a úschovna zavazadel.

Restarace a penzion Hvězda
Restarace a penzion Hvězda

8,3 / 10 (30 hodnocení)

Restarace a penzion Hvězda se nachází v Rumburku v Ústeckém kraji, 23 km od hradu Oybin. Ubytování je vzdálené přibližně 22 km od univerzity aplikovaných věd Žitava/Goerlitz, 40 km od národního parku Saské Švýcarsko a 48 km od pevnosti Königstein. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Kolonka
Penzion Kolonka

9,3 / 10 (124 hodnocení)

Penzion Kolonka se nachází v Rumburku, 23 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 39 km od národního parku Saské Švýcarsko, 46 km od hlavního nádraží Görlitz a 46 km od zoo Goerlitz. K pevnosti Königstein je to 48 km. Výstaviště Messe- & Veranstaltungspark LOEBAU je vzdálené 22 km.

Apartmán Kamzík
Apartmán Kamzík

Apartmán Kamzík s výhledem do zahrady se nachází v Rumburku a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení.

Penzion Restaurace Zátiší
Penzion Restaurace Zátiší

8 / 10 (56 hodnocení)

Penzion Restaurace Zátiší se nachází v Rumburku, 23 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí restauraci a soukromé parkoviště. K národnímu parku Saské Švýcarsko je to 41 km a k pevnosti Königstein 50 km. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

Studio Vintage
Studio Vintage

9,7 / 10 (46 hodnocení)

Studio Vintage se nachází v Rumburku, 40 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, bankomatem a turistickými informacemi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Ivana
Apartman Ivana

9,7 / 10 (17 hodnocení)

Apartman Ivana se nachází asi 21 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Pension Dymník
Pension Dymník

8,5 / 10 (117 hodnocení)

Pension Dymník se nachází na odlehlém místě, 3 km od Rumburku. Nabízí à la carte restauraci s barem a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Největší fotbalgolfové hřiště na světě se nachází přímo u penzionu.

Apartman Adele
Apartman Adele

8,7 / 10 (34 hodnocení)

Apartman Adele se nachází v Rumburku. 18 km od Kurort Oybin. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.