Apartmán

Domeček Losiny

9 / 10 (25 hodnocení)

Švermova 686, Velké Losiny, 788 15, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Domeček Losiny se nachází ve městě Velké Losiny (Česká republika - Olomoucký kraj) a nabízí svým hostům parkování zdarma, 1 bazén, rodinné pokoje a wi-fi zdarma. Ubytování Domeček Losiny se řadí do kategorie 3 hvězdičkových hotelů. S klientským hodnocením 9 / 10 je ubytování Domeček Losiny jedno z nejlépe hodnocených ubytování v regionu Olomoucký kraj.

Domeček Losiny - Fotografie

Domeček Losiny - Adresa

Booking.com

Domeček Losiny - Popis

Domeček Losiny nabízí ubytování ve Velkých Losinách jen 300 metrů od Muzea papíru. Na místě je k dispozici Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

V rámci ubytování lze využít posezení, jídelní kout a kuchyň s myčkou nádobí. K dispozici je i TV s plochou obrazovkou. Nechybí ani koupelna se sprchou.

V okolí se můžete věnovat lyžování, cyklistice a dalším aktivitám. Domeček Losiny se nachází 86 km od letiště Leoše Janáčka.

Domeček Losiny - Vybavení ubytování

Vaření

 • Toustovač
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Mikrovlnná trouba
 • Jídelní stůl
 • Trouba
 • Varná deska
 • Rychlovarná konvice
 • Myčka na nádobí
 • Lednička

Vybavení pokoje

 • Věšák na oblečení
 • Sušák na prádlo
 • Rozkládací pohovka
 • Soukromý vchod

Koupelna

 • Sprcha
 • Toaleta
 • Vlastní koupelna

Různé

 • Topení
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje

Exteriér

 • Zahrada
 • Terasa
 • Gril

Aktivity

 • Pěší turistika
 • Lyžování
 • Cyklistika

Ložnice

 • Skříň nebo šatna
 • Povlečení

Obývací prostor

 • Posezení
 • Jídelna

Charakteristika budovy

 • Samostatná budova

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky

Služby na recepci

 • Možnost vystavení faktury

Parkování

 • Parkoviště

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Wellness

 • Masáže Dodatečný poplatek

Internet

 • Internet

Další ubytování ve městě Velké Losiny

Apartmány Okoun
Apartmány Okoun

9,1 / 10 (44 hodnocení)

Apartmány Ubytování se nacházejí ve Velkých Losinách, 10 minut chůze od muzea papíru, a nabízejí možnost vlastního stravování, zdarma dostupné Wi-Fi, lyžárnu, vstup do zahrady i bezplatné soukromé parkoviště.

Švihák lázeňský
Švihák lázeňský

8,4 / 10 (393 hodnocení)

Švihák lázeňský se nachází ve Velkých Losinách v České republice, 80 metrů od muzea papíru ve Velkých Losinách.

Villa Žerotín Penzion Bed & Breakfast
Villa Žerotín Penzion Bed & Breakfast

9,1 / 10 (302 hodnocení)

Villa Žerotín Penzion Bed & Breakfast se nachází Ve Velkých Losinách, pouhých 250 metrů od tamní papírenské manufaktury, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i soukromé parkoviště.

Apartmány Vízmberk
Apartmány Vízmberk

9,4 / 10 (488 hodnocení)

Apartmány Vízmberk se nacházejí ve Velkých Losinách v Olomouckém kraji, 1,2 km od muzea papíru, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště, sdílený lounge i bezplatné soukromé parkoviště.

Vila Pavlínka Losiny
Vila Pavlínka Losiny

8 / 10 (256 hodnocení)

Vila Pavlínka Losiny se nachází ve Velkých Losinách, 900 metrů od Muzea papíru a 200 metrů od termálních lázní Losiny, a nabízí zahradu, terasu, lyžárnu a bezplatné Wi-Fi.

A-Z Ubytovaní v soukromí Velké Losiny
A-Z Ubytovaní v soukromí Velké Losiny

8,7 / 10 (72 hodnocení)

A-Z Ubytovaní v soukromí Velké Losiny se nachází ve Velkých Losinách v Olomouckém kraji, nedaleko Muzea papíru. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán Velké Losiny
Apartmán Velké Losiny

9,3 / 10 (81 hodnocení)

Apartmán Velké Losiny se nachází v centru Velkých Losin. Má terasu s výhledem do krajiny a na papírnu, která je odtud vzdálená 200 metrů a ve které sídlí také muzeum. Vířivka a park jsou odtud vzdáleny 100 metrů. Na místě je zdarma k dispozici Wi-Fi.

Hotel Pizzeria Istria
Hotel Pizzeria Istria

7,9 / 10 (589 hodnocení)

Hotel Pizzeria Istria se nachází v centru obce Velké Losiny a nabízí nekuřácké pokoje se satelitní TV a vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou.

Apartmány Sophia 5 a 6
Apartmány Sophia 5 a 6

9 / 10 (156 hodnocení)

Apartmány Sofia nabízí venkovní bazén ve Velkých Losinách. Toto ubytování s možností vlastního stravování poskytuje bezplatné Wi-Fi. Hotel je vzdálený 300 metrů od muzea papíru ve Velkých Losinách. Za parkování u domu se neplatí.

Apartmán Sophia 2
Apartmán Sophia 2

9,4 / 10 (32 hodnocení)

Apartmán Sophia 2 se nachází ve Velkých Losinách, 400 metrů od muzea papíru a 26 km od Pradědu, a nabízí klimatizaci. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmány Sophia 7
Apartmány Sophia 7

9,4 / 10 (45 hodnocení)

Apartmány Sophia 7 se nachází ve Velkých Losinách, 400 metrů od muzea papíru a 26 km od Pradědu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Chalupa Maršíkov 120
Chalupa Maršíkov 120

10 / 10 (1 hodnocení)

Chalupa Maršíkov 120 se nachází ve Velkých Losinách, 4,1 km od Muzea papíru, 25 km od Pradědu a 43 km od Muzea olomouckého sýra. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány u Mlýna
Apartmány u Mlýna

9,2 / 10 (83 hodnocení)

Apartmány u Mlýna se nacházejí ve Velkých Losinách v Olomouckém kraji, 2,7 km od Muzea papíru, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Chalupa Max
Chalupa Max

8,7 / 10 (9 hodnocení)

Chalupa Max se nachází ve Velkých Losinách, 400 metrů od muzea papíru a 26 km od Pradědu. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Aurelie
Villa Aurelie

8,9 / 10 (275 hodnocení)

Villa Aurelie se nachází ve Velkých Losinách, 600 metrů od muzea papíru a 25 km od Pradědu. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm. K dispozici je přepážka s turistickými informacemi a terasa. Mezi zajímavosti v okolí patří 2,1 km vzdálený Terezín a 3,3 km vzdálený Ludvíkov.

Penzion Horinka Velké Losiny
Penzion Horinka Velké Losiny

8,2 / 10 (322 hodnocení)

Penzion Horinka Velké Losiny se nachází mezi horami Hrubého Jeseníku v centru Velkých Losin a nabízí pokoje s TV a vlastní koupelnou. V celé budově je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Tento objekt je bezbariérový

Srub Losiny
Srub Losiny

10 / 10 (1 hodnocení)

Srub Losiny poskytuje ubytování v rustikálních apartmánech, které najdete v okrajové části Velkých Losin v Jeseníkách.

Vila Kosmonautka
Vila Kosmonautka

9,7 / 10 (51 hodnocení)

Vila Kosmonautka se nachází ve Velkých Losinách v Olomouckém kraji, 1 km od muzea papíru, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, terasou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Chata Aktiv
Chata Aktiv

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Chata Aktiv se nachází asi 7 km od muzea papíru Velké Losiny a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště a sdílenou kuchyň.

Penzion Vaněk
Penzion Vaněk

8,6 / 10 (113 hodnocení)

Penzion Vaněk se nachází v okolí Hrubého Jeseníku na okraji Velkých Losin, 400 metrů od zámku Velké Losiny, a nabízí ubytování se saunou a ochlazovacím bazénem. Hosté mohou zdarma využívat Wi-Fi. Tento objekt je bezbariérový

Chalupa U potůčku
Chalupa U potůčku

10 / 10 (9 hodnocení)

Chalupa U potůčku se nachází asi 45 km od Pradědu a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. K Muzeu papíru ve Velkých Losinách je to 10 km. K dispozici je zahrada a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion Víra
Penzion Víra

9,6 / 10 (66 hodnocení)

Penzion Víra se nachází ve Velkých Losinách v Olomouckém kraji, nedaleko Muzea papíru. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány Maršíkov
Apartmány Maršíkov

9,4 / 10 (157 hodnocení)

Apartmány Maršíkov se nacházejí ve Velkých Losinách v Olomouckém kraji, 3,3 km od Muzea papíru Velké Losiny. K dispozici je sezonní venkovní bazén, sauna a gril a dům má vlastní bezplatné parkoviště.

Apartmánový domek Pod Ucháčem
Apartmánový domek Pod Ucháčem

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartmánový domek Pod Ucháčem se nachází ve Velkých Losinách a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Apartmá Kateřina Velké Losiny
Apartmá Kateřina Velké Losiny

8,7 / 10 (246 hodnocení)

Apartmá Kateřina Velké Losiny se nachází ve Velkých Losinách, 400 metrů od muzea papíru. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion Fialka
Penzion Fialka

8,5 / 10 (135 hodnocení)

Penzion Fialka se nachází ve Velkých Losinách, 400 metrů od muzea papíru, a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a terasu. Nabízí sdílenou kuchyň a dětské hřiště. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Apartmán Edita
Apartmán Edita

9,4 / 10 (97 hodnocení)

Apartmán Edita se nachází ve Velkých Losinách, 200 metrů od místního wellness centra. Nabízí apartmán s Wi-Fi zdarma, moderním nábytkem a terasou s výhledem na okolí. Na místě můžete parkovat zdarma.

Penzion u lázní
Penzion u lázní

8,3 / 10 (91 hodnocení)

Penzion u lázní se nachází ve Velkých Losinách v Olomouckém kraji, nedaleko Muzea papíru. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion Terasa, bed & breakfast
Penzion Terasa, bed & breakfast

7,6 / 10 (245 hodnocení)

Penzion Terasa, bed & breakfast se nachází ve Velkých Losinách, 1,1 km od Muzea papíru a 25 km od Pradědu. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Nabízí rodinné pokoje a gril. Výhled směřuje do zahrady.

Apartmány zLosin
Apartmány zLosin

8,8 / 10 (146 hodnocení)

Apartmány zLosin se nacházejí ve Velkých Losinách v Olomouckém kraji, nedaleko Muzea papíru, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Rekreační komplex Losinka
Rekreační komplex Losinka

7,7 / 10 (128 hodnocení)

Rekreační komplex Losinka se nachází v obci Rapotín v Olomouckém kraji, 1,5 km od Muzea papíru ve Velkých Losinách, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, terasu, bar, prodej skipasů, vířivku, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště na místě.

Villa Lena s bazénem
Villa Lena s bazénem

Villa Lena s bazénem se může pochlubit výhledem na bazén a nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 800 metrů od Muzea papíru Velké Losiny.Tato vila má soukromý bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Ubytovani U babicky
Ubytovani U babicky

9,2 / 10 (27 hodnocení)

Tento apartmán se nachází ve Velkých Losinách, 3,4 km od Muzea papíru, a má zahradu s grilem a neplacené soukromé parkoviště.

Privat Pod Skalkou
Privat Pod Skalkou

9,2 / 10 (44 hodnocení)

Privát Pod Skalkou se nachází ve Velkých Losinách v Olomouckém kraji a nabízí sluneční terasu, gril a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartmán Sophia 3
Apartmán Sophia 3

9,1 / 10 (22 hodnocení)

Apartmán Sophia 3 se nachází ve Velkých Losinách, 400 metrů od muzea papíru a 26 km od Pradědu. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmánový dům Velké Losiny
Apartmánový dům Velké Losiny

8,3 / 10 (78 hodnocení)

Apartmánový dům Velké Losiny se nachází ve Velkých Losinách, 200 metrů od muzea papíru a 26 km od Pradědu, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování je vzdálené 47 km od hradu Bouzov, 39 km od muzea olomouckého sýra a 1,8 km od Terezína. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a sdílená kuchyň.

Vila Lom
Vila Lom

9,5 / 10 (33 hodnocení)

Vila Lom se nachází ve Velkých Losinách, jen 1,1 km od Muzea papíru. Nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. 26 km od Pradědu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartmán ve Velkých Losinách
Apartmán ve Velkých Losinách

9 / 10 (106 hodnocení)

Apartmán ve Velkých Losinách se nachází ve Velkých Losinách, 300 metrů od Muzea papíru, 26 km od Pradědu a 47 km od hradu Bouzov. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a tenisu.

Roubenka Pod Čapím vrchem
Roubenka Pod Čapím vrchem

9,6 / 10 (24 hodnocení)

Roubenka Pod Čapím vrchem se nachází ve Velkých Losinách v Olomouckém kraji, 7,2 km od Muzea papíru. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmán Sophia 4 s terasou a bazénem
Apartmán Sophia 4 s terasou a bazénem

9,3 / 10 (34 hodnocení)

Apartmán Sophia 4 s terasou a bazénem se nachází ve Velkých Losinách, 400 metrů od muzea papíru, 26 km od Pradědu a 47 km od hradu Bouzov. Nabízí sezónní venkovní bazén a terasu. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Velkolosinské apartmány
Velkolosinské apartmány

9,2 / 10 (101 hodnocení)

Velkolosinské apartmány se nacházejí ve Velkých Losinách v Olomouckém kraji, nedaleko Muzea papíru Velké Losiny a Terezína, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Velký apartmán Sophia (s infrasaunou) č. 1
Velký apartmán Sophia (s infrasaunou) č. 1

9,7 / 10 (17 hodnocení)

Velký apartmán se nachází ve Velkých Losinách, 400 metrů od Muzea papíru a 26 km od Pradědu. Sophia (s infrasaunou) č. 1 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a společným salonkem. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.